• xyz
    840
    Realno, mi ne možemo platiti za igrača 5-6 milijuna eura i nema tu Miško ovo ili ono. On gleda interes Rijeke isto kao što bi naši funkcioneri trebali gledati isključivo interes Dinama. Greška je što se nije realiziralo u zimskom roku. Treba se okrenuti stranim tržištima i kvalitetnim skautingom pronaći igrače dok još nisu pokazali svoj puni potencijal. Kvalitetne igrače iz hnl-a je već sada jako skupo dovesti, a bit će još teže. Meni samo nije jasno da se ni nakon mjesec dana prijelaznog roka, ekipa nije pojačala, a dolazi najbitniji dio sezone.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Trebamo početi skuplje prodavati.
  • Dinaminjo
    564
    Ja bi od Miska jedino trazio da me nazove i da mi mogucnost da matchiram ponudu. Nikakvi popusti i slicno.
    Ako sad dode po Marina, cijena je 2 m + 20%
  • Fanboy
    2.2k
    Dinamo je premalo iskoristio svoj velik doprinos Rijeci da ovi uopće mogu doći do 4 pozicije na tablici...Doslovno su bili u igri za ostanak u prvom dijelu sezone.
    Dilaver, Janković, Marin, Jurić....

    Razlika između 3 i 8 na tablici je na kraju bila 7 bodova, a Rijeka bi bez ovih igrača bila više pri dnu nego na ovoj poziciji. Jasno, Rijeka gleda svoj interes, ali mi je smiješno da se ove posudbe u vrijeme kada su oni grcali u rezultatskom minusu tj. krizi ne iskoriste za buduće transfere.

    Zaista ne vidim neku korist za sam klub, nek si Rijeka radi svoju politiku, imaju sad lovu i ne moraju ovisiti o "ostatcima" dinamovih igrača.

    Da ne govorim o pretplaćivanju igrača kao Štefulj, te onda posudbi Nevestića, Štefulja, Kulenovića, Menala, Andrijaševića, Pavičića....

    Očigledno su drot/Mamić bili u talu sa Miškom na štetu Dinama i očiglednoj koristi Rijeke. Dinamo isto treba gledati isključivo svoj interes i nadam se kako su ovakve posudbe završile. Rijeka ako je sposobna prodati igrača za 6 milja, onda valjda znadu složiti momčad kojoj netrebaju Dinamove posudbe.

    Da su završili na sredini tablice prema dnu Dinamo bi Frigana mogao dovesti po daleko nižoj cijeni...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ček, westerlo, klub koji je do sada na ulazni transfer najviše potrošio 1,3 milje eura će za frigana iskrcati 6 milja eura?
    Jbš transfermarkt, al cijela momčad im vrijedi 18 milja eura i sad će pljunuti toliko love za klinca iz HNL-a? :chin:

    Ekvivalent da dinamo kupi igrača za 20 milja eura... :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k

    izgleda done deal za frigana . 6M EUR ? po meni je ok da nismo dali te novce za njega. neka mu je sretno
  • The Undertaker
    4.3k
    Koje potencijale? Bakrara i Vipotnika? Oni su u tom rangu 2-3 milijuna.
  • Orc123
    5.5k
    Kako je moguce da Gvardiol obavio prvi dio lijecnickog za Citiy a danas odlazi na pripreme s Leipzigom?
  • mali M
    3.6k
    Koje potencijale? Bakrara i Vipotnika? Oni su u tom rangu 2-3 milijuna.The Undertaker

    Bakrar i Vipotnik nisu nikad ni bili potencijal za Dinamo.. to bi bili transferi u vidu nekadašnjih krimosovih. Zna se tko su i što znači (za Dinamo) potencijal... dalje od ovoga nebi pojašnjavao niti objašnjavao jer ćemo otić u raspravu..
  • emilperska
    3.4k
    Generalno, ja opće ni bi toliko bio živčan oko ove "ključne" sezone, jogurtovih pojačanja, gubitka titule itd. Samo da ne moram blefera Bulata gledat kao startera. Kasnije bi se na listi za odstrel na klupu našao i Špikić, ali Bulat mi je persona non grata do te mjere da bi ga osobno vozio na aerodrom ako itko ponudi 1m. Takav alibi igrač da ako ne eksplodira u narednih par tekmi ili ga Bišćan ne torpedira na klupu, počet ću sumnjat u Bišćana. I kad vidim Bulatovu beskrvnu alibi igru i kak mediji to pretenciraju i hvale, ljut sam sam na sebe što sam ikad vrijeđao Gojaka. Gojak je za njega Brozović.
    Prije bi gledao mučenje s Bočkajem na beku i da ga siluju afrikaneri iz Astane nego tog Bulata u vezi. Nadam se da je Alžirac pojačanje, ako već Sučić nije starter
  • Krizy
    37.9k
    Insajderu pišem ti da si omaložavao belgijce i napisao da nema šanse da ponude 4 i pol milijuna za Frigana, da ga Rijeka neće prodati za veći novac od naše ponude a na kraju ide za 6.
    Za Bakrara si također pisao da nitko neće ponuditi više od nas, pa je otišao u MLS za više.

    I ovo ti je pljuvanje? Nauči se raspravljati a ne kmečati za svaku sitnicu.
  • striko
    1.2k
    Da je otišao za manju cijenu ili sličnu od Dinamove ponude bio bih ljut. Ovako za 6M neka mu bude sa srećom a nama ostaje da drugi put pametnije igramo s Miškom.
  • Orc123
    5.5k

    Javio se argumentirati lik koji se navadio toga iz konteksta...skoro sam ti napisao tko je kmecavac! Ali necu...jer se drzim neke razine komunikacije koje bi se svi trebali drzati na forumu. Toliko o tome kako je na forumu zabranjeno vrijeđanje ali ocito nisu za sve ista pravila...
  • Armagedon13
    958
    Zimus smo ga mogli dobit za 2,5M sad ga ....
  • Krizy
    37.9k
    Nikakvo vađenje iz konteksta, 5 puta dnevno napišeš da nitko neće ponuditi više od nas pa oba idu za veće ponude od naših.
    Drži se svojih riječi kada nešto pišeš.
    Prisjeti se kako si ti mene nazivao pa nisi kažnjen. Lp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.