• Jurki
    9.1k
    ja bi ostavil i jednog i drugog u rosteru. Kak sam napisal trebalo nam bu sirine (ozljede, kartoni itd). Ali da moram birati ostanak Ljube ili Bulata.. tipujem bez problema na Ljubu. Bolji je igrac od Bulata.
  • Olmic
    2.8k
    Ja se nadam da se radi u tisini i da ce na pripreme u Rovinj krenuti sva planirana pojacanja…

    Takoder Ljubicicu se nadam u vezi i vezni red bi trebali biti Misic Ljubo Baturina
  • Mali Zeus
    10.3k
    Sučić umjesto Ljubičića i sve pet.
  • Olmic
    2.8k
    Misic nije donio nista extra prema naprijed da bi trebao imat slobodu, Ljubo donosi puno vise
  • Kaktus Car
    361
    Ljubičić je prosječan ili čak ispodprosječan u oba smjera. Redovito ispada i ostavlja rupe u obrani, a tehnički je limitiran i ne odgovora Dinamovim zahtjevima za pas igrom. Defanzivno je Sučić veći potencijal na šestici, a Bulat ofanzivno bolji na osmici. Ljubičić je ok kao zamjena koja može pokrpati par pozicija, ali nije pokazao da je potencijal za prvih 11 Dinama.
  • Facke
    2.2k
    Koj se opce palite i zarite na clanke nasih sportskih novina?
    Recite mi jednuga igraca kojega su oni spomenilu a da ga mi nisme prije spominjali? Jednuga? Pratite male objave tu i onda pogledajte clanke novina. Neznaju ama skoro pa nis i same nagadaju i siriju negativu oko Dinama.
  • SAS1987
    13.7k
    Recite mi jednuga igraca kojega su oni spomenilu a da ga mi nisme prije spominjali?Facke

    Pa kad na Zoni spomenamo svakog igraća koji je ikad nosio kopačke :lol:
  • Olmic
    2.8k
    onda imamo razlicite poglede na nogomet.

    Ljubu nisi imao prilike gledat u Dinamu u vezi, ali zato pogledaj samo sazetke njegovih igara u Rapidu ili dvije tekme protiv nas i vidjet ces

    Bulat osim udarca nema apsolutno nista, ni agresivnost ni pass igru, ni pregled. Nas sigurno najprecjenjeniji igrac
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja se nadam da se radi u tisini i da ce na pripreme u Rovinj krenuti sva planirana pojacanja…"Olmic

    Pa tako i je i tako ce biti. Znam da je bit ove teme da se pise i da se zivciramo ali to se odvelo na novu vecu razinu. Zapalimo se cim index i slicni bace neka nagadjanja.

    Velika vjerojatnost je da ce doci Brekalo, od ostalih pozicija pretpostavljam deficitarne poput bek, stoper mozda i eventualno jos jedno. Ako i ne dodje do tog a znam da i oni znaju da im trebaju ti igraci, tu je onda problem u drugim stvarima tako da sam osobno spreman na sve. Nemojte se previse gristi sto jos nisu nikog doveli, objavit ce kad bude rijeseno.
  • austrijanac
    2.7k
    Bulat ofanzivno bolji na osmiciKaktus Car

    Bulat statisticki ni igrački ne moze u istu recenicu s Ljubom.
    Pas igra Bulata je samo odraz njegovog stila igre ilitiga "skrivanje".

    Ljubo ima 22 dodavanja vise u prosjeku od Bulata po tekmi, cak 12 više na protivničkoj polovici (?!?).
    Bulat je na mizernih 20 dodavanja u HNL (od toga smiješnih 6 na svojoj polovici -> rijetko kad ćeš ga vidjet u kvalitetnom prilazu).
    Ajde, Ljubo je bočni pa možda dobiva više loptu (iako se ne slažem s tim), ali Baturina i Mišić su oboje na 50ak dodavanja po tekmi. Pa čak i Sučić ima više dodavanja od njega.

    Tako da to branjenje Bulata s odličnom pas igrom ili ne znam čime je nepotkrijepljeno i netočno.

    U ligi gdje dominiramo i gajimo posjed, zazivana osmica ima 20 dodavanja u prosjeku.

    Alibije poput kornera i slobodnih ostavite Talijanima, Dinamo se na to ne smije oslanjat.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ja se nadam da se radi u tisini i da ce na pripreme u Rovinj krenuti sva planirana pojacanja…Olmic

    Tome sam se nadao proteklog ljeta, pa smo dobili proizvod koji je jedva prošao grupu konferencijske lige, a iza jednog hajduka je 7 bodova, dok nam je svlačionica nakrcana likovima kojih se gledamo što bezbolnije rješiti...o kvaliteti nogometa kojem smo bili izloženi pet mjeseci bolje ne pričati...tako da se na nadanje da oni nešto veliko rješavaju u tišini nedam navući.
    Nek dovedu Živkovića odmah jer su nesposobni za bilo šta drugo, mrljat će po tržištu mjesec dana i onda kad ne uhvate ništa, onda će vratit malog bez pripreme i bez ičega.
  • Kaktus Car
    361


    Ljubičić ima valjda bar dvadesetak utakmica u vezi od kada je došao. Nije impresionirao u tim utakmicama, nije pokazao da mu je mjesto u prvih 11 i nije bezveze primarno korišten na lijevom beku, a ne u vezi kod 3 trenera.

    S Ljubičićem (ili trenutnim Bulatom) se gubi Mišića u sredini jer on mora pokrivati njih dvojicu. Zato tu pod hitno treba pojačanje u sredini. Trenutno Ljubičić i Bulat mogu biti dio rotacije u klubu Dinamovih ambicija, ali ne više od toga.
  • plavac173
    2.6k
    Na ljeto nam nije bilo "pod mus", kao sad. Polako.
  • Georg Koch
    3.8k
    Ljubo na 8ici, uz konstantu utakmica meni bi bio top igrac. Puno prije u sastavu nego Ademi, Bulat i Halilovic.
    Motorican, ljevak, dobar presing...nije bezveze on placen 3m. Samo nazalost mislim da nece lako dobiti priliku, odnosno vrlo tesko, tako da ce vjerojatno trazit transfer...
  • Mr Anderson
    5.7k
    Ljubičić je OK igrač, ali za našu igru u prvih 11 baš i nije. Tehnički je limitiran, svaka čast za trku i borbenost, ali tehnički je najlošiji naš veznjak. Može ga se koristiti u nekim situacijama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.