• ZGBhoy
    1.7k
    Ne izgleda mu statistika loše još i daje po prosjeku 7 Golova po sezoni
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ima li šanse da upecamo Kahlinu? Ima tu kaj aktualnog
  • Mali dioničar
    14.7k
    Meni je Kahlina ok, ali nije mi bolji od Zagorca.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Kahlina mi je prenizak za golmana.
    Zagorca bi trebalo pogledati cijelu sezonu na golu da se donese sud. Meni osobno ne ulijeva neko posebno povjerenje iako smo imali i lošiji prvih golmana od njega.
  • xavier
    11.2k
    Livaković nas je jako razmazio i neko vrijeme nismo uopće razmišljali o golmanu što je velika privilegija. Inače se radi o veoma delikatnoj poziciji jer ne možeš nekog, kao na drugim pozicijama, pomalo uvoditi u igru. Moraš se za nekog odlučiti i onda mu dati povjerenje.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Najjači stil mi je imao Butina, ali mi je Livaković puno pouzdaniji od njega.

    Kad smo bili klinci, Butina je obažavao Buya iz Reala. S obzirom da je kopirao njegov stil, a Buyo je visok “samo” 185 cm, Butina je zbilja atraktivno izgledao na terenu.

    Ali znao je popiti gol koji ne bi trebao, posebno iz slobodnjaka.
  • LovroZG
    1.3k
    Kahlina je kiks golman. Ima strašne reflekse, al zna imat problema s hvatanjem lakših lopti. Zagorac je bio odličan golman u Splitu i Loksi, pa i prije je dobro igro za nas kad bi stao na gol, no zadnjih par tekmi, tj. zadnjih godinu dana je imo par bisera i lošijih nastupa pa više nisam siguran dal bi mogo zamijenit Livija.

    Nevistić mi zgleda ko najbolja zamjena iz HNL-a. Kolko sam ga popratio, čini mi se da zna izać s crte, ima ok reflekse i dobro igra nogom.
  • NORTE
    9.5k
    Ako opet krenu upomoć Rijeci slanjem igrača to će im s obit o glavu kao i prošli put, posebno sad kad i Osijek misli nikad ozbiljnije.
  • JJ44
    23
    Znači da ti je i Livaković prenizak?
  • marcio amoroso
    33.1k

    Iskreno mi se Kahlina činio niži od Livakovića.
  • Carrasco
    4.1k
    Dosta je krupniji pa zbog toga vjerojatno.
  • JJ44
    23
    Ja sam se isto tak znao iznenaditi za visinu nekih igrača nakon guglanja.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako opet krenu upomoć Rijeci slanjem igrača to će im s obit o glavu kao i prošli put, posebno sad kad i Osijek misli nikad ozbiljnije.NORTE

    Nema Rijeka više onakav potencijal ni budžet.
  • deda
    28.6k
    Prema izvorima iz Argentine, Dinamo Zagreb je poslao novu ponudu za Alana Franca iz Independientea u visini 4 milijuna Eura.
  • Crusades1986
    10k
    Jel su oni toliko očajni pa su se sad vratili prvotnoj želji od koje se ranije odustalo jer je preskupa? :brow:
    Sve mi se više čini da će postojeći kadar "izgurat" polusezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.