• CrniJack
    49
    Moj je dojam da ćemo do kraja roka dovesti nekoliko igrača, ali da će na kraju mali Sučić biti najveće pojačanje ove sezone.
  • Armagedon13
    958
    Nisu navijači najavili 5 do 8 igrača,a trener prije četiri dana traži 2 do 3 igrača
  • Zagi
    5.7k
    Japanac će biti dobar ako ga dovedemo. Taman profil kakav nam treba.
  • Ivanmtk
    756
    od ove ekipe kod nas može igrat samo Livaja i to umjesto Petka, a vjerujem da 80% nas ne bi Petka ostavilo na klupi zbog njega. Tako da smiješno nas je uspoređivati.. Ma da slažem se ne volim podcijenjivanja, ali mislim da su njihovi navijači u tome prvaci Europe.
  • CrniJack
    49

    Nema nikakve dileme da smo mi u ovom trenutku i dalje znatno jači.
    Ali malo brine trend.
    Oni bez Europe i bez izlaznih transfera u najmanju ruku dovode igrače koji bi mogli raditi razliku u HNL.
    Mi sa dvije uzastopne LP, sa daleko jačim transferima u zadnjih godinu dvije izgledamo kao da smo pred bankrotom.
    Nek nam odu 2,3 ključna igrača (Šutalo, Petko, Ivanušec), to će sve biti onda u 20 deka.
  • Sajla
    3.9k
    Ako su oni s ovim favoriti protiv nas, ne zasluzujemo biti prvaciemilperska

    Attachment
    VID-20220913-WA0004 (474K)
  • Captain America
    14.8k
    Oni bez Europe i bez izlaznih transfera u najmanju ruku dovode igrače koji bi mogli raditi razliku u HNL.CrniJack

    Ajmo pričekati par kola prije donošenja sudova. Ovo me podsjeća na nas prije 10 godina kad se dovodilo sve i svašta pa je tu bio Doumbia, Sandomierski, Sarre, onaj što u Wiganu nikad nisu čuli za njega...
  • Dzgšb
    334
    Ljudi nemojte se puno brinuti dok god je Igor Bišćan na klupi mislim da nemamo brige ,on je sa puno slabijim rosterima radio fantastične stvari,jer kad gledamo njegovu trenersku karijeru svagdje je s puno slabijim igračima osvajao prvenstva kupove ,plasirao se u četvrtfinale europskog u 21, a najveći plus je što je pravi purger od rodjenja
  • Armagedon13
    958
    Po germanijaku nindža dolazi idući tjedan,Dinamo je njegov izbor i dolazi na manju plaću
  • emilperska
    3.7k

    Ovo je prije derbija u rujnu 2006.
    Tako jako..
  • Mr Anderson
    5.8k
    Kažu SN da smo za Stojkovića ponudili samo milju eura. Ako je to istina, onda je podcjenjivački s naše strane.
  • Zagi
    5.7k
    Pundio je i nama Feyenoord 7 za Ivanušeca.
    Nađemo se na sredini (oko 2) i dobro je.
  • diebalo77
    173
    Naš Baturina vrijedi više nego sva njihova pojačanja
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Treba mozda biti i realan i kazati ako su prije veliki transferi u europi bili cca 50M a sada pricamo o 100M+ normalno je da ne mozes vise igrace dovoditi za 1-2M vec za 2-4M. Jbg biznis
  • OsamŠest
    2.7k
    Kaj Neko dolazi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions