• CastAway1986
    925
    Nizozemska nije i neće nikad biti liga petice al ako Luka želi ići nek ide , da sam ljut radi tolike želje za napuštanjem kluba jesam al eto nek mu bude mada mora znati da mu Nizozemci neće oprastati lošije utakmice a zna da mora igrati jer u protivnom neće vidjeti Euro!Samo se nadam da ćemo dovest bar dva prava pojačanja!
  • i more je plavo
    891
    Mozda danas shvatimo da nam nitko ni ne treba :wink: da su Jakir i njegov stozer bili to sto nam je falilo.
  • i more je plavo
    891
    Veli Index da je Modric ljut kaj je rezerva.......pa da mu probamo ponuditi 45 sigurnih minuta :lol:

    A za Biscana i stozer su napisali da odlaze sa cca 1 miljom u totalu.

    Pa ove godine nas samo treneri kostaju 4 milje.
  • dzis
    596
    Što se tiče Ivanuseca. Pa dobro, kaj sad? Ako zbilja toliko želi ići neka ide, doveli smo dečka koji je uzeo br 86 i želi biti ovdje.

    Možda sam patetičan, ali teško da ti i držanje "na silu" nekoga može prouzročiti nešto dobro. Sami neki nemir u svlačionici.

    Lošija stvar od odlaska je ta što će se sad i Petko zapitati dali ima smisla ostati.
    Nismo dobro krenuli u sezonu, niti ovaj transfer rok ide po planiranom ali vjerujem u ekipu, mogli bi i ostali malo pozitive. Eto sjever dolje rasprodan
  • Lynx17
    2.7k
    Nemamo bekove , nemamo halfove , nemamo forove što daju golove ...PlavaSlavonija86d



    dinamo-great-reset1.jpg
  • scooniepenn
    2.1k

    Meni taj dio uopće nije sporan. Tko vidi svoju sreću drugdje može slobodno ići. Ali, za to klub treba biti adekvatno obeštećen jer u suprotnom svatko može u narednim prijelaznim rokovima reći da mu se ide i da bi volio da mu se izađe u susret neovisno zadovoljava li ponuda Dinamo ili ne. Takvo nešto ne postoji nigdje, kakav je to klub?
  • rob ljubavi
    786


    Na dan utakmice nema price i spekuliranja, zna se kaj je prioritet
  • dzis
    596
    Ajmo ih sudit na kraju prijelaznog roka
  • austrijanac
    2.8k
    Ajmo ih sudit na kraju prijelaznog rokadzis

    Ponavljam,

    Ova recenica je nezamisliva ikome ko prati Dinamo i natjecanja barem neko vrijeme.


    Kakav kraj prijelaznog roka?
    Dinamu sezona pocinje 15.7.
    Mi znamo da ce otici barem 2/4 zvijezde vec 1.6.

    I zadnji tjedan 8.mj mi nemamo nista.

    Sudim ih sad i padaju uveliko, cijela uprava.



    Manite se tih floskula ajmo ih sudit kad zavrsi rok.
  • Ivdzo11
    3.2k
    https://www.24sata.hr/sport/dinamova-jagma-za-spicom-biscan-zelio-nigerijca-iz-serie-b-spominjao-se-i-sjajni-kolumbijac-929646

    Dinamova jagma za špicom: Bišćan želio Nigerijca iz Serie B, spominjao se i sjajni Kolumbijac

    Ivanušec u petak odlazi, Kačavenda stiže na posudbu! Petkovića žele i Španjolci, Jakirović je silno zagrijan za Ademija i Miereza

    Evo malo i Germanijak
  • IstinaZaDinamo
    1.5k


    Nigerijac mozda ovaj, a kolumbijac je vjerojatno Morelos
  • CastAway1986
    925
    Nek netko zalijepi članak iz 24h tko moze
  • Jaro
    5.9k
    Ademi bi bio isto sto i Simic - mazanje ociju javnosti - nadam se da on ima dovoljno integriteta i samopostovanja da ne pomislja povratak u igrackom smislu.
    A ako trener zeli Miereza - rekao bih da to vise govori o njemu... Al nebum negativan...
  • Dinamouberalles
    128
    Dečki danas 3:0 šta ste se uzrujali
  • Armagedon13
    958
    Treba nam i još jedan golman
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions