• miro
    3.3k
    Ne znam, meni se ovaj čini puno agresivniji od Mišića i ne na toj tehnički razini ko Mišić, nešto ko mladi Ademi, čistač, fajter
  • plavi devet
    170
    nisam nigdje rekao da je bolji ili da ima veći plafon, nego nije baš da u vezi imamo veliku širinu, pogotovo ako ne dođe lijevi bek i tamo bude igrao Ljubičić.
    A za ovako neki iznos, njegove godine i potencijalnu moguću zaradu meni se čini sasvim okej potez.
  • Maximo
    298
    Pa meni se po videu ne čini loš, istina igrači protiv kojih igra nisu možda neko mjerilo, ali čak ima i dugu loptu i solidnu inteligenciju uz očitu agresivnost...možda bi čak i mogao ostat u rotaciji dok se ne razvije...
  • Noel
    4.2k
    Ne vidim po čemu je ovaj Alžirac bolji od Vrbančića ili Sučića.
  • Jurki
    9.2k
    Ajax i Salzburg dovode no name mlade igrace pa koji se probije.. tim putem moramo i mi ici. I ako je struka procjenila da bi moglo nekaj biti od njega.. zakaj ga se nebi dopeljalo?
    Sucic je vec u krugu prve ekipe.. Vrbancic ima tek 17 godina, njegovo vrijeme tek dolazi.
    Istina je da imamo puno igraca pod ugovorom, ali od svih njih 99 posto nece nikad ni biti u krugu prve ekipe. Upitno je pod kojim okolnostima su se davali profi ugovori.
  • Infinity
    15.3k
    No name mlade igrace dovodi i Dinamo. Ili su Sutalo, Baturina, Olmo, Modric, Eduardo, Kovacic bili neka imena kad su stigli u Dinamo? Dinamo na tom polju vec jako dugi niz godina radi odlican posao.

    Nije moguce da neka akademija sama od sebe proizvede toliko top igraca. Naravno da je netko gledao razne turnire, radio kampove, gledao klince i dovodio ih u Dinamo i tu oblikovao u velike igrace. Nije to palo s neba.

