• Armagedon13
    958
    Ma kakav Žaper,bolje je uzeti jednog od spominjanih Kaba ili Agomue
  • Jurki
    8.8k
    Vec smo odavno zakljucili da u Hnlu nema pojacanja za Dinamo.
    I kaj bi nam taj Žaper donesel u Europi?
    Dal je najbolji zadnji vezni lige?
    Nije..
    24 godine, vise nije talent..upitno dal moze napredovati..
    Edit: mozemo jedino napraviti zamjenu za Bockaja
  • Nino Bule
    11.5k
    Imamo 14-15 igraca spremnih radit razliku u hnlu, zaper je u zadnjoj god ugovora, bio bi rotacija za misica sto nam je drug najpotrebnije pojacanje iza lijevog beka, i moze pokrit stopera, bio bi sasvim korektno pojacanje.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Dobro mi ni ne znamo radi li se o Žaperu, najbolje sačekat pa kaj bude bit će.
  • Sajla
    3.5k
    neki dan pročitao da Žaper traži od Osijeka da ga se pusti u Split. oporavlja se od ozljede, nije prošao nikakve pripreme... a iskreno, na mene nije ostavio baš nikakav poseban dojam
  • Zagreb1992
    1.3k


    Al je solidan igrač za rotaciju i to je po meni bitno...A iskreno potreban je da odmori se Mišića.
  • Patak
    2.2k
    Sjećam se kad je Dinamo dovodio Mišića, nisam baš čuo za njega, isto tako nije više bio u godinama da se kaže - talent, nije mi se ni urezao u sjećanje dok je igrao u Rijeci, kad ono postao jedan od stožernih igrača Dinama tako da...
  • K3p
    131


    Pa vrlo jednostavno, trošiš i živiš iznad svojih mogucnosti i to može trajat par mjeseci ili godina, dok ne završi s blokadom i ovrhama . Jako popularan sport u hrvata. Dižeš svake godine kredit na kredit i tako dok ti banka ne veli da nemožeš više, jer si ispuco kreditnu sposobnost i maximalni rok za povratak kredita.
  • Neki tip
    19.4k
    A dobro sad, Patak, ak nisi baš čuo za Mišića prije dolaska u Dinamo, onda ipak malo slabije pratiš.

    Pa bio je jedan od stožernih u šampionskoj Rijeci, to ga je i prodalo u Sporting iz Lisabona.

    Daleko od no name igrača. Ok, svakako je premašio očekivanja, s tim se mogu složiti.
  • The Undertaker
    4.1k
    Netočno. Dinamo svake godine ima dobit što znači da troši koliko ima a, koliko vidim iz fin. izvješća nema kredita, barem ne neki veći iznos.
  • OsamŠest
    2.6k

    Pa Mišić je u Rijeci bio motor Kekove momčadi, zaradio transfer u Sporting. Neusporediva klasa naspram Žapera, uz dužno poštovanje..
  • K3p
    131
    Ono što pročitao od dotičnog najčešće je imalo kasnije neko pokriće, pa me zanima zašto bi on tebi ili nekom polagao ovdje račune?
  • The Undertaker
    4.1k
    2021 nismo igrali LP, bila je korona pa opet nismo propali, dapače završili smo sa dobiti. Kako to?
  • Infinity
    15.3k
    Dat cu Simicu i ekipi vremena do zimskog prijelaznog roka prije nego sto pocnem srat.Efes Pilsen

    Da smo u k*, dao bih im i pet godina vremena, ali nismo. Prvaci smo godinama, jedna od najdominantnijih ekipa u svijetu vjerojatno. Imamo otvoren put u Ligu prvaka. Imamo ekipu koja uopce nije losa, koja treba 2-3 igraca da bude bas top i jos par igraca za sirinu.

    Da pet godina nismo bili prvaci i da imamo ekipu razine Osijeka, tad bi se nekome moglo dati vremena da izgradi nesto. Koji to oni posao imaju da bi im trebalo dati vremena? Imaju posao da zadrze razinu i podignu ju malo, a vec se tu i tamo spominje da je titula 50-50 ako Hajduk dovede jednog jedinog igraca.

    Dati im vremena da vidimo hoce li srozati Dinamo? Za to nema vremena. Trebaju se uhvatiti posla i rijesiti neke stvari. Ja i @marcio amoroso kad sjednemo za sat vremena nadjemo sve moguce informacije o hrpi igraca i medju njima one koji bi mogli biti pojacanje i koji su cak realni za dovesti. Oni ako sa svojim vezama i alatima kojima raspolazu ne mogu naci igrace onda taj posao trebaju prepustiti nekome drugom. Isto tako ako ih mogu naci, a ne mogu dovesti onda i taj posao trebaju prepustiti nekom drugom ili mijenjati pristup i politiku pri pregovorima.

    Veca je sansa da izgubimo titulu ako smanjimo troskove, jer nam manji troskovi znace manju kvalitetu. Imamo tog Francuza i primjer koliko je 'pojacanje' netko tko je jeftin. Sutra da napunimo ekipu s pet takvih i borit cemo se za drugo mjesto.

    Mi 90% budzeta punimo od Europe i transfera, al sta cemo u Europi zaraditi s 11 Bernauera? Koliko europskih utakmica cemo odigrati i kakvu ce cijenu postici novi Gvardiol ako su mu 10 Bernauera suigraci? Tri pretkola?

    Sta cemo kad nam proracun bude 30 milijuna, a 90% ga popunimo od Konferencijske lige i prodaje igraca koji kostaju 4-5 milijuna, jer smo taj level? Tad cemo opet ici na stednju?

    Sjećam se kad je Dinamo dovodio Mišića, nisam baš čuo za njega, isto tako nije više bio u godinama da se kaže - talent, nije mi se ni urezao u sjećanje dok je igrao u Rijeci, kad ono postao jedan od stožernih igrača Dinama tako da...Patak

    U tom trenutku najbolji igrac PAOK-a, mozda cak i lige. Odlicna referenca. Kako bi zvucalo da dolazi neki Omer Atzili? Nikad nitko nije cuo za njega, ali je najbolje desno krilo Izraelske lige. To je vec nesto.
  • Captain America
    14k
    Svaka čast Andrijaševiću, Gavri, Riletu i Mitroviću, ali Mišić je bio najvažniji igrač Rijeke te sezone. Bio sam oduševljen kad je potpisao za nas i očekivao sam da eksplodira nakon jedne sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.