• Orc123
    5.1k

    Na kojoj poziciji nam dolazi igrac uz bakrara? Stranac ili nas?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    lipo te citat.. Frigan welcome :grin:
  • emilperska
    3.1k
    Nadam se da smo mi jednom opelješeli Miška, bar u pola onog šta je on nas s Leškovićima, Štefuljima, Nevistićima itd.
  • Patrik11
    120
    Kulesevic je kriv sto se ovo dogada da im igrac zeli otici kako je kapetana uspio dovesti u zadnju godinu ugovora a sigurno mu nije u planu prodati kapetana jos pogotovo nakon onoga s navijacima
  • San Lorenzo
    11.7k
    Jeste živi vi ovdje? Nitko ništa ne komentira već pola dana...
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Po 46778. put turci pisu da Bruno ide u Trabzon, ovaj put za 3 milijuna...
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ja im ga za inat ne bih prodao.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Marko Tolić novi je igrač Slovana iz Bratislave. Aktualni prvak slovačke objavio je vijest o pojačanju u četvrtak navečer, a sada bivši dinamovac kazao nam je da se radi o jednogodišnjoj posudbi s obvezom otkupa, odnosno ugovoru do 2026. godine
  • plavi72
    718
    Bruno je reprezentativac Hrvatske,bez obzira što ulazi u zadnju godinu ugovora,igrač je koji nam može osigurati ulazak u skupine ,a 3 milijuna je smiješno malo koliko nam može donijeti,tako ja razmišljam,a struka sigurno zna što radi i što će uraditi.
  • Infinity
    15.2k
    2.8 milijuna eura je nagrada za pobjedu u Ligi prvaka, a da ne pricamo o lovi koju donosi sam plasman. U klubu igrace gledaju kroz novac, jer im je to posao. Ako netko vidi da Petkovic kroz godinu dana moze donijeti vise od ta tri milijuna, nema smisla prodavati ga. Jedan njegov gol, jedan potez moze donijeti ta tri milijuna.
  • plavi72
    718
    Ima Markov intervju u sn ,žao mi je što nije više dao za d,ali jedan od nas bez dvojbe,s koliko emocije spominje svoj gol na proslavi titule u Šibeniku,baš voli d.
    Mislim da ćemo žaliti što smo ga pustili.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Petkovic kroz godinu dana moze donijeti vise od ta tri milijuna, nema smisla prodavati ga. Jedan njegov gol, jedan potez moze donijeti ta tri milijuna.Infinity


    Jedan gol odnosno potez bilo kojeg igraca moze donijeti pobjedu odnosno 3 milijuna eura. Ne mozes stvari gledati na takav nacin. Nama bi mozda i Emreli donio pobjedu u LP, i kaj to znaci da ga moramo zadrzat pod svaku cijenu?
  • Mlađi referent
    10.7k


    Je li veća vjerojatnost da će Petko bit čovjek odluke u europskim tekmama ili Emreli?
  • Infinity
    15.2k
    Moze ga zabiti i Zagorac, postoji mogucnost. Treba vidjeti kolika je mogucnost da ti igrac donese novac veci nego sto se nudi za njega. Mogucnost da Petkovic donese vise od tri milijuna je prilicno realna.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jasno da je realna mogucnost jer igra spicu i ima odlicnu minutazu. Ali isto tako postoji realna mogucnost da bi recimo Drmic sa njegovom minutazom imao vise odlucujucih golova. Drmic nam je prakticki osigurao plasman u LP pa mu mnogi ovdje ne bi htjeli produzit ugovor. Kad vec pricamo o odlucujucim golovima u LP...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.