    Dinamu je problem ako nekog klinca treba platiti neki veci iznos. Dinamo milijun eura gleda kao novac za koji moze dobiti gotovog igraca. Za tu lovu platis Petkovica godinu dana. Dinamu je preveliki rizik dati milijun za igraca o kojem se ne zna puno i koji tek treba postati igrac. U ovom trenutku svima u klubu Sucic djeluje kao manji rizik i tesko da ce dovesti nekog mladog u vezi za milijun eura.
  • Orc123
    5.5k
    Mozda je bolji od Vrbe po tome sto je Vrbancic 10ka, a po potrebi moze pokriti 8, a ovaj je cista 6ica! Malo nas muci nepoznavanje vlastitih igraca koje imamo....nama osim bekova u mlađim kategorijama ali i opcenito nasusno fali kvalitetnih bekova i zadnjih veznih, klasicnih razbijaca koji znaju i s loptom....kad mi netko uspoređuje Vrbu koji je profinjeni veznjak i jedan od nasih najvecih ako ne i najveci talent generacije s Alzircem onda daljnja rasprava nema smisla....ni prividno nisu slicni igraci...a mi moramo poceti dovoditi takve mlade potentne igrace, ne samo iz HR vec i iz vana...to je ustaljena praksa velikih klubova, a mi to jesmo i zelimo jos rasti .
  • Nolifer
    6.9k
    Ukratko kolko novaca toliko muzike. Dinamo bi trebao imati konkretan kapital na koji će moći računati, odnosno neće biti problem platiti mlade igrače da se probiju. Nažalost o tome za sad možemo maštati samo
  • Orc123
    5.5k
    Nek Uprava odluci da li je vrijedan tih novaca ali da nam jedna takva agresivna 6ica treba to je istina...Sucic je nesto između 6 i 8 bas kao i Bulat, Ljubo pa cak i Misko...ovaj mi vuce na stil igre Gatussa ili Sunjica, smo primjera radi...full agresivac ali mislim da nije samo kostolomac jer se po videu ali i po recenzijama naglasava da ima i dobru kreaciju, pas igru i dobeu tehniku...vidjet cemo.....
  • Patak
    2.3k
    Nisam ni ja protiv da se dovode mladi igrači od tko zna otkud ali ne za milijun EURa. Pa Oršića nismo uzeli za 2,4. Onaj gore članak, kak je on najbolji izdanak škole svog kluba, kak su svi igrači (nabroji ih se pet) prodani i da je svima cijena rasla, itd... Pa ajd zamislite takav isti članak za Dinamo i nekog našeg klinca. Ovako bi nekako išao - Dinamova škola je 18 na svijetu, daleko najbolja u Hrvatskoj i okruženju, proizvela je takve igrače poput Modrića, Brozovića, Kovačića, itd... Igračima raste cijena čim odu dalje, Gvardiolu koji se prodao za 20, sad vrijedi 100. Eto, prilika je da uzmete nekog igrača iz te akademije za tri milje eura jer mu cijena može samo rasti. Ako je cijena Alžircu milja, mi svoje ne damo ispod tri milijuna, i to možete biti sretni ako ga dobijete jer je potražnja velika. Evo, Šaranić, mogu se kupcima poslati njegovi super video materijali, novinski članci, cijeli paket, puno bolje od ovog Alžiraca sa lošom kvalitetom videa, bez nekih hype članaka.
  • Noel
    4.2k
    Upravo to milju eura za anonimca a Petku je problem dati taj ugovor koji traži..
  • Mr Anderson
    5.7k
    Zanimljivo kak bi nakon jednog odgledanog videa eksperti za transfere bez problema dali milju eura za nepoznatog Alžirca koji još Europu vidio nije. Nismo mi Ajax ili Salzburg da dajemo tolike pare za talente pa ak jedan od pet prođe, super. U klubu su svjesni toga pa vjerujem da će malo bolje proučiti ovakve igrače prije plaćanja odštete.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Otkud uopće ideja da se na Petkoviću škrtari?
    Možda čovjek želi otići, možda važe opcije, možda na kraju ostane ovdje do penzije.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Zanimljivo kak bi nakon jednog odgledanog videa eksperti za transfere bez problema dali milju eura za nepoznatog Alžirca koji još Europu vidio nije.Mr Anderson

    Pa navodno ga klub i prati, nije netko s foruma nabacio random ime.
    Kako bilo, dobro je znati da imamo nešto što sliči na skautsku službu, za razliku od dovođenja isključivo igrača koji su igrali protiv nas.
  • Orc123
    5.5k
    Decko ima 2 sezone u kojima je standardan u 1. Alzirskoj ligi (65utakmica)..Alzirska liga nije baksus jer ostvaruju dosta velike transfere u lige 5..nema jos ni 20g, mladi je rep....profil igraca kakvog nemamo u skoli, a ni za dovest iz hnl...dosao bi za cca 1mil eura a neki ovdje bi iskrcali 5 ili 6 za frigana ili 4 za kacu ili stojkovica....da jako slicno...ako smo ponudili 3 za stojkovica ili 3,3 za Frigana onda ovaj vrijedi 1mil eura i to ako Simic procijeni a ne ja ili netko drugi...nema euro utakmica bas kao ni jedan nas igrac iz hnl, a kosta 3 puta manje, ima smisla...ja samo vidim da ima potencijala, a ako ne dodje ne dodje nebitno.....Saranic? Ima 20 utakmica i nije se pokazao nigdje, cak ni u Slovenskoj ligi koja sigurno nije jaca od Alzirske s obzirom za koje cifre odlaze igraci od tamo, a zakolko iz Slovenske.....ako nasi vide potencijal onda super a ako ne opet nikom nista....da nam treba klasicni razbijac koji zna i igrati, treba....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.