• San Lorenzo
    12.1k
    Ja bih prodao i Ljubu i Bulata, Halilovića trampio za Selahija.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Grull bi nam bio odličan. Imaš i u Češkoj igrača sa sličnom statistikom- Vasil Kušej,23 god,lijevo krilo Mlade Boleslav, 6 golova i 7 asista ove sezone,nedavno debitirao za Češku repku. Mediji ga prozvali češkim Riberyjem.
  • Nogo
    1.4k

    Nije ovo fotball manager hehe..
    Tko bi igrao u sredini? Onda bi osim Selahija trebao bar jedan doći ako ne i dva. Čisto sumnjam da ćemo prodati oba.
  • Orc123
    5.5k

    Ima da ali Grull je dokazani igrac na svim razinama, od repke do lige koja je duplo jaca od nase pa do europe! U najboljim godinama, jeftin i dostupan...ja bih rekao da je trenurno i bolji igrac od Brekala....tj. siguran sam u to...
  • dzis
    584
    Nije sigurno njegova zelja, nego se uprava nada da ce se ponoviti slucaj Kaneko.
    Isti Jakir ga je ignorirao dok ga ovaj nije spasio protiv Lokomotive
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Ma slažem se i ja da je Grull igračina i da bi nam bio top. Samo sam naveo ovog u Češkoj čisto da se zna ako Grulla uzme neki klub iz jakih liga da ima i drugih top opcija na njegovoj poziciji,u ovom slučaju Kušej.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Prije par dana bacim udicu s Grüllom i ribica koliko hoćeš. Kažem, ova tema je čudo. Sveto trojstvo...Ojeda, Despodov i Grüll. A možda se i Sadio Mane zaželio europskog nogometa. Manje zahtjevnog. Nije ga nitko spomenuo za lijevo krilo?
  • Orc123
    5.5k
    momak, ja Grulla zagovaram vec od ljeta. Nitko te ne tjera da je citas....
  • CastAway1986
    884
    Odavno se Pierrot ne spominje :lol:
  • wolfgang14
    1.1k
    kad je sanjin spomenul da se o jos nekom razmislja ovaj prijelazni rok meni je Orsa pao na pamet jer sam vidil da je i PSK nesto objavio za povratak Orse
  • Mihaljević
    8.4k
    Ma kakav Oršić, 2024. godina je... On je zadnju ozbiljnu tekmu odigro 2022... Od njega je nažalost ostalo samo ime.
  • IceMan
    1.6k
    Oršića, kao i Stojkovića do ljeta ne možemo računati.

    Nadnaravno čudo bi bilo da Stojke bude u kadru u 3.mjesecu i da bu spreman igrat kao što se čak i ovdje najavljivalo.

    Pogotovo ne nakon onoga što se Kačavendi dogodilo ljeto prije.
  • CastAway1986
    884
    Tako se zazivalo i Ademija ko sad Oršu ali koliko je to potrebna razina za Dinamo s obzirom na fizičko stanje nisam siguran...
  • Ban
    698
    Oboijca prodani na vrijeme. Jednog se populistički vratilo, a nije trebalo. Rile također gotov, on već godinu i pol igra na osjetno nižoj razini. Moha je trenutno bolji bek od njega kad se sve zbroji.

    Ljudi će me napasti ako spomenem Mišića, ali osobno mislim da bi idealno bilo da je i njemu ovo zadnja sezona. Možda je to za onu temu o nepopularnim mišljenjima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.