• San Lorenzo
    12.1k
    Živković - Perković...to je stoperski par kojem se nadam na proljeće...mi valjda 90% utakmica probijamo bunkere i trebaju nam stoperi koji mogu pokrenuti napad, povući loptu preko centra ako treba...kad vidim Teofilove duge lopte ili Perićeva dodavanja gdje lansira projektil u jaja onome kome je lopta namjenjena, izgubim apetit za sljedeća tri dana.
  • Mlađi referent
    11.1k


    Dodaj još Zagorca na golu i imaš 30 posjeda po tekmi koje predaš protivniku bez ikakvog razloga

    Morenu sretno, vrlo hrabro od Jakira i nadam se da će upalit.
  • Šteco
    530
    Osvrnut ću se kratko na transfer Živkovića... Najveći problem koji tu vidim je što mislim da će on Jakiru vjerojatno biti četvrta opcija. Dojma sam da će prije igrati s Riletom na stoperu, a dok god je situacija na tablici ovakva.

    Najbolji primjer tome je Perković, koji kad god je igrao - odigrao je solidno, ali opet dobija prilike na kapaljku, a napredak je moguć samo u kontinuitetu.

    Osobno, krenuo bi u novu polusezonu s parom KTC - Živković, pa povremeno miksao. Uz njega najbolje može napredovat. Ali, neka "institucije" rade svoj posao, samo da Živković na kraju ne izgubi polusezonu.
  • Ban
    698

    Zato cijelo vrijeme navijam za povratak Nevistića na jedinicu. Užasno nam pate otvaranja.
  • Ban
    698
    Ja se nisam baš referirao na prodaju, ali kužim kaj govoriš.
  • cibona
    1.5k
    Dolazak zivkovica ovu zimu je los potez. Po meni je trebao jos pola godine stjecati iskustvo u lokomotivi koji nemaju rezultatski imperativ za razliku od nas gdje ce se svaka greska skupo placati.

    Uostalom, dolaskom lijevog beka smo ionako dobili pojacanje na stoperskoj poziciji - perkovica, pa zasto bi onda doveli zivkovica? On se treba dodatno brustiti jos par mjeseci u lokosima jer cabraja tamo radi odlican posao.
  • Neki tip
    19.6k
    Šikić je potpuno u pravu (neovisno o njegovim motivima u koje u ovom slučaju čak ni ne sumnjam, ali nek ima i skrivene - sporedno je za poantu).

    Živković treba sada doći u Dinamo isključivo i samo ako ga Jakirović vidi kao stopera za prvih 11. Ja ne.
  • ivca
    4
    Najbolje smo izgledali ono malo što su Perković i Theo igrali stopere, Perković je uz to bio najkonzistentniji, ne vidim zašto bi Živković bio ispred njega.
  • Ban
    698
    Ni ja nisam skroz uvjeren da je spreman, ali vidjet ćemo. Mislim da njegovo vraćanje znači da će Teo izvisiti sa europske liste ako dovedemo novog desnog beka. Na listu bi onda upala dva beka i Brekalo, a Živković ide na B.
  • Captain America
    14.6k
    Šutalu je 6 mjeseci u Istri bilo sasvim dovoljno za skupiti potrebno iskustvo za igranje u Dinamu. Theo je i dalje tu za ulogu mentora.
  • din
    244
    Theo će biti tu do kraja sezone i zato žele sad Morena da se što bolje uklopi u ekipu, da nauči nešto od iskusnjare..
  • Peškaman
    2.8k
    Je li tko upoznst,može li Moreno pokrivati desnog beka?
    Vidim da gol.hr i Medo pišu da je Dinamo i dalje zainteresiran za Gazibegovića i da ga možemo dobit za nesto manje od 2m ukoliko se aktivira ta opcija do 15. 1.
    Samo nisam pretjerano optimističan da je Dinamo spreman dati 2m eura gledajući kakvi se transferi ostvaruju.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sportske Novosti

    Nakon uspješne šestomjesečne epizode na posudbi u Lokomotivi, Moreno Živković vraća se u Dinamo. U dresu kluba s Kajzerice 19-godišnji stoper skupio je 11 nastupa tijekom jesenskog dijela prvenstva, a iako je trebao ostati na posudbi do kraja tekuće sezone, u Maksimir će se vratiti ranije, zbog čega će Modri isplatiti Lokomotivi 100 tisuća eura.

    Sin bivšeg Vatrenog, Borisa Živkovića, na prvom treningu u Dinamu pojavit će se već danas, a 8. siječnja otputovat će s prvom momčadi na zimske pripreme u Rovinj. Mladi stoper postat će tako novo Dinamovo pojačanje za nastavak sezone, nakon što je u klub stigao Takuya Ogiwara, a s posudbe iz Varaždina je povučen i Fran Brodić.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Duga sezona pred nama, necu ni pomisljat da se netko u obrani ozljedi a mi bez Sutala ionako.. Cemu tolika polemika oko povratka Zivkovica? Sta ako se ozljedi netko od stopera a igramo na 3 fronta? Pomalo, nije Zivkovic idiot, ispada da je njemu toliko bolje trenirat i skupljat iskustvo u Loksi kraj Dinama gdje moze samo podici kvalitetu.
  • Mihaljević
    8.4k
    Gazibegović je po CVu i kvaliteti kao Ljubo u Rapidu, igrač koji će defitinvo biti pojačanja ovom Dinamu, defitinivno bolji igrač od Rileta , apsoslutan prst gore za Jusufa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.