• LovroZG
    1.3k
    A nije Štefulj trebo tak i onak u Rudeš? U svakom slučaju ga ne možemo naterat da ide negdi di neće. Samo je pitanje kud s njim kad se i u Celju nije proslavio.

    Zanimljivo da se Bakraru nije bio problem vratiti u Istru kad je cuo za situaciju, mozda je upitnih ambicija.NitkoBitan

    A možda i primjerenog karaktera? :chin:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ne treba paničarit, ali pojačanja trebaju doć. Bilo bi top da riješimo Frigana i lijevog beka idući tjedan, ako treba i za veće novce.
  • Droljo
    5.1k
    Zanimljivo da se Bakraru nije bio problem vratiti u Istru kad je cuo za situaciju, mozda je upitnih ambicija.NitkoBitan



    Profesionalac?
  • Nolifer
    6.7k
    Kaj će ti literatura, besteseleri na plaži, kad se ovdje ima svega za pročitati, uvijek bude neki rasplet oko transfera, a daleko je vrhunac :lol:
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Znaci Tolicu, Cuzeu, Jankovicu, Kulenovicu su se mogla pokazati vrata i nisu ni pozvani na pripreme, a ovaj panj normalno trenira, smjeska se, prima placu i boli ga k..ac...Orc123

    Ja mislim da ovi igraci igraju potpuno drugu poziciju od Stefulja i da za njih jednostavno nema mjesta kvalitetom.
  • Krizy
    36.6k
    A tri puta je napisao da ima provjerene info da dolazi jbg :halo:

    Valjda će Frigan doći :grin:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Još jedno vrijeđanje Dinamovog igrača i ide ban. Nebitno koji je nick.

    Vrijeđanje drugih forumaša također ide ban.


    Nepotrebno trolanje također!!!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Je, profesionalac je. Vise ni ja ne znam kaj pricam. Tek je poceo rok a ja sam previse mislima u transferima i kombinacijama. Iskljucujem se iz ove teme do pocetka sezone.

    Gubim(o) vrijeme i energiju na komentiranje transfera na temelju vecinski laznih informacija i temeljimo stavove prema Simicu/igracima bez ikakvog pokrica. Jednostavno nema smisla.
  • BornaPŽ1986
    1k
    A tri puta je napisao da ima provjerene info da dolazi jbg :halo:Krizy

    Ne moze se reci da nije bio upravu, u ovim poslovima se uvijek moze nesto izjaloviti
  • Krizy
    36.6k
    Još bolje da se izjalovilo, kao što je Marcio pisao imamo 7 napadača.
    Treći napadač može biti i netko od ovih u klubu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ma da ali ispada da smo i prosle sezone sad pred kraj imali isto toliko i juniora i svega pa smo se krpali i rekli da nam treba prinova
  • maddaddam
    2.9k
    Nikome nije jasno od kuda toliki fetis na napadace.
    Bio bih najsretniji da zadrzimo trenutni kadar , i da netko od klinaca iskoci.

    Valjda je procjena bila da Frigan i Bakrar maltreriraju obrane cijelo vrijeme, da se vise orijentira na taj fizicki nogomet, samo ne znam kada bi dobili minute za to.
  • BornaPŽ1986
    1k
    samo ne znam kada bi dobili minute za tomaddaddam

    Zna stozer koji ih je i htio ocito, sto je i najbitnije
  • The Undertaker
    4.1k
    Mi odlaskom Oršića nemamo brzog tranzicijskog igrača kojeg bi koristili protiv protivnika gdje se branimo. Ovo što sada imamo je zabrinjavajuće sporo. Možda zato traže nešto tipa Bakrar. Sve je dobro dok se netko ne sjeti Šime Gržana.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Zna stozer koji ih je i htio ocito, sto je i najbitnijeBornaPŽ1986

    Da su ga baš toliko jako htjeli, ne bi se zamarali posudbom, nego bi istresli 1,5 milijun ili koliko ovi već traže i posao bi bio gotov.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.