• CastAway1986
    853
    Copenhagen lani potpisao sjajnog švedskog reprezentativca Claesona a sad im nakon isteka ugovora u Southamptonu odlicni Mohamed Elyounoussi....Jel moguće da oni mogu privući takve igrače a Dinamo ne?
  • dumitrumitu
    560
    Oni imaju budžet 80-90 mil tako da mogu više platiti.
  • CastAway1986
    853
    uređeniju državu j bolji stadion da , Al toliko velik budžet neznam baš!
  • austrijanac
    2.7k

    Cornelius im ima oko 1.5m godisnju placu (po nekim natpisima sto sam nasao) te je najplaceniji po tome.

    A i prodali su onog klinca svog za 16 milja plus neke bonuse.
  • dumitrumitu
    560
    Ne znam jel istina to za njihov budžet ali pročitao sam to prije koji dan.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Kopenhagenov budget Za prošlu sezonu bio je samo 25 mil eura, dosta manji nego naš. Dolaskom novog sportskog direktora prva dva prijelazna roka su iskoristili za smanjivanje trupe i rješavanja viskova jer su imali isti problem kao mi, previše igrača pod ugovorom. Pošto su dioničarski društvo rade pametno. Oslobađaju sredstva i dobro prodaju igrače i dovode strašne igrače za danske prilike. Imaju dobar scouting i sportskog direktora koji u svakom trenutku zna sa koliko novaca raspolaže. Sad ulazu u momčad jer znaju da im je ova sezona najbitnija do sada i što znači pkaserati se u ligu prvaka sljedeće godine. Mi moramo ulagati u momčad i ako ode neko od kapitalaca moramo i dovesti kapitalca na njihovo mjesto, nemamo zamjenu Za šutala, za ivanušeca, za petka. Činjenice
  • CastAway1986
    853
    sve odlično rečeno, svaka čast
  • dumitrumitu
    560
    https://www.fck.dk/en/news/financial-statements-2018
    Ovdje piše da su im prihodi za 2018.g bili 780mil kruna što je oko 104 mil eura. Osim ako nisu propali zbg covida mislim da im je budget bliže ovih 80-90 mil.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    to je izvještaj iz 2018, parken sports and entertainment je ime dionicarskog društva koji se sastoji danas iz dva djela, sportski i obrtnički sektor
    Podijelili su ga ove godine. Upravo zbog toga da se vidi šta i koliko košta. U budget prije je ulazilo sve i njihovi Aqua parkovi čiji su vlasnici isti a i sportski sektor. I bez obzira na sve uvjerljivo su najjači u Skandinaviji i sad još bolje posluju. Greške i oni, bez daljnjeg. Doveli su Corneliusa za 7mil eura plaća preko milje i nije povezao 2 tekme prošlu sezonu. Konstantno je ozljeđen i to banalna prednja loža. I umjesto njega uzmu Larssona iz shalkea na pozajmicu i sad otkupe njegov ugovor Za 2 miliona. A može pokriti sve pozicije u navali. Dok smo mi platili maxa 1.2 iz druge francuske. Kažem ljudi rade pametno bez preseravanja i dovode brutalna pojačanja za malo para. Mi bi da uštedimo na plaći a i ništa da ne platimo. To baš ne može bez da kvaliteta momčadi ispašta
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Jesam ja nešto propustio ili se tu hvali klub koji uz više love ima slabije rezultate od dinama?
  • Mr Anderson
    5.4k

    Elyounoussi...neš ti igrača, radije bi onda Pjacu doveo nego njega.
  • Patak
    2.2k
    Moje prognoze dosadašnjih i eventualnih novih igrača za ovu sezonu

    Prognoza za prvih 11 pa prognoza za rotaciju:
    Bernauer: 2%, 10% (Ak ode Šutalo 10%, 20%)
    Kaneko: 20 %, 40%
    Mihajličenko: 20%, 50%
    Alžirac: 1%, 3%
    Stojković: 40%, 90%
    Kačavenda: 20%, 70%
    Michael Frey: 5%, 20%
  • Krizy
    36.2k
    Mihajličenko: 20%, 50%Patak

    ? :rofl:
  • dumitrumitu
    560
    Nadam se da neće nakon prve njegove greške vratiti Ljubičića na tu poziciju.
  • OsamŠest
    2.6k

    Jer jebiga, Ljubičić je bio nepogrešiv
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.