• Dudu9
    519
    Ako ne idemo u LP sutalo ivanusec su sigurno prodani a ni livakovic nije daleko jednostavno nas proračun godisnji je 50-60mil eura minus ne ulaskom u LP moras pokriti prodajom
  • Mihaljević
    8.5k
    Najveće pojačanje bi bio Boškov povratak... Rile na stoperu samo gubimo najboljeg desnog beka lige za prosječnog stopera... A Stojkovića odma treba probat na desnom krilu, kao i Kačavendu na osmici... Sve karte bacit na HNL!
  • Maximo
    306


    To još može proć za ovu godinu dok imamo kog prodat za te novce...ali kaj ćemo sljedeće godine, teško je očekivat da neko od ovih dečki skoči do te razine...a kako se dovode igrači, ne znam dali ovi mogu dovesti takvo pojačanje...
  • Orc123
    5.6k
    Pa nije Kacavenda 8ica!!! Treba nam pravi def. Vezni da bi misko mogao na centralnog veznog i s Baturinom to bi bio beton srwdina! Plus ako bi imao zamjene u vidu Ljube i Bulata koji bi kad bi usli donesli novu energiju!
  • Captain America
    14.7k
    Ako ovi u upravi stvarno ovako posluju...onda katastrofa...Maximo

    Nek se kupi uprava zajedno s prevarom od trenera koju su postavili. Ova vijest će se proširit po inozemstvu pa će se čudit ko pura dreku što im je teško dovest igrača.
  • Yovitssa
    416
    Ako ovi u upravi stvarno ovako posluju...onda katastrofa...Maximo

    Doslovno smo preko noći promijenili status iz "Klub koji proizvodi igrače tipa Olmo/Modrić/Gvardiol" do "klub koji vara igrače i managere i cigani se za par eura"... Totalna rasprodaja ugleda i katastrofa za klub našeg renome (neovisno o tome kakav je taj Yacine igrač i kakab bi mogao biti).
    Prije nego krene rant na mene zbog pesimizma, napisat ću da sam velik zagovornik nove struje i žestok protivnik Daltona, ali ovo je sramota i bruka i mislim da je vrijeme da se zapitaju kaj rade jer na svim poljima smo se strašno srozali...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    da, ovako definitivno ne ide. ja da sam na njihovom mjestu, i da me miniraju, fino sazvati presicu, prljav veš vani, pa nek se misle. ili ćemo fino ili se snalazite sami. a barišić, perasica i ekipa onda neka se znoje. sva paljba je po bišćanu i šimiću a kaj se sa ostalima događa, pitaj dragoga Boga
  • Ivdzo11
    3.2k
    Šutalo vjejr ide mora doci jedan renomirani stoper nikakva prinova.... Ristovskog vratit desno

    Fali jos jedan vezni uz Misica...

    Krilo Spikic/Kaneko nisu kvalitetna opcija to je jasno

    Mora doci jedan napadac.... Ako Frey nema kvalitete za Dinamo onda daj da vidimo tko ima a da ga se moze dovesti....

    Ne znam koliko su realne opcije ( jer vidio sam dosta ima free agenta) Bakayoko koji ima 28 godina nesto slabo igra u zadnje vrijeme i vrijednost mu se srozala na samo 2.8 mil na TM... Mozda i Mariano Diaz iako ima 30 godina moze pomoc isto je free agent ima ih jos dosta koje bi trebalo pokusati dovesti....
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    kad bi doveli onog finca iz Venecije to bi bio pogodak . odriješi kesu , nek čovjek trpa
  • Beowulf112
    301
    Ma ja vam kazem da je nas najveci problem trener..Biscan nije iskusan trener..on se uci na dinamu...da je tu bjelica,halilhodzic ili neko drugi to bi vec puno drugacije izgledalo uz istu ekipu...ja neznam sta je biscan napravio da zasluzuje nasu klupu
  • Dudu9
    519
    Ako taj alzirac nije 100% zdrav zasto bi Dinamo uzimao takvog igrača?
  • Yovitssa
    416
    da, ovako definitivno ne ide. ja da sam na njihovom mjestu, i da me miniraju, fino sazvati presicu, prljav veš vani, pa nek se misle. ili ćemo fino ili se snalazite sami. a barišić, perasica i ekipa onda neka se znoje. sva paljba je po bišćanu i šimiću a kaj se sa ostalima događa, pitaj dragoga BogaGražvydas Mikulėnas

    Baš to, fali komunikacije prema "van"... Mi od Olivarija i sličnih saznajemo odnose i relacije u klubu, a iz kluba ništa. OK ako se odlučilo ove godine racionalizirati potrošnju, rezati kadar, šparati na ulaznim transferima (kud baš ove -NAJVAŽNIJE sezone, ali OK)... Ali neka netko to kaže javno, pa neka onda stave i takva očekivanja. Nama su od zime otišla dva nositelja igre, izvjesno je da odlaze još 4. To je više od pola momčadi. Pa da Man. City ostane bez Haalanda, Be Bruynea, Rodrija, Edersona, Diasa, teško da bi se borili za Europu, kamoli naslov. A mi smo kao OK, najbolji odlaze, nitko ne dolazi, ali daj nam LP, prvo mjesto i Kup...
    Užas, baš sam lud zbog svega ovoga, još od "lige za bedaka" se nisam ovako osjećao...
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Znaci po nekima smo trebali uzeti alzurca bez obzira na ozljedu, jer je to navodno glavni razlog. Svaka cast na takvom razmisljanju.
    Evo da su ga potpisali i da sutra obnovi tu ozljedu, sto bi onda bilo, drvljem i kamenjem na odgovorne jer su doveli ozlijedjenog igraca?

    Transferi su nam takvi kakvi jesu, da je moglo bolje je, da je moglo i gore je i to.
  • Str1nger Bell
    824
    Kad ce predstavljanje Kacavende i Stojkovica?




    Čeka se da naiđe ponuda na Crnom jajetu za lječnički pregled, moramo paziti na budžet u najvažnijom sezoni.
    Efes Pilsen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions