• miro
    3.3k
    Francuz ima dugu loptu ko Žuti
  • flexXy
    2k
    Sakota ima ponudu za posudbu u Slaven i Zrinjski ali je blizi Belupo trenutno. Ja bi ga ipak radje gledao u Mostaru, mislim da se Slavenu vrlo brzo moze obit o glavu njihovo guranje atraktivnog nogometa. Ovako bi imao na ljeto podrazaj europskih utakmica i igrao bi u kontinuitetu sto je najvaznije u krajnjem slucaju.
  • Klenx
    4.3k
    Iskreno nisam oduševljen.
    Stvarno se nadam da je ovo neki kojeg je Šimić još iz Milana imao na radaru.
    Jer u sezoni kad nam se otvara puno toga, kada možemo zakucat dominaciju godinama unaprijed s nama se povezuju Bakrari, Vipotnici i francuski drugoligaši.

    Dapače, plaćamo i odštete, a ne damo našim Petkovićima ugovore.

    Ne želim da ispadne da postajemo ko ovi dole, drkat ćemo na jednu dugu loptu sa jutub videa i sanjat da smo doveli novog Nestu.

    Uprava ima moje povjerenje, ali bome ne želim gledati ovakve kao zamjenu za Šutala, Fruka kao zamjenu za Ivanušeca ili Vipotnika kao zamjenu za Petkovića.

    Svi stranci zadnjih godina koji su se pokazali uspješni su došli iz nekih klubova s imenom, ne iz kluba ranga Gorice.

    Živi bili pa vidjeli, prostora za neke jače failove nema.
  • Nino Bule
    11.7k
    Uprava ima moje povjerenje, ali bome ne želim gledati ovakve kao zamjenu za ŠutalaKlenx

    Zamjena za j sutala je b. Sutalo, previse se novaca na njega potrosilo da bi ga se skartalo nakon jedne ozljede, ovo je taman rang igraca kojeg se treba dovest ko zamjena njemu, jos kad bi bio pogodak (sto nitko od nas ne zna jer ne gledamo ni ligue 1 a kamol 2) bilo bi vrhunski
  • striko
    1.2k
    Ja bi ga ipak radje gledao u MostaruflexXy

    U Mostaru može samo bez noge ostat. Neka njega u Slavenu.
  • xavier
    11.2k
    Znamo li puno o ovom Francuzu? Ne znamo. Je li pojačanje? Isto ne znamo.

    No koliko puta smo pisali da se skauting treba odmaknuti od očitih zvijezda HNL-a koje svi vidimo i za koje skauting nije ni potreban. Pišemo kako treba "pronaći" igrače...a onda se pokaže da zapravo ne želimo takva dovođenja jer "tko je sad ovaj". Želim reći da je teško dovesti igrača za kojeg nitko ne zna i nije preskup, ali da na prvu zvuči kao sjajno pojačanje. To bi bilo oksimoron samo po sebi.

    Hoće li ovaj biti pogodak? To ne znamo, ali upravo ovo je ono što smo "zazivali"...želimo vjerovati da stručnjaci u klubu znaju bolje od nas jer ako ne znaju, zašto bi ih plaćali ako znaju isto što i mi kojima to nije posao?
  • Droljo
    5.5k
    https://www.transfermarkt.com/leroy-abanda/profil/spieler/418652
    Ovaj je u istoj agenciji kao taj iz pariza. Vidim da je bio u par navrata u milanu. Tak da možda surađuju s tom agencijom. Bumo videli
  • Kruno22
    6
    Jesi li ga ikada gledao nisi,u najboljih 11 je 2.francuske lige koja je fizicki i po svemu bolja od nase.Ako se zeli dovest nas mladi igrac ne valja,ako se trazi stranac ne valja,ajde prvo da ljudi iz kluba odrade posao neka igraci odigraju xy utakmica pa onda sudimo
  • marcio amoroso
    33.1k
    u najboljih 11 je 2.francuske ligeKruno22

    Gdje si to našao?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Iskreno nisam oduševljen.Klenx

    Nikad ni necemo biti, nemamo mi para za transfere od 40 milijuna pa da pucamo visoko do finala lige prvaka i slicno
  • Droljo
    5.5k

    Sofa veli da je deseti po ocjenama. Među stoperima naravno.
    mf93oyg5s5mz4u1h.png
  • marcio amoroso
    33.1k

    Hvala, ali to nije odgovor na moje pitanje.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Ima li kaj bolje nego umjesto primit se posla, potrošit tmurno jutro na analizu potencijalnog Dinamovog pojačanja

    Maxime Bernauer po Sofi od stopera u L2

    10. po ocjeni
    5. po presijecanjima
    3. po asistencijama
    3. po ključnim dodavanjima
    3. po kreiranim velikim prilikama
    3. po dugim loptama
    2. po uspješnosti driblinga *uključuje stopere koji su imali više od 10 uspješnih driblinga u sezoni


    Statistički to izgleda super, e sad ako je netko kvalificiran tipa Šimić napravio eye test na njemu i odradio taj skauting, a vjerujem da jest, ja ću bit optimističan ako se transfer dogodi.

    Čini se izuzetno jak na lopti, rekao bih da se idealno uklapa u ono kaj smo radili otkad je Bišćan tu, kreiranje iz zadnje linije.
  • Droljo
    5.5k
    To sam stavio u kontekstu da teško može bit u prvih 11 ak je (bar) na sofi deseti stoper. Ali da, to nije siguran podatak.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Desmas
    Nkounku Carbet Sangante Kerkhof
    Bouchari Richardson Lekhal
    Maja Mikaudatze Krasso

    To je momčad L2, nema njega @marcio amoroso
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.