• Nolifer
    6.7k
    Tibor Halilović postaje slobodan igrač. Dal bi bio ok za neku opciju ili bolje ne?
  • Orc123
    5.2k

    Bakrar je bio u zg na lijecnickom kad je dosla info iz Istre da se vrati....a sad se i vidi zasto su to napravili...On je zelio u Dinamo, Biscan je inzistirao na njemu ali sad je jasno zasto je transfer odbijen....istina je da nasi svi nisu zeljeli u Istrun ali dosla je info da ga prati klub iz MLS...nisam se sjetio toga, ja ne pisem da sam insajder ko neki ovdje a na kraju se nista od toga nije ostvarilo. Bakrar je dogovorio sve s Dinamom i Ne bi bio na lijecnickom u zg da nije bilo tako....inace nemam info iz kluba ali za Bakrara sam imao 100% provjerene...ne razbacujem se tu sa insajderskimm info ko neki koje se velica ovdje a nisu pogodili nista jos....ovo da pojacanja dolaze je moja predpostavka a ne insajderska info....
  • BBB Sibenik
    4k
    “ŽAN VIPOTNIK, slovenski napadač koji se povezivao s prelaskom u Dinamo, potpisuje za Bordeaux, objavio je L'Equipe.

    "Klubovi su jako blizu realizacije posla. Vipotnik bi uskoro trebao potpisati na pet godina, a Maribor će dobiti između dva i pol i tri milijuna eura", pišu Francuzi i dodaju da su 21-godišnjeg Slovenca osim Dinama pokušali dovesti Metz, Brondby i Sunderland.

    Dinamo je, navodno, za Vipotnika nudio 2.8 milijuna eura plus bonuse, ali su Slovenci to odbili jer su se nadali većoj ponudi. Čini se da veću ponudu nisu dočekali.”


    Ko tu koga mulja, znaci za Dinamo jedna cijena(veća) a za ostale drugacija cijena. Ako je to istina, onda ova uprava je def odlučila stat na kraj sa tim
  • Orc123
    5.2k

    Tak bude ispalo i s Friganom....ovi su govorili da ni ne pregovaraju ispod 3 milje i da su imali iz mls ponudu od 4milje.....a Dinamu ga nudili preko medija ne za manje nego za puno vise...bas isto ko Sikic prosle godine sa Cokajom za 2 mil eura nama a kasnije ga prodal za 1milj eura...tak svi rade u HNL, sad su i susjedi probali tu foru...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mi smo nudili za Vipotnika 2.8 milja i još kojeg igrača. Na kraju ide u 2. francusku ua manje. Miško priča o MLS ponudama za Frigana, ali ako i postoje, badava mu kad dečko ne želi ići u MLS. Ako mu zagusti, dati će ga on za manje.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne znam kakav je bio u Nizozemskoj, al u Rijeci je bio dobar. Trka, pas, pressing, bio bi vrlo zahvalna zamjena.
  • Captain America
    14k
    Bio je standardan pretprošlu sezonu, a prošlu se malo pogubio. Za neku zamjenu Mišića ako Sučić ode na posudbu bi mogo bit zanimljiv.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne mora on uopće mijenjat Mišića. Može biti i čista osmica umjesto Ljube i Bulata. Mislim da je to zapravo i igrao u Rijeci.
  • Viola
    338
    Dobili smo 2,7m+15% od sljedeće prodaje, i dodatne bonuse u vrijednosti 2m..Jbg, poslali su bolju ponudu i otišao je tamo...Pa i druga francuska liga odlična je za njegov razvoj..
  • Olmic
    2.7k
    Od ovih zadnje spominjanih igraca, mislim da ce doci Satriano, zadnji vezni onaj iz Valenciansea ili kako se vec pise

    Plus moguce lijevi bek
  • Nino Bule
    11.6k

    Mi smo svakako od nase ponude odustali tako da sretno mu u drugoj francuskoj, sigurno bolji izlog od lige prvaka
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nekako me zanima šta bude bilo s Bulatom ovaj prijelazni rok? Hoće li biti zamjena za Baturinu, biti jedan od 4 zadnjih vezni koji nam trebaju, ili ide neka posudba. Ja mislim da bi njemu puno više vrijedila neka posudba nakon onih ozljeda da uđe ponovno u kakav takav ritam.
  • Olmic
    2.7k


    Samo prenosim, nisam istrazivao
  • Krizy
    36.6k
    Radije bi Benkovića nego ovoga, ali čisto sumnjam da smo uopće zainteresirani
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.