• Mali dioničar
    15k
    Traži se desni bek za budućnost a ne samo da krpa trenutne probleme, izostanke. Možda Špikić na pripremama odigra koju na desnom beku.sanjinlego

    Može i Brekalo, igrao je protiv Španjolske na EP.
  • OsamŠest
    2.7k
    Kako odjednom može i Hoxha kad stiže Brekalo. Neće igrat previše, pa ajde :joke:
  • Ban
    698
    Meni bi bilo drago da dođu oba jer su jako različiti profili. To rješava neke dvojbe koje sam imao za svakog individualno.
  • Praskaton
    2k
    Vidim da veliki dio forumaša racuna na Zivkovica kao standardnog stopera u Dinamu.Momak je odigrao koliko,5-10 utakmica prvoligaskog nogometa.Bio solidan u tim utakmicama nista vise od toga.
    Prije ljeta ga bas nema smisla vracat ne razumijem to.Nek skuplja iskustvo u lokosima,u nas sigurno nece imat preveliku minutazu.

    Imamo manji broj utakmica nego u jesenskom dijelu.Francuz,Ktc,Perkovic,Peric.Kad se oporavi tu je i Bosko.Rile tu moze uskocit takoder.
    Dovoljno kvalitete za utakmicu u prosjeku svakih 11-12 dana.
  • Noel
    4.2k
    Da se stvarno transfer rok završi sa Brekalom,Xoxhom, Brodićem ,Ogiwarom ,Živkovićem i desnim bekom onda bi očekivao od Jakirovića šetnju ligom i maksimalan broj bodova u ostalih 19 utakmica..
  • marcio amoroso
    33.5k

    Na osnovu čega molim te. Jedini igrač za kojega možeš sa sigurnošću tvrditi da je pojačanje je tu Brekalo.
  • Crni86
    1.3k
    i to jos da svi osim desnog beka budu na pripremama od ponedjeljka… mogli bi onda rec da je napravljen oke posao u odnosu na ljeto.
  • Praskaton
    2k
    fascinira lakoca iznosenja takvih tvrdnji ,u najmanju ruku kao da ste svi na treningu sa njima svaki dan.

    Francuz je i vise nego ok za rezervnog desnog stopera.U ovo malo utakmica bar je toliko pokazao.Kroz trenazni proces valjda nesto i nauci,popravi dio igre u kojem je najtanji(za njega je to skok,duel igra).Uostalom platili smo ga nije tu na posudbi da ga se mozemo lako rijesit.

    Dajem ruku u vatru da trenutno Zivkovic ne predstavlja nikakvu razliku u odnosu na njega.Kao sto sam rekao nek momak skuplja iskustvo u Lokosima i pomogne u otkidanju bodova protiv tovara.Puno bolji deal za nas bi to bio
  • Mlađi referent
    11.3k
    Jakirovića šetnju ligom i maksimalan broj bodova u ostalih 19 utakmica..Noel

    Dobro, upitno bi li ovo imao da staviš cijelu ekipu Citya hahahaha

    Jači ćemo bit, nema sumnje, ozbiljno jači, ali puno je ovo
  • marcio amoroso
    33.5k
    Više komentara koji veze sa temom nemaju je obrisano. Od sada će ići ban za one koji ne znaju šta pisati u koju temu? Jel Karačić za Dinamo i kakav tovari imaju raspored nema ništa sa ovom temom.

    Zadnje upozorenje!
  • emilperska
    3.7k
    Inace se slazem s moderaturom uglavnom, sada se ne slazem. Ako pricamo o tome da cemo uz ova pojacanja prejebat HNL na ovoj temi, sta bi onda trebali se usred razgovora prebacit na drugu temu da bi rekli da s tim istim pojacanjima ocekujem 6-0-0, a da jogurt ima 3-1-1.
    Evo u najboljoj namjeri to pitam, nema mi to smisla iskreno..
  • marcio amoroso
    33.5k

    Ima li smisla na ovoj temi pisati o rasporedu tovara? Kada pročitate početak svake teme i koju svrhu tema ima onda je sve lakše.

    Koji će omjer Dinamo imati sa ovim rosterom također nema šta tražiti u ovoj temi.

    Problem je što dobar broj ljudi koji pišu na ovoj temi uopće ne zna za druge teme. Samo piče po ovoj.
  • Nino Bule
    11.9k
    Uopce ne vodit taj razgovor ovdje, tema je o potencijalnim transferima, dosta se toga moze napisat o nekom igracu bez da se daju prognoze kako ce dinamo igrat protiv istre u 22. kolu ili kako ce jebeni hajduk startat.
  • emilperska
    3.7k
    Ne znam..
    Znam da nekog reda mora bit, ali ovo mi je too much iskreno. Rasprava se stvorila sama od sebe, glupo mi ju je prekidat, a jos gluplje nestat s ove teme i nastavit pisat na drugoj bez ljudi s kojima se raspravljam..
    Ali ok ugl..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions