• Carrasco
    4.1k
    Normalno da je potpisao na tri godine. Pa nećete valjda uzimati u obzir to kad netko kaže da se nešto priča.
  • Nino Bule
    11.6k
    Isprika ja sam mislio da je potpisao opet na jednu, to je barem veliki problem bio prije, nije bila namjera pricat gluposti haha
  • NORTE
    9.3k
    Imas sad 4 stopera teophila , danca , perica , gvardiola. Ovaj ti moze otic do zime najkasnije na ljeto u Leipzig , Leskovic vjecno ozljeden. Ako ti se netko ozljedi od ovih opet si tanak sa jednim pravim stoperomBBB Sibenik

    4 stopera su dovoljna. KTC je siguran, igranje Gvardiola ima fiksnu računicu, Perića treba dobro uigrat da ode i na Euro, Danac je kao pojačanje, peti je višak za Dinamo trenutno.
  • xavier
    11.1k
    Prica je i da se zele rjesit teophila jer ne zeli potpisat na vise od jedne godineNino Bule

    Isprika ja sam mislio da je potpisao opet na jednu, to je barem veliki problem bio prije, nije bila namjera pricat gluposti hahaNino Bule

    Naravno da je potpisao na 3 godine, ali ne razumijem onda prvi post. Nisi napisao da ti misliš nego "priča se"...tko je "pričao"? :smile:
  • Nino Bule
    11.6k
    jedan od kolega igraca iz dinama, ali ta informacija je toliko stara da vise ne vrijedi kad je i ktc potpisao i dilaver prodan.
  • Morales7
    184
    Ako je ikad postojala mogućnost da potpišemo Bastosa iz Lazia onda bi to bila prava kupnja. Čovjek se hrva i to uspješno sa jednim Lukakuom
  • deda
    28.1k
    Filip Pobi 2003. prešao u Ac Milan
  • Morales7
    184
    alegić sve svoje igrače tamo prodao
  • Beli
    149
    Desni bek. Ove sezone za U18 momcad 6 nastupa i 1 gol. Prosle sezone za U17 momcad imao 19 nastupa i 1 gol.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Majer, Ivanušec i Tolić. 3 ofenzivna vezna i da dovedemo još jednog.?
    Mislim da nam pojačanja trebaju, ali je ta pozicija valjda zadnja na kojoj nam fali igrača.
  • Dudu
    2.6k
    GNK Dinamo od danas je jači za talentirani dvojac iz Crne Gore. Andrija Kolundžić i Milan Vukotić rođeni su 2002. godine i obojica su reprezentativci mlađih uzrasta Crne Gore.
  • Kwedi
    3.8k
    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/potpisali-kolundzic-i-vukotic

    GNK Dinamo od danas je jači za talentirani dvojac iz Crne Gore. Andrija Kolundžić i Milan Vukotić rođeni su 2002. godine i obojica su reprezentativci mlađih uzrasta Crne Gore.
    Stariji Andrija rođen je 23.09. 2002. a u Dinamo dolazi iz FK Iskre iz Danilovgrada. Igra na poziciji desnog krila.

    - Ne bih želio da bude fraza, ali ja sam zaista ispunio svoj san potpisom za Dinamo. Toliko toga znam o ovom klubu jer sam ih pratio i dok nije bilo naznaka da bih mogao postati njegov igrač. Zahvaljujem se Upravi kluba, svjestan kako je ispred mene veliki rad i trud da bih opravdao njihovo povjerenje ali i ono mojih agenata koji su vjerovali u mene od prvoga dana.-


    -Vjerujem u uspješno vrijeme koje ću provesti u Dinamu na veliko zadovoljstvo svih u Dinamu, naših navijača i moje osobno. Iskoristio bih priliku da se zahvalim ljudima u Iskri i Danilovgradu na odličnoj suradnji proteklih godina i želim im uspješnu sezonu – rekao je Andrija prilikom potpisa ugovora.

    Njegov sunarodnjak Milan Vukotić u Dinamo je stigao iz FK Budućnosti iz Podgorice. Prošao je sve selekcije mlađih uzrasta reprezentacije Crne Gore a trenutno je na okupljanju U-21 reprezentacije u Podgorici. Ondje je Milan proslavio 18. rođendan koji pada na današnji dan.

    -Ovo mi je najljepši mogući poklon za rođendan. Iznimno sam sretan što sam postao član Dinama. Svi mi smo svjesni veličine tog kluba koji je postavio visoke standarde u regiji i privilegij je za mladog igrača da svoj razvoj nastavi u Maksimiru. Dat ću sve od sebe da opravdam povjerenje ljudi iz Dinama, njegovih navijača i struke. Ovim putem također bih se zahvalio mojim agentima i obitelji jer su me savjetovali kako je Dinamo pravi izbor - rekao je Milan kojem je prirodna pozicija na mjestu polušpice.

    Andriji i Milanu želimo dobrodošlicu u naš klub te puno uspjeha i divnih trenutaka u Maksimiru.
  • agramZ
    2.3k
    pomoz' bog, braco srbi
  • marcio amoroso
    32.5k

    Sad su oni i Srbi veliki neprijatelji :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.