• Ludovic IX
    5.5k
    Što se mene tiče neg dodju I pero peric i tomo tomic, bitno mi je samo da biscan to uigra da budemo bolji nego lani. Ne prihvaćam da smo došli do nekog igračkoj zenita i da nam slijedi pad.
  • NORTE
    9.3k
    Potrudio sam se potražit koji je forumaš lani spomenuo Bakrara. Svaka sličnost sa stvarnim zonašima je slučajna. :cool:Captain America
    Orc nikada neće biti Cro!
    Sloboda orcima sa zone.
  • Orc123
    5.1k
    Pa cinio mi se odmah na pocetku da ima potencijal a sad cemo kod nas vidjet dal ima kvalitete za nas....
  • Droljo
    5.1k
    Ak dođe
  • NitkoBitan
    12.3k
    Meni se isto igracki svidio Bakrar ali mi se nije svidjela jedna stvar kod njega a to je njegova skrtost. Gledao sam jednu utakmicu Istre i zeznuo je 2-3 potencijalna gola jer nije dodao suigracu u izglednoj sansi. Sumnjam da ce mu se ovdje to trpit kao u Istri.
  • Orc123
    5.1k

    Da posudba s otkupom ...ako se dokaze
  • OsamŠest
    2.6k

    HNL igrač ili izvana?
    Barem državljanstvo ili gdje igra?
    Ili pozicija?

    Može i ime..
  • Nino Bule
    11.5k
    Da posudba s otkupom ...ako se dokazeOrc123

    Odlicno

    Sad dosta s informacijama, pogotovo trazenjem imena od noge jer mozete ucinit direktnu stetu klubu
  • Droljo
    5.1k
    Šta drolji onda. Trebao je šutit
  • Orc123
    5.1k
    Da jer klubu veliku ulogu igra sto mi pisemo po forumu....
  • Nino Bule
    11.5k


    Ne igra pogotovo oko bakrara o kojem svi pisu ali ako ima neko novo ime i igrac za kojeg se ne zna nema potrebe da novinarski lesinari to saznaju tu i pisu clanke
  • Orc123
    5.1k

    A gle sve ok ali kaj mislis da je Tunizanin odustao od dinama zato jer SN prenio vijest? Jednostavno nije se poklopilo s njim, a mozda jos, tko zna .....nije jos za nikog potpisao....
  • Infinity
    15.2k
    Neki poslovi jednostavno zahtjevaju da se obave tajno. Jedna strana to moze zahtjevati u startu, a ako informacije iscure u javnost onda se vidi koliko si profesionalan, pa ces isto tako i sutra biti profesionalan sto znaci da je posao propao.

    Dinamo pregovora s vjerojatno 5x vise igraca nego sto izadje u javnost. Mozda sam malo i rekao. Za vecinu se nikad ne sazna, dio s vremenom procuri kroz neke price.
  • Droljo
    5.1k
    Možda da ponudimo reflektore s maksimira osijeku za žapera. Meni bi bilo krivo sko ode u hajduk za male pare.
  • Nogo
    1.3k


    Imam informacije da nema šanse da ga puste u Hajduk. Piše da ponuda nije poslana ali je i nije ni blizu šta bi Osijek tražio.
    Ne znam šta se mora desiti da ode u Hajduk iako je Žaper za sve varijante za ("kako Bare kaže").
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.