• Krizy
    37.9k
    Za lijevo krilo, od ovih u formi, Grüll i Duriš jedini dostupni za otprilike toliko.
  • Li d1986
    82
    Ulazim nakon 4 sata kad ono ispisano 15 stranica. Mislio sam da dolaze Brekalo, Modrić i Carvajal. Ljudi, čudo ste :heart:
  • Nevo7
    627
    smolcic pick No1Sbkbbb

    Smolčić je nažalost pod ugovorom Bare.

    Ako se na Moharamija ne računa, a tako mi djeluje, trebalo bi ići po desnog beka. Njegove dobre partije na Azijskom prvenstvu bi ga trebale učiniti poželjnim, ako ne sad, barem na ljeto.
  • Ban
    698
    Ja ću opet ponoviti da mi se jako svidio Ludogoretsov Caio Vidal dok sam gledao Tekpeteya kad su ga povezivali s nama. Vidal je lijevo krilo, odličan 1v1, a ima i dobre brojke tamo u Bugarskoj.

    Navodim ga sa malom rezervom jer ga nisam dovoljno gledao, ali baš je jako upadao u oko koliko je dobar dribler bio u tih nekoliko tekmi. Doveli su ga prošle zime za 1,6m, prema TM sada vrijedi 2,2. Mislim da je to i realna cijena, ali ne znam koliko je realno da ga puste prije ljeta. Pozitivno je da mu je ugovor samo do 2025.
  • plavac173
    2.6k
    defanziva istoemilperska

    Obrana odnosno igra u oba smjera mu je jedna od najvecih vrlina, cisto informativno :grin:
  • Orc123
    5.5k
    Ma Grull nam pod nosom i ne puno slabiji igrac od Brekala, trenutno i u boljoj formi i sigurno jeftiniji. Top igrac i nezz kako nikome u klubu nije pao na pamet.... Obje noge, prodoran, dribler, udarac odlican...top igrac!
    Briljira ovu polusezonu...prosjek ocjena 7.5 po sofi godina isto tu ko i Brekalo...zadnje 3 tekme ili najbolji igrac ili medju najbolja 3...2 gola u zadnje 3 tekme u duplo jacoj ligi.. samo jos 6mj ugovor!
    Ove polusezone 10 golova i 5 asista kombinirano liga, kup i europa...strasna polusezona!
    Taj transfer ne moze ici preko 1mil eura samo manje, plus placa do 500tis i ispao bi nas tu negdje ko Brekalo a dugorocno rjesenje!
  • Sbkbbb
    179
    Gledam sad Grulla na tranfermarktu i highlightse, momak ubija i po ok cijeni bi ga se moglo dobiti cini mi se
    https://www.transfermarkt.com/marco-grull/profil/spieler/391766

    Edit: citam da je Salernitana zagrizla za Brekala, bravo decko Seria B ne vodi do repke
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Aboubakary Koita,lijevo krilo belgijskog St Truidena. Ove sezone u 20 ligaških tekmi je zabio 11 komada,dijeli treće mjesto strijelaca lige sa još jednim igračem. Kaj se drugih pozicija tiče,u slučaju Mohinog odlaska već sam prije pisao da bih volio kad bi bilo moguće dovesti desnog beka Costinhu iz Rio Avea,ali sumnjam da bi ga ovi pustili Dinamu za neku malu cifru i još lik ove sezone ima najbolju statistiku nekog braniča u cijeloj portugalskoj ligi, 2 gola i 4 asista tako da će vjerojatno biti na radaru nekog od velikih ekipa u Portugalu,ako već sad nije...
  • Orc123
    5.5k

    Nikako nije realan jer nemamo taj novac za takav transfer...Grull ima isto takve brojke a godina imaju isto a Grull bi kostao barem 4 puta manje...i lakse bi se prilagodio, skoro smo pa susjedi...
  • dzis
    584
    Ljudi Jakir nejde po igrace van Balkana
  • Sbkbbb
    179
    Jakire otvori zonu procitaj malo haha
  • Sbkbbb
    179
    japanac je inace iz Mostara
  • Orc123
    5.5k
    Ogiwara nam bas i ne slici heh
  • Ban
    698
    Ljudi Jakir nejde po igrace van Balkanadzis

    Caio Vidal i Mihajlo Ilić sa Balkana.

    Japanca Handu za beka ako Moha ode. Već sam spomenuo da treba probat i neku trampu sa Krasnodarom za Volkova.
  • Nogo
    1.4k
    Ma mislim da će Grull u lige petice (donji dio tabele).
    Ja bih pitao Mikića i Dabca te krenuo po neko lijevo krilo još na posudbu. Ako ne zadovolji tu je Stojke na ljeto.

    S druge strane ako ode Ljubo ili Bulat može Wakizaka i desni bek umjesto Mohe (ako se proda).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.