• Maximo
    279
    Ne znam...bio ovaj način rada uprave dobar ili ne, svakako je novi pristup od onoga što se radilo dosad.
    Tako da mi je teško procijeniti koliko dobro rade. Šimić je istina rekao da nam treba 5-8 igrača i to se većina možemo složiti, ali nije mi jasno zar stvarno većinu tih igrača očekujemo prema kraju prijelaznog roka...
  • The Undertaker
    4.1k
    To je to i ne vidim razloga da se ovako paničari. S tim da smo bez lijevog beka već godinama pa opet dobro funkcioniramo.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Dobro to Šimić hendla. Doveo nas je do toga da bi i sa jednim pojačanjem bili prezadovoljni :rofl:
  • Infinity
    15.3k
    Ispire nam mozak, postajemo simicevci :rofl:
  • Orc123
    5.2k

    Daj molim te, pa iz aviona se vidi da beka nemamo a ja se necu zadovoljiti sa tim da se jednom igracu unistava karijera i da nikad nece biti vise nego korektan bek, ko da je Dinamo neki žnj klub pa da si ne moze priustiti skolovanog beka!?
  • Armagedon13
    958
    Sve je dobro dok nema odlazaka,odu li dvojica još kako-tako,odu li trojica drž gaće,a odu li sva četvorica e onda smo naj....
    Mislim na reprezentativce,a vraćanje na ono nek su tu do 01.09. je ....
  • marcio amoroso
    32.5k
    Po sportskim su pojačanja jako daleko.
  • Maximo
    279


    Slažem se... općenito mi je taj pristup sulud i izgleda koda se opće ne gleda rezultat nego samo zgrni čim više love...
    Dakle ajmo jedva s tim igračima uć u ligu prvaka di su puno veće momčadi od ovih s kojima smo se mučili ko npr. bodo prošle godine i onda ajmo rasprodat glavne igrače naše momčadi da nas svi trpaju u ligi prvaka ko nikad...:D :D...al glavno da je zarada tu...
  • Klenx
    4.1k
    Po sportskim su pojačanja jako daleko.marcio amoroso

    Misliš po Olivariju koji je prodao već pola seniorske momčad momčadi, Vlatku, Šimića, par blubača sa sjevera, šišača trave, portira i djelatnika Zagrebparkinga kod stadiona da bi sad napisao:

    "Nova sezona je pred početkom, možda bi već bilo vrijeme saznati koga će Modri dovesti u svoju svlačionicu. Istina, prijelazni rok tek je počeo, ali iako za sada nema konkretnih ponuda za najveće Dinamove zvijezde, one mogu stići sutra, a onda bi se momčad našla u problemu."
  • morales
    128
    budemo li cekali lovu od gvardiola kako se pise moglo bi se oduljit njima se ne zuri a nama sezona za 10 dana pocinje....
  • Orc123
    5.2k
    Olivari pise samo da se pise....
  • Mlađi referent
    10.7k
    Meni se čini da bi mi već ozbiljno jebali mater upravi da tamo sjede pendrek ili kriminalac. :rofl:
  • criticus
    1.3k
    Hoće li Bruno Petković na Brdu kod Kranja skinuti svoju ‘devetku‘ i predati je Igoru Bišćanu uz pozdrav:

    - Treneru bilo mi je drago....

    A onda uzeti dres Trabzonspora i javiti se Nenadu Bjelici:

    - Eto me treneru, opet smo skupa.

    A sve će to sa strane pratiti Mislav Oršić....

    - Hvala Igore Bišćanu što si kazao da sam dobrodošao u Dinamo, pozdravi Upravu koja se nije htjela odreći jedne rate od Southamptona. Bruno, a sad ćemo mi zajedno trpati za Trabzonspor.

    D.Olivari
    Tema: izmišljeni razgovor, ljeto 2023.
  • Nino Bule
    11.6k


    Zvuce ko njegovi mokri snovi, mene bi bar malo sram bilo da mi novine objave ovakav tekst pa makar se zvao davorin olivari
  • Krizy
    36.5k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/autor/davorin-olivari-3126

    Evo arhiva tekstova, da samo njega čitam (ne čitam ga uopće), pomislio bih da smo 18 sezona bez naslova, uz par petih mjesta u ligi.
    Lik ne veže sekunde.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.