• K3p
    131
    Selo gori, a deda se češlja

    Šalu na stranu, vrlo je jednostavno, ostali smo u 6 mj bez 5 najboljih igrača, nositelji momčadi i točno to imamo na terenu. Ni više ni manje, iliuzorno je očekivati nekakve maestralne partije od marina, bulata, špikića na razini na kojoj smo igrali kad su na tim pozicijama ivanušec, ademi i nekoč olmo.
  • Ivanmtk
    747
    Ako Petko ne potpiše danas, računam da odlazi
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ako Petko ne potpiše danas, računam da odlaziIvanmtk

    Zašto baš danas?
  • Ivanmtk
    747
    Zato što mislim da je krajnje vrijeme i idealan trenutak da nam zamažu oči s tim pored ovoliko sranja. Ako ga danas ne izvuku ništa onda
  • NORTE
    9.7k
    Ako Petko ne potpiše danas, računam da odlaziIvanmtk
    Ne smije ga se pustit nigdje.
    30.6. nek ide di hoće za 0 centi.
  • manikk
    230


    nažalost to isto smo trebali učiniti i sa Ivanučecom (ako je bilo moguće)
  • Infinity
    15.4k
    Mi smo i sa Ivanusecom i Sutalom izgledali ovako. Prosli bi s njima u Pragu isto kao sto smo i sinoc prosli. Oni su zeljeli ici i ostaviti ih na silu ne bi donijelo nista dobro.

    Ja mislim da zadrzavanje njih i jest najveci problem. Trebalo ih se prodati odmah po zavrsetku sezone i dovesti adekvatne zamjene, kao sto se trebalo na vrijeme zakrpati pozicije na kojima smo tanki.

    Sad je kasno, sad smo vec u k*, a pitam se kako zive oni koji vec dva mjeseca govore da treba cekati kraj prijelaznog roka da bi dali svoj sud. Jel jos uvijek cekate?
  • Jaro
    5.9k
    kad smo vec ponovo u modu skolovanja trenera i igraca - koji ce to skolovsnje primjeniti ili u prosjecnim HNL klubovima i bliskom.istoku ili u buducim klibovima liga petice(rijetki khm), mozda da se i clanovi upravo skoluju pa da isto mogu primjeniti kad se pridruze gazdi u BiH za koju godinu...
  • sport
    2.4k
    Pjaca ima drvena koljena,pa taj Pjaca je u svim
    klubovima na posudbi prošao liječnički,taj Pjaca je i ovakav igračina za neke koji su kadru Dinama.Tko je nama uopće dobar da zadovolji sve stručnjake koji ovdje pišu.
  • plavi devet
    223
    Ja sam to govorio i vidim sada da sam u krivu. Nadao sam se da su zamjene za sve koji odlaze spremne, nadao sam se bar Stojkoviću i Kacavendi ranije, ali sada vidim da sam bio u krivu.
    Kad vidim kadar jasno mi je da sam bio u krivu.
  • Orc123
    5.7k
    Ljudi sad treba sjest i postaviri ciljeve. 1. Moramo pojacat momcad sa 3-4 igraca da ekipa moze gurat na 3. Kolosjeka. 2. Imamo KL da pokusamo cim vise nabiti koefcjent da bi sljwdecw sezonw lakse usli u LP. 3. Moramo osvojiti prvenstvo kako god znamo..
    Sljedece sezonw nam se brise koeficjent od prijasnjih sezona tako da sad trebamo maksimalno probat iskoristiti ovo za nabijanje istog!
    Nama moze ovo ispast odlicno jer da smo u LP vejeojatno od koeficjenta ne bi dobili nista, a pve godine smo financijski mirni pa se mozemo posvetiti u KL na nabijanje koeficjenta i stvaranje momcadi za sljwdeci pohod na LP! Sljedece godine nam je cilj uci u LP ali za to morsmo biti 1. Doma i napraviti puno jacu momcad. Sve to jos mozemo iskoristiti na pravi nacin! Ova 4 dana su kljucna!
  • plavi devet
    223
    Ali nije nama problem samo ovaj prijelazni rok. Od prošlog ljeta nama su otišli Ademi, Oršić, Franjić, Gojak, Dilaver, Tolić, Livakovic, Šutalo, Ivanusec, KTC, Lauritsen, Bockaj.
    Doveo si Drmića, Ljubičića, B. Šutalo, Perković i evo sad ovaj prijelazni rok. Okej Stojković i Boško ozlijeđeni, ali jedino Ljubičić igra, svi ostali su na marginama. A skoro svaki koji je otišao bi imao šta reći u ovakvom Dinamu, neki u rotaciji, a neki bome i u prvoj postavi. Da smo bar jučer imali KTC i Lauritsena na stoperima.
  • Jaro
    5.9k
    ta tvoja 3 cilja su mi nebitna recimo. 1. i jedini je skupstina i slaganje uoravljackih tijela kluba te donosenje kakvog-takvog statuta...
    Bez toga ce biti hrpa ovakvih i gorih ljeta jer trenutno u klibu nit imas sposobnih nit odgovornih. Jedina odgovorna pozicija u kubu je mjesto trenera - svi ostali su laganini...
  • NitkoBitan
    13.3k
    Meni je fascinantno da nakon svih pehova sa ozljedama neki i dalje zazivaju Pjace i Omeragice. Mozemo se komotno u tom slucaju preimenovat u KBC Dinamo Zagreb.

    Salu na stranu, ajde Upravo dovedite jos 2-3 igraca na krucijalnim pozicijama, i dobrog psihologa. Koliko se sjecam 2018. u Bjelicinoj eri se dovelo gro igraca i na kraju se poslozila dobra momcad koja je primala malo golova i bila kompetitivna. Vjerujem u Sergeja da ce to poslozit kak spada.
  • Orc123
    5.7k

    Ja sam se osvrnuo na sportsku a ne upravljacku strukturu! Sve to mozes paralelno rjesavati! Jedno ne smije ovisiti o drugom! Momcad, klub ne smije rezultatski trpiti jer na kraju mozes ukoliko jedno iskljucuje drugo dobiti i krizu reziltata i krizu upravljanja! Nit ce se statut donesti preko noci nit ce se klub ovistiti od uhljeba preko noci! Bas zato da bi dugorocno klub ostao i kad dodju novi ljudi rezultatski i momcadski dinamo ne smije trpiti jer ne postoji ni jedan smisleni razlog da bude drugacije!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions