• emilperska
    3.4k

    Htio sam objasniti (ocito nije bilo jasno hahah) da smo 10 mil bacili u vjetar. Bulat ima asist protiv Rapida Beca i nesto u uzvratu Sevile. Bockaj ima gol protiv Bodea na prazan gol, valorizacija ostalih za nase rezultate je 0. 10 mil smo sprzili na nista. Frigan po nicemu na trzistu ne vrijedi 6, niti Kacavenda i Stojkovic vrijede spominjane iznose. Cokaj je druga pozicija, ali je igrac europske razine za spomenutu poziciju pa je otisao za mizeran iznos u odnosu na ono sta se u SN spominjalo. Tako da vas sve molim, da ove agente sta svaki dan placu jer nije dosao nitko pa taman pod cijenu da Hodzu i Frigana platimo zajedno 10 milja, uzimate s rezervom isto kao bivse PRovce koji su na dnevnoj liniji s Tijuanom i po njima se sve u klubu raspada.
  • NitkoBitan
    13k
    Po Indexu Janković ostaje u Rijeci uz klauzulu otkupa od 2M.Ako je tako onda je dolazak Frigan vrlo izgledanDautbegović1

    Pretpostavljam da je taj ugovor o posudbi Jankovica sastavljen prije interesa Dinama za Frigana. Znaci otkup ovisi iskljucivo o Rijeci i njezinoj volji za davanjem 2 milijuna eura za igraca (ako u ugovoru pise da ga mogu otkupiti za 2 milijuna eura cisto sumnjam da Dinamo ima pravo reci ne). Ne znam kakva je to olakotna okolnost za dolazak Frigana, pa nista im nije poklonjeno.
  • LovroZG
    1.3k
    Možemo im poklonit jeftiniji otkup jer se Janković zasad baš i nije iskazo.
  • Laugreano
    1.4k
    Nekako imam osjecaj da prica sa Tunizaninom nije gotova. I sam Andric je rekao da sigurno nece odmah potpisat.
  • OsamŠest
    2.6k

    Meni isto djeluje da to nije gotovo. Andrić koliko god tog nije rekao, opet je dovoljno rekao.. Vidjet ćemo..
  • Sajla
    3.8k
    pobjednik je onaj ko nudi najvišeLovroZG

    osim ako preplati i/ili kupi mačka u vreći. i Real je pobijedio u licitaciji za Hazarda ;)
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Mnogi ovdje pričaju ne treba vjerovati ničoti i kvazi novinarima, čestitke upravi što se nisu dali ucjenjivati, mi ponudili 3 oni odbili itd itd. Da li ima dokaz da smo mi nudili ista Mariboru? Ja na žalost mislim da nemamo ni tih 1,5 mil koje kao nudi metz. Uskoro budemo pametniji, transfermarkt je uglavnom točan što se iznosa tiče kad se transfer završi. Ja se nadam da nisam u pravu i da uskoro kreće vatromet
  • Laugreano
    1.4k
    covjek je otisao na odmor u Tunis. I osim dinama nije se povezivalo s ni jednim drugim klubom. A i to sto su otpisali Tolica je jasan znak da planiraju jednog takvog ofenzivca dovest.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Pa nismo klub s juga.... Mozemo dovesti za 1.5 ako treba 5 igraca
  • Crusades1986
    10k
    Ja na žalost mislim da nemamo ni tih 1,5 mil koje kao nudi metz.Kujtim Shalla

    Nemamo tih 1,5 mil. eura za napadača koji je bio okarakteriziran kao prvi izbor za tu poziciju, ali smo imali sličan iznos za "anonimnog" stopera iz druge francuske lige?
  • Ivdzo11
    3.1k
    Očigledno se ide puno pametnije u prijelazni rok
  • Charlie Braun
    16
    Nisam dugo tu, ali na ovoj temi se najviše piše i to uglavnom nekakve plačljive gluposti (ako smijem tako reći kao novi) pa sam malo proučio ima li to o čemu se ovdje cmizdri nekakvog smisla.

    Cmizdri se uglavnom već nekih mjesec dana o igračima koje je, navodno, hitno potrebno dovesti. Ajde na stranu to što transferni rok tek jučer počeo, ajde na stranu što još nitko nije ni otišao, provjerio sam što se radilo prije. Kada su nam stizali igrači u vrijeme "tatice", kad se "za pravog igrača" bilo spremno dati i 5 milijuna eura, a ne kao sada kad ovi mlatimudani nemaju ni za germu, navodno.

    Pa evo, da vidimo samo najjače ljetne transfere (najskuplja pojačanja - prema očekivanjima, druga je stvar tko je ispao top, a tko flop) zadnjih par "tatinih" godina:

    6. srpnja 2015. Rog, 5 milijuna eura
    6. srpnja 2015. Henriguez, 1.67 milijuna eura
    23. srpnja 2016. Lešković, 1.5 milijuna eura
    30. kolovoza 2016. Rahmani, 1.6 milijuna eura
    24. srpnja 2017. Doumbia, 800k eura
    1. srpnja 2018. Majer, 2.5 milijuna eura
    1. srpnja 2018. Oršić, 1 milijun eura
    2. srpnja 2018. Dilaver, 800k eura

    Koliko ja vidim, tu lipnja nema.

    Znam da na ovoj temi nisu baš bitni argumenti, toliko sam stigao naučiti, ali evo ako nekoga baš jako zaboli što još nije stiglo desno krilo, nek pogleda malo ovaj popis gore, možda bude kakvog medicinskog učinka.
  • Jurki
    9.2k

    Ne brini. Sljedecu stranicu bu vec naricanje di su pojacanja.
    Zakaj se nist ne radi.. itd. itd.

    Imamo 500 igraca pod ugovorom koje treba vidjet kaj z njima. Dal su za ostaviti, posudba ili odstrel.

    Jebeni prelazni rok je tek jucer pocel a jedva cekam da zavrsi..
  • deda
    28.7k
    Viktor Kanižaj napustio je redove Dinama i potpisao ugovor s Lokomotivom na 2 godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.