• scooniepenn
    1.9k

    Sve je to u redu. Ali ako si nekom igracu dao obecanje da ces ga pustiti s 3 godine ugovora na ledjima bez obzira na visinu ponude molim te mi objasni koje su to osnove sportskog menadzmenta. To je kao da ja dam klijentu cijenu za komunikacisjke usluge na temelju usuglasenih parametara za 2.000 EUR-a mjesecno fee i onda kazem ma ne i 1.200 EUR je OK. Gle, nije OK i necu raditi za taj novac.
  • emilperska
    3.2k
    Bruno navodno potpisao. Necu imenovat izvor, ali ako laze razbit cu ga str..
  • austrijanac
    2.7k
    3 godine ugovorascooniepenn

    Shvati da se u sportu, pogotovo u Dinamu, potpisuju ugovori da bi imao bolju poziciju u pregovorima s klubom gdje ces ga prodati.

    Ostalo ti je sve na mjestu i sve stoji.

    Jebiga, tako se posluje i na tom ugovoru moze pisati i 12 godina, ali zna se za sto to sluzi.

    Bruno Petkovic ti je najbolji primjer, nama je neprocjenjiv, a Bjelica ne moze nagovoriti upravu da mu dadnu 10 milja da ga dovedu jer ovi kazu da mu iduce godine istjece ugovor i da nema smisla.

    Da Petko ima ugovor jos dvije godine, ta cifra od 4 milje (iako koliko cujem, nije ni 4 milje) koju nudi Trabzonspor bi bila 2x veca.
  • Facke
    2k


    Potpisal je kaj? Novi ugovor ili za drugi klub?
  • scooniepenn
    1.9k

    Kolega ako ostaje imate od mene u nedjelju nekoliko pivi u La Viti nedaleko Maksimira ako je ovo istina.
  • Nino Bule
    11.6k
    Vjerovatno nije bas bez obzira na bilo kakvu ponudu, zamislimo situaciju di naletilic ima stojkovica i trazi mu klub, nudi se dinamo i neki groningen i on odvede malog u groningen jer je prije imao vise prilika prodat igraca nakon 4 godine igranja u klubu ali mu je dinamo radio problem.

    To ne znaci da se dinamo treba naguzit i pustit igraca na prvu ponudu nakon 6 mjeseci ali igraci koji su tu 4,5,6 godina i radis im probleme ce uvijek imat utjecaj na to da li ce drugi "projekti" htjeti potpisat s dinamom, treba hvatat neki balans da igrac mora i stazom zaradit transfer, to jest da nema transfera tipa jakic (osim ako ponuda izuva) i toga da mega talenti znaju da imaju zacrtan put u kojem ako odradis par sezona i budes stozeran dio momcadi za korektnu ponudu mozes ici.
  • scooniepenn
    1.9k

    Sve jasno kolega, naravno. Mi ovdje govorimo samo o tome da pustanje bez obzira na ponudu za mene je trenutni otkaz.
  • đole
    301
    Ma naprosto ne vidim zašto bi otišao. Tu može postati najplaćeniji igrač, traka mu vidim izuzetno godi, može postati legenda kluba, doma je, standardan je reprezentativac i igrat će u Dinamu kod svih trenera. U Trabzonu nek zareda par loših rezultata, Bjelica leti naglavačke, a on pada u nemilost novog trenera i potencijalno gubi reprezentaciju. Čini mi se kao jako pametan dečko, tako da vjerujem da razmišlja na isti način.
  • Keyser Soze
    8.2k
    može postati legenda kluba,đole

    Bruno je odavno legenda kluba, sad bi si s novim potpisom još malo zacementirao tu titulu :cool:
  • Jurki
    8.8k
    Drmica treba nekak rijesiti, motiv mu je upitan, staklena koljena, na prevelikoj je placi.
    I ja bi trecinu Drmiceve place dao Petku, bez obzira kaj ima svoje muhe, trenutke totalne nezainteresiranosti i bolikurcine.
    Dati mu ugovor na 3+1 godina.
    I nek bude vođa novog Dinama.
  • Joey Barton
    255
    Ako ode Petko onda sportski sektor (čitaj Šimić) može slobodno napustiti svoju funkciju, jer ako je u ovoj godini otišlo 5 stožernih igrača (Oršić, Ademi, Livi, Šutalo, Ivanušec) onda znaci da i igrači razumiju kako klub ne ide u dobrom pravcu. Još k tome totalno gubimo kralježnicu ekipe.

    Stoga ostanak Petka mora biti pod mus, i ostalim senatorima (Mišić, Rile) mora biti uvjet postaviti novi kostur ekipe (Baturina, Ljubo, Nevistić, Bulat, Stojković, Boško) + plus domaći starosjedioci (Zagorac, Perić) moraju biti podrška.

    Ako Petku smeta Drmicev veliki ugovor onda molim sportski sektor da se riješi Drmića (Turci ga žele). Veliki plus bi bio kada bi na određenu posudbu doveli Gojaka i Komnena (molim bez pljuvanja na njih) iz samo jednog razloga - da se uspostavi red u svlačionici i da drže dobru atmosferu. Uz nabrojane i ostanak Petka, dovoljan bi bio samo jedan kvalitetni stoper koji mora imati karakteristike za igranje prvih 11, kako bi se Rile prebacio na beka gdje pruža bolje partije nego na stoperu.
  • Jurki
    8.8k
    onda sportski sektor (čitaj Šimić) može slobodno napustiti svoju funkcijuJoey Barton

    Nadodal bi jos i Mumiju, mamu Vlatku, one likove iz Lana grupe, Ban toursa i Podnara. I sve ostale koji su godinama šutjeli na pljacku kluba.
    Mislim, ta ekipa mora otici ovak ili onak, pa taman da potpisu Mbappea i Haalanda.
  • Captain America
    14k
    one likove iz Lana grupe, Ban toursaJurki

    Hanžel i Marković, nek se znaju imena smeća.
  • Facke
    2k
    Kakve su ove oak gluposti kaj citam. Pa Orsic je vec proslu zimu htjel otic i ostal je zbog nas. Al mu se obecale da smije ici ak bu imel novu ponudu. Onda je jos ostal zbog Lige Prvaka pola lete duze.

    Sutalo je vec sad mogel u Manchester City i bil bi u prvih 11. Pre rasel je on i Dinamo a bogme i Ajaxa. Tam se bu zadrzal lete/dvije do iduceg koraka.

    Livi je sam rekel da oce novi izazov. Kao i Ivanusec. A decki su dosta duge tu.

    Za Ademija se nema opce kaj dodati. Sam je rekel zake ide. A tu se piseju neke teorije zavjere.

    Znaci kad je Mamic bil tu niste bili zadovolni. Sad kad je Simic s ekipu tu opet niste zadovolni. Pa kaj ocete?
    Za mene je transferni rok vredu kaj se prinova tice.
    I nemojme se varati, da su Orsa,Livi i Ivanusec opce tak duge ostali u tomu je utjecaj imala i ona corona. Moreme i morame biti presretni kaj mi imame u Dinamu. Mi sme cude od kluba. Igrame europu svake lete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.