• Infinity
    15.3k
    Zanimljiv mali iz Danske.

    To sto ne moze igrati Europu do zime, pa kad pogledamo nasu grupu, realno nikoga ovu jesen s Europom namamiti ne bi mogli. Gostovanja po Kosovu i Aziji nisu napeta, ali potencijalno europsko proljece bi moglo privuci neke igrace.

    Mlade igrace bi mi svakako trebali moci privuci, jer ih jako dobro razvijamo. Ako ga se predstavi kao projekt i ako financijski odradimo sve kako treba, ima sanse da dodje.
  • Droljo
    5.5k

    Riječi ti se pozlatile
  • ZGBhoy
    1.7k
    Hoce konacno 08.09.2023 da se vise ne nagada, svako jutro neka imena dolaska u Dinamo, danas u ponudi Labrovic, Borna Barisic, Ademi i za kraj Brodic koji bi trebao na posudbu u Lokose odmah ma daaaaaj
  • Infinity
    15.3k
    Pa i nakon toga mozemo dovesti ove slobodne igrace. De Gea, Lingard, Xeka, El Ghazi, Papu Gomez, sve mokri snovi koji cekaju jedan poziv :lol:

    Prijelazni rok je odradjen toliko lose da se nagadjanja nece smiriti do kraja narednog.
  • Ivanmtk
    690
    Natrpavanje prosječnih igrača sa kojima trebamo napast ulazak u LP dogodine.. Brodić - Kulenović napad
  • ksapi
    2.2k


    Na takvoj nekoj razini i jest rasprava na ovoj temi
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Sve danske stranice pregledao, nikad nigdje nije pisalo ništa u vezi ponude Dinama za malog, ljudi imaju novaca kao u priči. Poznaje klub jer sam bio tamo više puta sa našim Karlom koji je igrao kod njih pa poslije prešao u kopenhagen. Kakvih crnih 150 milja. Pa oni imaju najmlađu momčad godinama, daju priliku mladim igračima. Andreas schjederup je pored prvaka kopenhagen došao iz benfice na posudbu tamo nazad. Njegov mladji brat je dobio duplo bolju ponudu od kopenhagena pa opet izabra Nordsjælland. Šuplja priča @sanjinlego ako imaš negdje link pošalji
  • San Lorenzo
    12.1k

    Lik lupeta već tri dana, unatoč tome dobar dio forumaša se hvata na njegove gluposti.
  • sanjinlego
    2k


    Pitam ponovno, gdje je bilo objavljeno za Tibora i Bogdana skoro do potpisa? Nigdje!

    EDIT: da, da. San Lorenzo vrati moje odgovore, i komentare. Sve kako sam napisao, dogodilo se. Da ne ponavljam, Ademi, Pierrot, Kulenović, i golmani također.

    Za Mensaha sam znao također, tu su naši zakasnili.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Ja ti mogu reći da ovaj tjedan neću pogodit eurojackpot...
    Za dovođenje igrača gdje je prijelazni rok gotov sam i ja napisao da je teško izvedivo jer logika nalaže da ovi neće nikoga pustiti van i čekati do sječnja da si popune poziciju, wow, čini li me to insajderom? :chin:
    Za Ademija si pročitao da ima našu i ponudu Trabzona, pa si našvrljao da će on u Tursku, jer si insajder, pa za 10 minuta izađe vijest iz nekog makedonskog portala da Ademi sutra, tj. danas dolazi u Zg na potpisivanje ugovora.
    Ako imaš više od 15g i satisfakciju pronalaziš u glumljenju opakog insajdera po forumu, onda mi te žao.
  • nemapredaje
    2k


    Miro, koji ti je ovo nick već po redu?

    I daj promjeni taktiku. Uvijek ideš kao neko ime i prezime.
  • ksapi
    2.2k


    Cak i da si bio u pravu za sve sto si napisao, koja je poanta ovog? Hoce li se znati sad ili za 5 sati da je netko dosao/ne dolazi? Kao da trgujemo dionicama pa nam je svaka minuta bitna
  • Orc123
    5.5k
    Brodic? Ma savrseno, savrseno....Boze jwl su oni moemalni....spizdit cemo tolke novce da placamo ugovore takvim prosjecnim pojacanjima, valjda da on zamjeni Kulwta po posudbama kad ovome istwkne ugovor ....jadno ako ga dovedu...bolje da se taj novac ulozio u 2 posten igraca nego da se natrpavamo takvim poluigracima!
  • marcio amoroso
    33.1k
    Boze jwl su oni moemalni....spizdit cemo tolke novce da placamo ugovore takvim prosjecnim pojacanjima, valjda da on zamjeni KulwtaOrc123

    Moemalni su, jesu. Kulw evo kld nas.
  • Dinaminjo
    564
    Sigurno je Jakir odusevljen s njime
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.