• Eduardo
    17.6k
    Vjerojatno čeka ponudu iz Francuske, nismo prva opcija ovakvim igračima sigurno.Keyser Soze

    Precjenjuješ njega, podcjenjuješ Dinamo. U kakve on to igrače spada? Frajer ima 22 godine, a nema 10 golova u ozbiljnom seniorskom nogometu. Ukupnu statistiku nabildao u Primaveri.

    Dinamo je doveo jednog Henriqueza iz Manchester Uniteda kojeg je SAF platio 5,5M€. Henriquez je u usporedbi s ovim likom imao ozbiljne brojke. Po pitanju 'senzacije' (u smislu da Dinamo dovodi igrača iz takvog kluba koji na TM vrijedi XYM€) transfera to je tu negdje, a osobno bi prednost dao transferu Angela. U smislu zvučnijeg i bombastičnijeg transfera.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Slažem se ja u apsolutno svemu što si napisao, mislim na to da takvom mladom igraču s iskustvom igranja u Serie A Dinamo ne predstavlja veliki korak u karijeri, mislim da mu nismo dovoljno atraktivni ako ima ponudu iz recimo 13. kluba francuske lige.
  • Eduardo
    17.6k
    onda mu mogu samo poželjeti sreću. Svaka čast Francuskoj ligi, ali isto tako Dinamo ima težinu i reputaciju. Jedna vrhunska sezona u Dinamu ti mijenja život. Već viđeno i dokazano puno puta.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ne razumijem te igrače posebno napadače koji radije biraju klub iz sredine tablice lige petice koji se većinom brani i gdje on kao napadač ima tri puta manje prilika za zabiti gol od kluba koji je prvi favorit u prvenstvu i samim tim nabijati osobnu statistiku koja ti je kao napadaču najbitnija i k tome priliku igrati grupnu fazu EU natjecanja koju u tom osrednjem klubu može samo sanjati.

    Ja da sam nogometaš uvijek bih radije birao Dinamo ili Young Boys nego Clermont ili Osasunu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja bi rekao da u tome svemu jako puno utjecaja imaju agenti. Takvi klubovi sigurno nude veće plaće što agentima daje veće provizije. Ako mu je ovaj samo jedan od, kaj vjerojatno je. Bolje mu je sad uzeti više nego dugoročno možda proći bolje. Utopi ga u ligu 5 pa ako ispliva, super. Tim više da onda budućim mogućim klijentima može reći da vodi brigu o karijerama X broja igrača po ligi 5. S druge strane reći da ima igrača u HNL-u, pa makar bio Dinamo, ne znači puno.
  • immerwieder
    1.2k
    točno to, ima baš sličan primjer,
    meni omiljen Siebatcheu, u 4 sezone Reims, Rennes, skupil 55 utakmica i zabil 6 golova,
    otišel u Young Boys, dvije sezone, 64 utakmice, 34 golova,
    i od lani je u Union Berlin
  • Keyser Soze
    8.2k
    Previše se puta nažalost događa da biraju osrednji klub iz liga petice umjesto nas, Brekalo i onaj Tunižanin najsvježiji primjer.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Svi koji se dugo vuku po novinama ne dođu. Ništa novo.

    A ovaj debilizam o zadržavanju glavnih igrača do 15.08 je smiješno uopće komentirati. Ako to stvarno misle raditi nek se ubiju kolektivno.
  • Juznjak
    3k

    Bolje da ih odma prodaju ako tako razmišljaju.
    Nevezano za ovo, ima li itko neke konkretne vijesti za transfer Ivanušeca ili su to samo naši mediji opet odlučili uzet komentar sa Zone za članak?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ja sam to spomenuo prije 10ak dana, al evo tek danas izaslo van.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Šta se dogodilo s onim Japancem što je bio na korak do Dinama prošli tjedan?
  • xyz
    840


    To su medijski spinovi. Kad navijači postanu nervozni i nezadovoljni, onda se ubaci neko ime pa se malo smire par dana, a tako se i daje privid da ovi koji rukovode sporskom politikom nešto i rade.
  • Krizy
    36.5k
    Apsolutno.
    Ako se ne varam bila je priča da se iz Leverkusena čude da ga pokušavamo dovesti, jer oni kao nisu imali šanse. Nešto takvo je kružilo mislim.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ibrahim Sissoko potpisao za St Etienne. Njega znači križamo.
  • Facke
    2k
    Ha , znaci mi i Inter sme se dogovorili. Ostale je na igracu. Mi bi mu mogli biti pun pogodak ak se bu tu pokazal. Mi bi mu mogli biti put u europu kak sme bili Luke,Kovacicu,Brozu,Olmicu,Joskecu,Corluke,Mandze itd. Ak to nece iskoristiti sam si je kriv. Koj druge reci. HNL se vane ceni, Dinamo se uzasne jake ceni vane. Znaci ak Satriano dojde , odrigra sezonu s plus 20 goli nemu je put otprt. Al ak dojde i ne dokaze se , nega niste nebu stel. A te koj index pise on je se dalje od nasuga kluba, to su obicne gluposti. Nema gorsih novina od indexa. Index je katastrofa i novinarstve im je v najnizem rangu. Nemaju pojma o nicemu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.