• Dragon1Warrior123
    2.9k
    28 godina, igrač Sheff Wen, vrijednost 400 hiljada. Ovo mi više zvuči ko neki igrač kojeg bi s Hajdukom povezivali, a ne s nama. :rofl:
  • Zagi
    5.2k
    Britanac, da zna 5 na nozi vrijedio bi već 50m. Minimum.
    Hvala , ne hvala.
  • Ivdzo11
    3k
    Unatoč tome što je u četiri i pol godine u klubu imao priličan udio problema s ozljedama, Iorfa je bio stijena kada je uglavnom bio dostupan, osvojivši klupsku nagradu za igrača godine za sezonu 2019./20. i vratio se u formu za kampanju 2022./23. kako bi pomogao Sheffieldu u promociji natrag u Championship....

    Inace ulazi u zadnju godinu ugovora
  • Nino Bule
    11.6k
    Ne moze se ovo i benkovic uspoređivat kao transfer, ovaj bi bio rotacija i popunio klupu da imamo opciju ako bosko stvarno ne moze, benkovicu bi se moralo garantirat minutazu
  • Krizy
    36.6k
    Teško da Benković može zahtijevati veliku minutažu, kada ju je u zadnjih 6 klubova imao samo u njemačkom drugoligašu.
    Nema smisla dovoditi engleza, možemo za to imati i Gurlicu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Meni je fascinantno da nas se skoro tjedan dana nije povezivalo s skoro nikim novim, a sad u dva tri dana skoro 10 novih igrača izašlo :rofl:
  • Jean
    12
    Jel misle ikoga potpisat ili ce se nastavit ova idiotska povezivanja iz dana u dan?
  • Nino Bule
    11.6k

    Je al je odigro 20 utakmica na vrlo dobroj razini, uz to 25 godina i veliki talent koji bi se mogao nakon ozljeda vratit i jos napredovat, na kraju i po tmu vrijedi 5 puta vise nego ovaj englez, jasno je ko bi imao kakvu ulogu
  • Krizy
    36.6k
    Prije 3 dana si kao prvi post predložio desetak imena a sada ti isto smeta :razz:
    Svi se nadamo da će brzo doći novi igrači ali preostaje nam samo čekati
  • Nino Bule
    11.6k

    Idiotska povezivanja nemaju veze sa klubom i nastavit ce se iz dana u dan, ako te ne zanimaju nemoj citat portale u vrijeme transfer roka nego prati samo sluzbene kanale kluba di ces bit obavjesten kad potpise igrac
  • Laugreano
    1.3k
    Pisu talijani da Satriano zeli isključivo izvan Italije.
  • Jean
    12
    Ma sve znam nego sam vise izgorio od zelje da vidim nekoga u plavom salonu...
  • Zagi
    5.2k
    Pisu talijani da Satriano zeli isključivo izvan Italije.Laugreano

    Mladi talentirani napadač u Italiji. Recept za propast karijere.
    Još na posudbi...
    Ne čudi me da bježi glavom bez obzira.
  • Patrik11
    120
    28 godina najveci domet mu je cempionsip u vulvsima 10 godina bez nastupa za prvu momcad
  • runtothehills
    382
    https://m.linterista.it/news/nuova-avventura-all-estero-per-satriano-la-dinamo-zagabria-e-la-squadra-giusta-per-il-rilancio-92535

    “Nakon prilično razočaravajuće sezone u Empoliju za Martina Satriana, došlo je vrijeme da se izabere prava momčad za ponovno pokretanje, a nova avantura u inozemstvu je pred vratima. Inter jako vjeruje u svog urugvajskog napadača i mišljenja je da posudba u Dinamo Zagreb s pravom otkupa može pomoći Satrianu da se vrati u središte pozornosti i skupi minutažu i iskustvo.”

    Slaba mu je statistika ove sezone: 50-ak minuta u prosjeku bez nekog kontinuiteta (cesto nije bio u pocetnoj postavi), 2 gola i 1 asistencija.
    Bumo vidili…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.