• Droljo
    5.5k
    Veli se rešen i još se prvo e produži malo kao reešen..
  • Mali Zeus
    10.2k
    e moj abu bakre, pa kog mi dovodimo ,dajte nam pojačanja ,dosta je čekanja, uprava napolje, hoćemo izbore, mirko odlazi više šta čekaš ,zeko uskači i idemo!plavi67

    Hoćemo pobjede, hoćemo golove, hoćemo titulu još ove godine.
  • OsamŠest
    2.6k

    Stavi opciju da prije nego se post objavi, prvo prođe tvoj skener :grin:
  • Mali Zeus
    10.2k
    Frigan je riješen koliko ja znam.OsamŠest

    Tak sam i ja čuo.
  • Droljo
    5.5k
    Od koga?
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Još najbolje da će napisat ime i prezime osobe koja mu je rekla
  • Droljo
    5.5k
    Pa tu niko ne kuži zajebanciju.
    Samo lagano kolega...
  • plavi67
    920
    mislim da uvaženi kolega Droljo pita od koga je riješen :D
  • Jurki
    9k
    Hoćemo pobjede, hoćemo golove, hoćemo titulu još ove godineMali Zeus

    Bit ce pobjeda, bt ce golova, titula ove sezone. I pojacanja.. samo laganini.
  • Klenx
    4.3k
    Bio je spreman potpisati za neusporedivo manju plaću od one koju će imati u Turskoj, a tražio je plaću u rangu trenutačno najplaćenijih igrača u Dinamu, što je oko 700.000 eura po sezoni, koliko zarađuju Bruno Petković i Dominik Livaković.

    Dinamo je bio zainteresiran za njegov povratak, ali je odugovlačio s pregovorima sa Southamptonom, a u njima nije bio ni konkretan. Southampton i Oršić su čekali i čekali da se nešto ozbiljnije pomakne s mrtve točke, ali kad jasnijeg signala iz Maksimira nije bilo, Oršić je otišao prema Trabzonsporu.

    Tendencija nove Dinamove uprave je da se a) ne isplaćuju prevelike odštete za igrače i b) da im se ne daju preveliki ugovori. To je u osnovi dobra i dugoročno vjerojatno pametna politika, ali je ovog ljeta rezultirala time da su Dinamu propala već dva transfera.


    Dobro jebemu mater ak je ovo istina.
    Bonusi kapaju ili će kapat sa svih strana, za koji kurac se ovakvi “ziceri” propuštaju.

    Baturina, Ivanušec i Oršić za sredinu i lijevo krilo.
    Za koji kurac štedimo.
  • Nino Bule
    11.7k
    Koliko ja citam ono najbitnije, odsteta, jos nije dogovorena, kad mi vidimo koliko je placen mislav onda mozemo raspravljat jel glupo pusten
  • Crusades1986
    9.9k
    u ostatku članka piše 4 mil. eura plus bonusi
  • Nino Bule
    11.7k
    Ako je to istina onda je valjda jasno zasto mi nismo zainteresirani, decko ima 30 god, necemo nikad takvu odstetu dat za nekog u tim godinama
  • og1986
    2.9k
    Ivanušec je cijelo vrijeme lutao po sredini terena. I sada kada je Oršić otišao (on je sam već 2 godine na tome inzistirao da ide u posljednje klubove premier lige), Ivanušec se super snašao na lijevom krilu.

    Naravno da nisu onda ludi za Oršićem natrag.
    Nadam se da je to i znak da će Ivanušec ostati za sljedeću sezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.