• Dinaminjo
    513
    nema jer nije prvo i osnovno besplatan
  • Infinity
    15.3k
    Ako je tata tog razmisljanja onda vjerojatno misli da bi mali bio najbolji igrac Dinama i da treba imati sigurno mjesto u prvih 11. Bolje sa nas takvi zaobidju, jer smo sa slicnim vec imali posla. Znamo kako je zavrsavalo.
  • CastAway1986
    853
    Frey je toliko dobar da nije ni na klupi Antwerpa vcrs a ti bi ga u Dinamu I evo pola sata s igračem manje nisu gol primili a mi u 5 min 2 komada
  • Krizy
    36.5k
    Nisam ja ništa protiv tebe pisao. Samo da ne želim Miereza. I naravno da sam shvatio da je prema tome Mierez jedina realna opcija, zbog čega si ga i spomenuo ali ne treba vjerovati Germanijaku. Sve 5 što se mene tiče :grin:
  • Ivdzo11
    3k
    Pašalić nije konstantan bio niti u njemackoj 3.... Vidovic odigrao sa 18 godina 25 utakmica i zabio 4 pogotka u nizozemskoj prvoj.... Mislim da bi nama legao ko budali samar
  • Captain America
    14k
    Rob ljubavi>Germanijak :cool:

    Kaže osvrtnik da tata Vidović radi probleme oko transfera jer misli da on ima mjesta u BayernuImamo Dinamo

    Možda prati HNL pa nek obrati pažnju na Dajakua. To mu je sinova budućnost.
  • emilperska
    3.1k

    Moze i pod Fran Brodic..
  • CastAway1986
    853
    Marega je top Al Taremi je najjači
  • Orc123
    5.1k
    Cujte i pocijte Medu! Veli Dinamo zeli preoteti Ivanovica a mozda cak zeli i brodica jer je Jakir zelio Brodica u Rijeci! Da kao Rijeka vec sad moze prodat Ivanovica i Jankovica za 11-12m eura! UimeOcaiSinaiDuhasvetoga! Necu nekog izvrijedat i rec da je ono sto je ali kako izko normalan i pri zdravoj pameti moze napisati takav clanak! U kojem svemiru moze Brodic biti prinova a kamoli pojacanje za Dinamo. A tak isti Ivanovic ima 5-6 utakmica u Rijeci i kao Dinađo bi trebao iskrcati par milja eura za neko dinete loje je zabijalo kosovarima i Na Farskim otocima? Kad bi takvo nesto nasi napravili bilo bi to cisto zakapanje kluba i vrijedno velikog ismijavanja! Bolesno!
    Kao Ivanovica je bas zelio i Terzic u Borusiji ali eto nije se desilo on je dosao u Rijeku eto sad vec imaju ponude za Jankovica i njega u paketu od 11-12m eura. Eto Rijeka je velesila i otela Borusiji besplatno Ivanovica i sad ce ga nekome prodat s Jankovicem u paketu za tolike novce....smijurija!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Da kao Rijeka vec sad moze prodat Ivanovica i Jankovica za 11-12m eura! UimeOcaiSinaiDuhasvetogaOrc123

    Nije Medo to izmislio nego su mu te informacije plasirane s Rujevice. Smece botoksirano lazljivo nimalo srama nema. Bas mu je za vjerovat nakon kaj tvrdi da informacije o trenerovoj ostavci dobiva od zene koja je vidjela na facebooku...
  • Orc123
    5.1k

    A kaj Jakic je dosao iz Dugog Sela?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ha? Prvo veliš da nije ni na klupi Atwerpa kaj je logično ak im je na prodaju ali u smislu da smo mi jasno bolja ekipa...onda daš primjer di oni nisu gola primili s igračem manje a mi jesmo 2 u 5 minuta kaj implicira da su ipak bolja ekipa?

    To kaj se piše da je iz HNL-a i ako bude ili ne ne radi Miereza igračem za Dinamo. Ima Mijo Caktaš 100 golova u 231 nastupu pa nije sad niti je ikada bio za Dinamo. Na vrhuncu karijere Krstanović je imao 19 golova u 29 nastupa u HNL-u, pa nije bio igrač za Dinamo kaj se i vidjelo kad je došao.

    Mierez nema brzinu za tranziciju u europi, nema tehniku za kombinatoriku u HNL-u. Psiha mu je očito labava kaj se vidi u užasnoj nekonzistenciji kroz cijelu karijeru. Pola ljudi koji ga zazivaju bi mu *ebali sve po spisku kad bi mu se prvi put lopta odbila 5 metara prilikom pokušaja primanja, a u europi ne bi dobio ni 30% faulova koje dobi u HNLu svojim bacanjem.
  • Noel
    4k
    A japansko tržište? Jel još aktualno?
  • Zagreb1992
    1.3k
    Ima osvrtnik neku bombu uskoro ..tako je izbacio story na instagramu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.