• xyz
    840


    Ma to sam napisao u smislu da nije ništa uprihodovao ovaj prijelazni rok, a ne u smislu da bi ukrao da je imao priliku. Ne mislim o Šimiću da je lopina, ni govora.
  • vjeko1701
    5.9k
    Da i tebi napišem, ajd ne seri i ne izmišljaj. Ne mislim se opravdavati, sve piše u mojem postu a ti konstruiraj iz toga kaj god hoćeš.

    Ozbiljnom Dinamu koji nema stav "bitno je sudjelovati" ovo nije najbitniji dio sezone.
  • Juznjak
    3.1k

    Za sad je na deficitarnoj poziciji doveden ovaj Japanac. Lijevog beka je jako teško nać, osim ako nećemo prvog slobodnog igrača uzet. Livaković je prodan u zadnjoj godini ugovora, a općenito imam mišljenje da je u nogometu jako velik postotak šuteva koji brane svi golmani i isto tako šuteva koji će u ogromnom postotku rezultirati pogotkom. Nije ovo rukomet pa da te golman izvlači toliko često. Osim toga, Nevistić bi trebao bit skroz pristojna zamjena. Od ostalih nositelja nitko nije prodan i zašto ne bismo vjerovali da će tako i ostati do kraja ovog prijelaznog roka? Ne događa se ništa preko noći pa tako ni prodaja igrača. Neće nitko danas doć po Šutala/Ivanušeca/Petkovića javit nam se i odvest jednog od njih i da mi ostanemo bez ikakve zamjene ili bez ikakve ideje za zamjenu. U petak imamo opet utakmicu, očekujem bolju igru i da će pokazati na početku prvenstva (još jednom) da nama nije potrebno raditi od svlačionice kolodvor da ostanemo na vrhu.
  • Sajla
    3.8k


    Ali pogledajmo i kontekst izjave. Najvažnije uopće ili najvažnije u ovom dijelu sezone - jer se meni čini da se ovdje govori baš o tome, ulasku u sezonu i usporedbi europskih i domaćih utakmica u tom periodu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Rezultati Grčke prošle sezone u UEFA natjecanjima. Bili su prvaci ispred klubova koji su ostvarili rezultat na razini Slovenije i BiH.

    Capture.jpg

    Naravno da je moguće da nas izbace neki od tih klubova ali je zlokobno i lažno reći da nismo favoriti protiv njih. Po svim parametrima smo favoriti.
  • Krizy
    37.9k
    Sa rezervama Sparte smo igrali na pripremama i bili smo bolji jer smo igrali 60 minuta s praktično prvom ekipom, ali je završilo neriješeno. O kvaliteti ekipe koja osvoji naslov pored Oly-a, Pao-a, PAOK-a, Arisa ne treba pričati...xyz

    Prvak Grčke je neki dan izgubio od Lokomotive.
  • xyz
    840


    Tako možeš izvući rezultate naših istočnih susjeda pa će ispasti da im je liga brutalna jer su 11. po koeficijentu, a zapravo imaju dva kluba koja sve guraju i ostatak koji je na razini BH lige. Pa taj AEK je ovaj prijelazni doveo igrača za 6.5 milijuna eura...


    Nemam, ali bih volio da je stranac i da ima iskustva rada u nekom top klubu. Ako bi neko koje mi je sada palo na um - Braco Salihamidžić
  • Krizy
    37.9k
    Ako bi neko koje mi je sada palo na um - Braco Salihamidžićxyz

    Hahahahaha po čemu je on dobar? :lol: :lol: :lol:
    Bayern samo pukom srećom nije ispustio naslov, prvenstveno zbog njegove transfer politike.
  • xavier
    11.2k
    Ako bi neko koje mi je sada palo na um - Braco Salihamidžićxyz

    :rofl: :rofl: :rofl:

    :monkey:
  • vjeko1701
    5.9k
    Neće ispasti da im je liga brutalna, štoviše, 4/5 sezona im je učinak mjerljiv s nama, imaju samo jednu jako dobru koja ih je lansirala visoko. Koliko će dugo biti tamo će se vidjeti. To rečeno, trenutno bi u dvoboju Zvezde i Olya stavio pare na Zvezdu (da se kladim)

    Dovodili smo i mi igrače za 4 do 5M pa smo bili zadnji u grupama iza Črnomoreca kojeg je RNK Split izbacivao iz pretkola. Oni se na međunarodnoj razini tek trebaju dokazati da su bolji od nas.

    Prošle sezone je Oly potrošio 18,5M pa je bio iza AEKa u prvenstvu a u grupi KL u koju se jedva plasirao je bio zadnji.

    Wow, potrošili su 6,5M na igrača, idemo skinut gaće...jbt.
  • Noel
    4.2k

    Tako se razgovaraj doma. Nemaš argumenata. Reci tako. No stres.
  • vjeko1701
    5.9k
    @Moderatori - jel se može reagirat na postavljanje lika koji je tu 3 dana i ima 20 postova?


  • Noel
    4.2k
    Pa prije bi reagirali na tvoje ne pristojan i seljacki razgovor nego na moju pristojnu raspravu.
  • vjeko1701
    5.9k
    A primjer laganja?

    prodavanjem najboljih igrača ispod realne vrijednostixyz

    Svi koji su prodani ili poklonjeni u njegovoj eri - Ademi, Tolić, Janković, Ćužexyz
  • xyz
    840


    Očito u Bayernu, vjerojatno najuređenijem klubu na svijetu, rade takvi diletanti pa da su ga oni postavili na mjesto sportskog direktora. Čovjek je osvojio svake godine naslov u Bundesligi kad je bio sportski dorektor, osvojio LP, ali što je to kad nama sportsku politiku vodi pandur i Čačić ili sada bivši skaut Milana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.