• marcio amoroso
    31.4k
    Ova 3 momka vrijede bar 55 miliona. Olmo, Moro i Marin.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    nemaju oni para za njih, a bome nisu ni ime koje bi ih privuklo (iako bi im jedan Moro odlično došo)
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    55? misliš 90? :P 30+30+30 hehe
  • marcio amoroso
    31.4k

    Prodaja Marina bi mi bila bzvz jer momak ima tek par minuta u prvoj ekipi ali mislim da i sada vrijedi 10. Moru prodati nakon ozljede je isto glupost jer igra ispod svojih mogućnosti i cijena mu može samo rasti. Olmo je već sad klasetina i sve ispod 30 je smiješno za njega.
  • Beowulf112
    301
    Ja se isto cudim otkud milanu tolko.para da kupe piateka i onog paquetu ili kako se zove a nedavno se spominjalo da im je gazda posudio masu para po visokim kamatama za transfere i da sad to mora vratit.Po meni isto Olmo ispod 30 nikako nesmije ici ca.treba stavit letvicu na 35 pa nek se natjecu(ako vec vlada tolki interes).Nadam se da ce Marin dobit priliku sae kad smo se odljepili vec dobrano u prvenstvu.Zasad me razocarao po prikazanom beli.Sve se bojim da necemo nakraju dobit ni ulozeno natrag za njega :confused:
  • Bosna86
    11.1k
    Ukratko Kinez koji je kupio klub se zaduzio kod americkog hedge fonda ( slicno kao Agrokor ), nije platio ratu i automatski taj fond je postao vlasnik. Sad mu oni pumpaju cijenu da ga mogu prodati dalje
  • Hipo
    406
    Livakovic ademi gojak olmo.

    Neka idu kad su ionako na izlaznim vratima.

    Nove zmjene za njih ne trebamo osim zadnjeg veznog.
  • LovroZG
    1.3k
    Ademi je već pol godine na izlaznim vratima pa nikako da ode, nek tak i ostane.
    Čim manje prodaja, to bolje. Uigranost je vrlo važna. Kad bi nam sam Olmo otišo, ne bi nikog trebali dovest jer imamo Majera ko zamjenu, a i Atiemwena možemo prebacit u vezu da se na krilu oslobodi prostor za Marina. Vjerojatno će otić i Musa, al to nije problem jer imamo Rrahmanija ko rezervu.
  • deda
    26.3k
    Ja očekujem siguran odlazak Olma, Live, Gojaka, dalje su nagađanja.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ademi također deda
  • deda
    26.3k
    Ovisno o oporavku.
  • dinamo vitez
    213
    Ja očekujem da se Ivanušec sigurno priključi ekipi, već je prošlog ljeta trebao, što znači da jedan vezni sigurno odlazi. Po mom sudu će to prije biti Ademi nego Olmo jer je Šunjić već etablirana zamjena za ovog, ali mislim ni da obrnuta situacija nije nemoguća.

    Mislim da je za Olma, pa i Livakovića, najbolje da još malo sazriju, ostanu još pola godine za Ligu prvaka, pa čak i godinu ako uspijemo opet prezimit. Mislim da će u tom trenutku biti najzreliji za najjače klubove. Isto vrijedi i za Bjelicu. Gojak, Šunjić, i Petković su tek ove sezone postali standardni i za njih očekujem da ostanu još bar godinu dana. Slično vrijedi i za Moru, tek mu je 21.

    Sve se naravno uvelike mijenja ako dođe netko s vrećama punim love, ali nekako nakon Benfice sumnjam u takav rasplet. Mislim da ova momčad ima još što za reći u Europi.
  • SAS1987
    13k
    Ja ne oćekujem rasprodaje (osim ako stvarno ne planiraju radit stadion). Sigurno ide Olmo i vjerovatno još koji igrač (Ademi). Ostali će ostati.
  • BluePhone67
    3k
    Da. Po meni sto sam iscitao od Andy Bare ali i tate od Olma i svih ostalih oko kluba mislim da Olmo sigurno odlazi.
  • Infinity
    14.9k
    Ocekujem dolazak nekog 'poljaka'. Mislim da ce Bjelica nadomjestiti sve one koji odu. Cak su vec u ekipi igraci koji ih mogu nadomjestiti, pa ce doci novi koji ce se boriti za prvih 11
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.