• Nogo
    1.3k
    Ništa novo nema za Ivanušeca. Nema službene ponude. Ako je i bude, probati će se zadržati što dulje. Traže se i zamjene za igrače koji bi otišli tipa Ivanušec ali se neće dovoditi dok potonji ne ode (ako ode).
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Satriano je izgleda pred vratima.

    Statistika Satriana u Empoliju:

    Startao je u 20 utakmica a 11 puta je ulazio sa klupe. U 31 nastupu ima 2 gola i 1 asistenciju. Expected goals je 3.87 i zabija 1 gol svakih 869 minuta. Goals inside the box je na 2/32 a goals outside the box je 0/6. Nema baš dobar postotak točnih dodavanja, Sofascore mu ističe kao mane (outstanding weaknesses) ''ball control'' i ''ground duels'' što potvrđuje da je na ''vi'' sa loptom. Sofascore kaže i da igrač nema ''outstanding strenghts'' to jest nema ništa u čemu je izrazito jak. Total duels won je na 39 posto, ground duels won je na 38 posto a aerial duels won je na 41 posto.

    Prije Empolija je u senioskom nogometu igrao za Brest, tamo je u 940 minuta (15 nastupa) postigao 4 gola što znači da je zabijao svakih 235 minuta. Nije imao nijednu asistenciju u periodu igranja za Brest. Goals inside the box 4/21 a goals outside the box 0/3. Total duels won 33 posto, ground duels won 39 posto, aerial duels won 26 posto.

    To je to od seniorskog nogometa. Ostatak je Primavera i igranje u urugvajskim juniorskim i kadetskim ligama. Znam da se voli furati pozitiva i znam da dečku treba dati šansu ako dođe ali meni ovo djeluje flop nad flopovima. Nemojte sada reći ''i Petko je zabio 0 golova u Bologni'' jer kod Petka se moglo vidjeti da zna sve sa loptom i da loptu drugačije dodiruje. Također Petkoviću golovi nisu primarna stvar i on mnogo toga napravi u igri mimo golova. Kod Satriana je dovoljno pogledati dva klipa da se vidi kako mu se lopta odbija od noge kao od zida a brojke potvrđuju da nije dobar ni u asistencijama ni u duelima ni u zraku ni u točnim dodavanjima...ja ne znam za šta se možemo uhvatiti kod Satriana...za to da ga je u jednom trenutku karijere doveo Inter? Doveo je i City Palaversu, Liverpool Armina Hodžića, Chelsea Mateja Delača. To nije nikakav argument. Zabrinut sam da dovodimo igrača kod kojeg autor njegovih highlightsa nije mogao napraviti ni da mu highlightsi od 5 minuta izgledaju impresivno. Neka me Satriano demantira ali sam jako skeptičan oko njega.
  • Patak
    2.2k
    Svaki deseti ne-baliannski stranac koji je u zadnjih 20 godina došao Dinamo je bio pojačanje, tako da mu "statistika" ne ide na ruku, ali ajde vidjeti ćemo...

    Inače, s Interom smo se borili i oko Adriana Callela, pa smo ga oteli njima ispred nosa za preko 2 milijuna EURa.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Po ne baš previše dostupnih highlightsa se može vidjeti da se dobro gradi, da je jak u skoku i da radi pritisak na zadnju liniju, nešto kao Mierez, kontrola lopte i nije baš nešto, a kakav je pred golom tek moramo vidjeti...ako naravno sve ne propadne na posljednjem koraku.
  • NORTE
    9.3k
    debilizam o zadržavanju glavnih igrača do 15.08 je smiješno uopće komentirati. Ako to stvarno misle raditi nek se ubiju kolektivno.marcio amoroso
    To je zapravo jako dobra vijest za dinamo.
    Nikog ovdje ne bi iznenadilo da su nam zvijezde već otišle, a s ovime smo sigurni da možemo računati na trofej, maksimalno dobar start u Hnl-u i nadamo se playoff LP.

    Iza 15.8. sada zainteresiranim klubovima možda naši igrači tad više neće biti zanimljivi, a većina će do tad napuniti kadrove.

    Također, ulaskom u playoff ili LP možda i uprava ili igrači odustanu od transfera.
  • Infinity
    15.3k
    Također, ulaskom u playoff ili LP možda i uprava ili igrači odustanu od transfera.NORTE

    Ja vjerujem da je ovo moguce. Igracima ce LP biti izazov, a upravi ce popraviti financijsko stanje. Jedini problem moze biti da nam treba toliko love da moramo i uci u LP i prodati nekoga. To je tek kocka prava. Tako je npr. Badelj otisao.

    Ja se nadam da mi nakon plasmana u grupu stignemo nekoga cak i dovesti. Top ligama prijelazni rok zavrsava 1.9., nama traje do 15.9., a play off je krajem osmog mjeseca.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne bi se čudio da Livaković i Petković čekaju rasplet i žele ostati samo u slučaju LP. Čak i sa klupske strane vidim neku logiku iza toga da u slučaju LP zadržavaju sve i idu vidjeti kolko mogu a u slučaju EL ili KL, nastavlaju s tom nekom najavljenom rekonstrukcijom. Klubu je po meni apsolutni prioritet doći do PO-a tako da ako se i završi u EL, opet se uzme više novca.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Možda griješim, ali ja mislim da je njima liga prvaka sa Dinamom motiv 0%. Prvo je to nešto što su već iskusili, a drugo realno znaju da nisu konkurentni u grupnoj fazi.
  • Krizy
    36.8k
    Može se ganjati treće mjesto. A imaju i bonuse kao motiv.
    U suprotnom neka ide u Trabzonspor, neće mi biti žao.
  • vjeko1701
    5.9k
    Prihvaćam to i u slučaju Livakovića ako zbilja ima ponudu od Villarreala razumijem želju za odlaskom.

    S druge strane, ako Petković važe mi ili Trabzon, jedino kaj tam mogu reći da ima je Bjelica di će biti čudo ako preživi sezonu do kraja s obzirom di je. Di su oni konkurentni? Za trofeje u Turskoj? Jako teško. Europu ni ne igraju.

    Najviše kaj se može nadati je izboriti EL ili KL naredne sezone i uz to sve riskirati reprezentativnu karijeru pred Euro koji mu dolazi u najboljim igračkim godinama. Trabzon i Bjelica ili Dinamo i LP, nekako mislim da u slučaju LP on ostaje 100% dok možda u slučaju EL važe.
  • Infinity
    15.3k
    Možda griješim, ali ja mislim da je njima liga prvaka sa Dinamom motiv 0%. Prvo je to nešto što su već iskusili, a drugo realno znaju da nisu konkurentni u grupnoj fazi.marcio amoroso

    Mozda bi bilo motiva i vjere ako dovedemo par pojacanja.

    Naslusali smo se igraca kojima je san bio zaigrati za Dinamo, zaigrati pred punim Maksimirom, zaigrati Ligu prvaka s Dinamom... Ovi su sve to ispunili, motiv im moze biti rezultat, a ako osjete da ekipa nije jaca onda pored manjka motiva pada cak i moral.

    2-3 vrhunska igraca bi unijeli malo zivosti u svlacionicu i mozda bi zapalili krv u nekom od ovih koji nemaju motiva.

    Na kraju dana se sve vrti oko tih pojacanja.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Hmm Ivanusec, Livakovic, Peric, Petkovic su bili sudionici Shakhtarske tragedije. Motiv bi im trebao bit ispiranje te tramue :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.