• Laugreano
    1.4k
    Ako racunamo Brekala, ovoj ekipi bi jedino pojacanje bio Soudani, koji nam se potrefio i postao igrac u Dinamu. I ta ekipa je u EL u skupini sa PSV, Ludogorec, Chernomorec, uzela ravno 1 bod.
  • Orc123
    5.5k
    pogodili su tad sa 3! Pinto se debelo isplatio i transferirao, bas kao i Junior, a za Soudanija da ne govorim.
    3 od 5 nije lose...ja se nadam da cemo sad pogoditi i sa Ogijem i sa Zivkom, Hoxhom a i nadam se da dolazi i Brekalo.
  • CastAway1986
    884
    Soudani za mene jedan od najboljih stranaca ikad !!!
  • Majki2111
    2.7k

    Ne zna dečko hrvatski
  • Jurki
    9.2k
    Znaci to je to. Hoxha je nas.
    Nisam bio za taj transfer, jer smatram da Hoxha nije za Dinamo.
    Jakir smatra da mu Hoxha treba i dobio ga je.
    Međutim zelim mu svu srecu da me demantira i da dokaze da sam se grdo zajebo u procjeni njega kao nogometasa.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Dolazak Hoxhe valjda znači da od Brekala nema ništa.

    Ja osobno od Hoxhe ne očekujem ništa i mislim da nije pojačanje, ali neka igra i neka me demantira.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Tko bi od ovih: SN (Olivari), 24sata (Tironi), Germanijak( Nicota)... trebao imati najtocnije informacije u vezi Dinama?
  • plavac173
    2.6k
    Ne ne znaci.

    Dolazak Arbera Hoxhe ne znači da su "modri" odustali od dovođenja Josipa Brekala. Dinamo i Fiorentina su i dalje u otvorenim pregovorima, ali jedini problem u cijeloj priči su - Talijani. Fiorentini su dva ofenzivca (Kouame i N'Zola) na Afričkom kupu nacija, ozlijeđeni su Gonzalez i Sottil, pa se trener Vincenzo Italiano još nije spreman odreći hrvatskog nogometaša.plavac173
  • Orc123
    5.5k

    Kolko ja znam decko razumije Hrvatski i zna solidno pricati ali to zvuci kak zvuci pa valjda se nije zelio blamirati nego je dao intervju na tecnom Engleskom! Ne vidim problem, nogomet prica univrzalni jezik a lako se sporazumjeva na Hrvatskom ono sto treba na terenu...
  • Ali
    2k

    U dolascima su to bila u uspiredni sa danas znatno jaca imena.
    A to da smo uzeli bod sam rekao da znam gdje je bila rak rana. Tzv. autobusni kolodvor strategija radi uzimanja FEE ... to je svima jasno.
    Ali da su dolazili znatno jaca imena, to mislim da nije upitno.
    Sa druge strane očekujem kao navijač da imamo neki prosperitet u deset godina odmaka. Da podizemo ljestvicu, ucimo na vlastitim greskama...
    Realno sada ne kupujemo/dovodimo igrace iz prvih rankinga europski liga. Eventualno kao u slucaju Brekalo kad netko zaluta sa karijerom pa se pokusa vratiti na pravi kolosjek, sve ostalo su druge lige ili egzoticne lige...
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ak se dobro sjecam Tironi je znao dobro ubost na ljeto
  • Nino Bule
    11.7k
    Dolazak Hoxhe valjda znači da od Brekala nema ništa.marcio amoroso

    Kaze tironi da se radi i na brekalu, a i jakir je nesto slicno rekao nakon rogaske, bumo vidjeli, svakako po meni sad treba radit na izlaznim transferima i jedina pojacanja jos su brekalo i eventualno desni bek.

    Ne znam di je zapelo s menalom i marinom a pricalo se da imaju modele da odu.
  • Nino Bule
    11.7k
    Tko bi od ovih: SN (Olivari), 24sata (Tironi), Germanijak( Nicota)... trebao imati najtocnije informacije u vezi Dinama?Ivdzo11

    Tironi daleko najozbiljniji nas sportski novinar, pogotovo kad je u pitanju dinamo
  • marcio amoroso
    33.1k

    Ja sam uvjeren da znači. Imaš Vidovića koji može to igrati, imaš Stojkovića koji se vraća za dva mjeseca i imaš Špikića. Sada si doveo Hoxhu. Nema šanse da još idu po Brekala.
  • Jurki
    9.2k
    Dolazak Hoxhe valjda znači da od Brekala nema ništamarcio amoroso

    Nebi rekel da od Brekala nebu nist jer i žabari pisu da je Brekalo na odlasku, ali se ceka da Fiorentina odigra sutra utakmicu u kupu i da intenzivno traze lijevo krilo. Ocito im treba da pokrije tu poziciju dok nekog ne kupe.
    Edit: i Jakir je rekel da zeli i Hoxhu i Brekala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.