• Yovitssa
    345
    Mislim da ćemo mi i ove sezone trgovati po starom receptu: nema prodaje do kraja euro-kvalifikacija, a što se dolazaka tiče, dovodimo nekoga tek kad tržište pročešljaju najveći igrači, dakle isto tamo krajem kolovoza. Po meni to nije loša opcija jer okosnica momčadi neka iznese kvalifikacije, a dalje treba dobro procijeniti zamjene prodanih igrača.
  • Ivanmtk
    678
    sigurno, ali i ovakvoj momčadi kad svi ostanu treba dubine ne nekim pozicijama. Ako će Ljubičić bit lijevi bek, nemaš na veznom dubine, ostaješ na Sučiću, Vrbančiću koji su preneiskusni za Europu. A ako Ljubičić neće na beka, onda ti treba bek. Nemaš zamjenu za Mišića.. Nećemo s valjda dovest u situaciju da Mišić opet odigra 40 utakmica bez pauze. Lani su ga ozljede zaobišle, teško će mu i ove godine tijelo izdržat taj ritam..
  • Orc123
    5.2k

    Definitivno se ne vracaju na domace trziste koje je duplo skuplje...dovest ce samo iz hnl po realnoj cijeni, a da iz vana ne zele doc u Dinamo je teska glupost! Maxim ti je pravi primjer toga.,..
  • Yovitssa
    345

    U pravu si, krenuo sam i ja pisati u svom postu da sve stoji jedino nam lijevi bek treba "jučer"... A i prave zamjene za Mišića nemamo. Mada Sčić i Krdžalić obečavaju!
  • Ivanmtk
    678
    odlični su obojica, ali premladi
  • Maximo
    279


    Maxim zasad jedini primjer toga :D
  • Orc123
    5.2k

    Da, ali i jako bitan pokazatelj da nije istina da stranci ne zele u Dinamo. Zeljeli su i prije kad smo bili kanta za napucavanje u europi pa su dolazili igraci bayera, uniteda, santosa....a kako ne bi sad!? Satriano bas i nije mala maca na trzistu da bi samo tako pristao, to je igrac s pedigreom koliko god mozda jos nije ispunio puni potencijal....kako ima i tu, tako ima i vani igraca koji zele u Dinamo. Ni Maxim nije neko bezvezno ime jer je imao ponude id Lauge 1 tako da, a izabrao je Dinamo. Na kraju se sve svodi na to koliko para ponudis...jednostavna racunica....i Emreli nije nio neki žnj ihžgrac, a nisu ni Lauritsen, Ktc itd....
  • Infinity
    15.3k
    Maxime je sam rekao da se jako iznenadio cinjenicom da ga Dinamo zeli. To znaci da do sad vjerojatno nije ni imao ponuda nekih jacih klubova (prva francuska liga). Odmah je odlucio doci.

    Naravno, to ne znaci da u toku ljeta ne bi imao ponudu nekog Nantesa, Nice i slicnih. Nisam ga pratio, al recimo da je vrlo moguce da je ovo najbolja sezona u njegovoj karijeri i mislim da je tajming uradio mnogo. Komuniciralo se s njim prije zavrsetka sezone, nitko drugi nije ni stigao poslati ponudu, te smo ga uhvatili na iznenadjenje. Sad je u toku prijelazni rok i puno je teze dovesti igraca, jer se borimo s lavovima. Imamo svjez primjer Bakrara koji je povucen s lijecnickog, te je zavrsio u drugom klubu zbog bolje ponude. Imamo malo stariji primjer Khaouija koji je navodno bio dogovoren, ali nije dosao. Jos uvijek nigdje nije otisao, pa je vrlo vjerojatno da ima veci broj ponuda i da vaze.

    Ja prvi ovdje unosim nervozu, al prijelazni rok je dug i stignemo se pojacati. Nadam se samo da nece doci pet igraca zadnja tri dana. Do SuperKupa da dodje jedan bit ce dobro, pa poslije opet da se rasporede, mada nemam nista protiv da ih dodje pet danas :grin:

    Za manje od deset dana igramo prvu utakmicu, a do prve utakmice grupne faze je dva i pol mjeseca. I prijelazni rok traje otprilike toliko, mada se nadam da ce se kadar kompletirati barem mjesec dana ranije, eventualno da pricekamo s jednim igracom da vidimo hocemo li uci u Ligu prvaka, te da dovedemo nekoga tko ce biti prevaga. To jest utopija, veca je sansa da cemo u tom trenutku nekoga prodati, ali...
  • Orc123
    5.2k

    Mi samo sad da pokrijemo poziciju beka imamo jednog vise u sredini i bili bi mirni do playoffa ili skupina....ne trazi se nista puno i nerealno.....
  • Infinity
    15.3k
    Koliko god nama dosadilo to slusati, nama su najveca pojacanja igraci koje imamo, tj. zadrzavanje istih.

    Mi imamo cetiri HR reprezentativca, imamo mladog HR reprezentativca. Pored njih pet imamo Ristovskog, Misica i Ljubicica. To je osam top igraca za prvih 11. Imamo Boska Sutala koji bi u slucaju oporavka bio super pojacanje. Imamo i Drmica koji moze biti zamjena Petkovicu.

    Nama je kadar za prvih 11 skoro pa popunjen, a ako cemo biti realni, ne znam da smo ikad bili zadovoljni sa svih 11 igraca. Ovo sad da sve ostane bit ce dobro, mada nam sirine definitivno fali. Spic i golman su nam najbolje pokriveni.
  • Maximo
    279
    Neka idealna priča bi bila: bek, vezni, krilo i neko ko Satriano
  • runtothehills
    382
    Lijevi bek je prioritet, a silovanje Ljubičića na tu poziciju još jednu godinu… Nein, danke.
  • Infinity
    15.3k
    Rekao bih da ne bi bilo lose dovesti ni stopera, ali taj dio moze cekati. Imamo drugog Sutala i Bernauera. Cekamo da se prvi potpuno oporavi, a drugi da pokaze koliko stvarno vrijedi. Imamo i malog Perkovica, ali njemu fali iskustva. Peric realno nije igrac razine Lige prvaka.

    Mozemo neko vrijeme kemijati s obzirom da imamo malo siri izbor, a ako nista ne upali onda mozemo hvatati pojacanje.
  • Orc123
    5.2k

    To je sve istina i slazem se...na tu ekiou koju imamo dovesti beka i imas ekipu koja ima dovoljnu sirinu i kvalitetu za izboriti skupine lp ili europa lige...daljnje pojacavanje bi meni ovisilo o tome jel cemo ucinu LP ili Europa ligu ili o nekom jacem izlaznom transferu.....ali bek treba danas, sutra, jucer...jasno je ds treba jer time ljubo ide u sredinu i fovoljno smo popunjeni ukoliko nitko od kljucnih igraca ne ode ..
  • Praskaton
    1.8k
    mislim da ne mozemo jos znat stvarnu igračku vrijednost francuza al rekao bih da on ove sezone nece odigrat nista bolje od Perica za kojeg kazes nije razina lp.
    Vec sezonama momak igra na visokoj razini nogomet uz jako mali broj grešaka u kljucnim trenutcima,ne bi ga ja tako lako "otpisivao".Ode li J.Šutalo on nam je prvi stoper vođa obrane uz Ristovskog
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.