• Nolifer
    6.7k
    To je to sad, idi mi dođi mi sistem praćenja transfera.

    Neka rade u tišini i kad bude vrijeme za službenu, nek objave....

    A dnovinari moraju od nečeg živjet, pa rade sapunicu iz ovih transfera...
  • Armagedon13
    958
    Oršić se želi vratiti,ako se to realizira,ostanak Brune,par Šimićevih "iz šešira" i to je to
  • The Undertaker
    4.1k
    Nekad je bila praksa da se pregovori prekidaju čim nešto izađe u javnost, čisto da se kvazi posrednici nauče pameti. Doduše, kad čitam izjave onog Hucike, danas stvarno svatko može biti zastupnik igrača.
  • maddaddam
    2.9k
    - Mnogo se gluposti piše u kontekstu Bruninog transfera. Njegova navodna potraživanja ne želim uopće komentirati. Samo ću reći da sam još prije 14 godina imao u Dinamu igrača s plaćom većom od ove koja se spominje u kontekstu Petkovićeva produljenja ugovora. Stalno se oko njega stvara negativna klima. Nema tko ga u ovih pet godina u medijima nije ogadio - kazuje Petkovićev impresario Ivan Cvjetković.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Dakle, SN, jedan članak do drugog.

    Članak broj 1: “Bit će još razgovora s Rijekom, ali i ovom slučaju za sada nema napretka. Izgledalo jest da je u jednom trenutku Frigan bio jako blizu Dinamu, ali sad više nije tako. Uglavnom, Dinamo ne želi i ne može licitirati. Niti prema igračima za koje su zainteresirani, a niti prema njihovim klubovima. Dakle, kako sada stvari stoje, teško je očekivati Frigana i Vipotnika u Dinamu! “

    Članak broj 2: “Posljednjih dana intenzivirala se diplomatska aktivnost između Maksimira i Rujevice oko transfera Matije Frigana. Prema nekim izvorima, posao je nadomak realizacije. Napadač Rijeke trebao bi u ljetnom prijelaznom roku potpisati za Dinamo. Uz odštetu od tri milijuna eura, te mladog playmakera Niku Jankovića.”


    Sve pet, razumijem da se o Dinamu mora pisat, tako je bilo uvijek i tak će bit i u buduće. Ali daj nemoj nas jebat.
  • Nino Bule
    11.6k
    Dakle od svih licitiranja koji ce igraci gdje izgleda da je sluzbena ponuda mariboru samo 2.8 mil eura i dogovor da ce bit nekih posudbi ali o njima tek nakon priprema vjerovatno, bez ikakvih igraca pod racun, a za rijeku se sad prica da je ponuda 3 mil i niko jankovic
  • San Lorenzo
    11.8k
    Ako je netko u klubu, tko za to prima plaću, procjenio da je 3M plafon za Vipotnika i Frigana, onda mu vjerujem...za Vipotnika neznam jer ne pratim slo ligu, ali Rijeku pratim svaki vikend upravo zbog Frigana i ja tu ne vidim klasetinu tipa Marko Rog koji je baš bio dominantan i za kojeg si sa popriličnim postotkom sigurnosti mogao tvrditi da će se isplatiti...trenutno u HNLu izvan Dinama ne postoji igrač koji bi dolaskom na Maksimir bio prevaga.
  • Yovitssa
    345

    Sorry, ali pretjeruješ sa tim ponudama. Prije 10 godina smo platili Calella 2,5 mil, a Roga 5 mil €. Atiemwena smo platili skoro 3. I sad bi ti za Vipotnika i Frigana platio 1-2 mil... Malo nerealno kako god okreneš. Osobno ni sam nisam siguran da li su njih dvojica dobra kupnja, Frigan me podsjeća na Mandžu, iskoristiv je na više pozicija, dok Vipotnik djeluje moćno, "nosi" dvojicu na leđima, ai ne mogu se oteti dojmu da igra u ligi gdje je "sinjski dijamant" bio prvi strijelac i gdje Tola dominira. Ali nuditi siću za njih dvojicu isto tako nije realno jer cijene i odnosi u nogometu su se drastično promijenili u posljednjih 5 godina...
  • blue heart 72
    1.4k
    jesmo plaćali jer je bilo puno rikverca, naravno da nije samo 1,odnosno 2 milijuna nego i postotak uz to. Malo tko se razbacuje milijunima, osim same elite. Ima i drugih liga gdje se može fino ubosti, samo treba to više pročešljati. Frigana vidimo manje više svi i razmišljanje je dosta ujednačeno, dosta siluje obranu, podsjeća na Mandžu, ali još nije pojačanje za nas. Mene više brine ova gnjavaža medija oko Vipotnika kojeg iskreno govoreći nisam gledao. Dečko je u par deka po statistici sa Dakuom, Tola ima jaču statistiku od njega i sada bi trebalo pljunuti 3,5 + milijuna za njega i još neke igrače. Oni bi Tolu (kojem se to baš i ne sviđa) sa većim učinkom, i još jednog ili dva igrača plus ova lova. Po meni, NE, HVALA.
  • Yovitssa
    345

    Pa je, slažemo se u svemu. Samo sam htio istaknuti da bi i Rijeka i Maribor htjeli dobro unovčiti trenutne senzacije slovenske lige i HNL-a. Ako mi ne ponudimo 4+ mil €, ima tko bude. A vrijeme bude pokazalo da li je dobra kupnj ili bačen novac. Spominjao sam već prije dvojac iz 2. francuske lige (Krasso i onaj Gruzijac), ima takvih još, ali nisma pametan kako idu te plaće/kupnje/bonusi. Nadam se da Šimić zna kaj radi...
  • vjeko1701
    5.9k
    Al moraš računati inflaciju i generalno povećanje cijena nogometaša. Evo, 5M eura u 2015. je danas ekvivalent 6,4M.

    Suma svih transfera u 2015. je bila 4,16 milijardi a u 2022. je bila 6.5 milijardi. Više od same inflacije.

    U suštini, današnji ekvivalent transferu Roga bi bio neki transfer od 7 - 7,5M eura.
  • Jaro
    5.8k
    taj transfer Roga nije bio cist 100 posto. Braca Mamic i braca Zuzul sklopili deal...
  • vjeko1701
    5.9k
    To je vjerojatno istina i u to ne ulazim al kakav god oni imali deal, trošak za Dinamo je bio taj koji je bio.
  • immerwieder
    1.2k
    sviđa mi se ovo za Petka, 5 milja ili vozdra,
    za nekog turskog levog beka su dali 3,6milja, a za strelca brazilu na sp bi dali 1,2milje,
    jasno uz ogradu ako je istina
  • Laugreano
    1.3k
    https://www.transfermarkt.com/adrian-grbic/profil/spieler/167342
    Zna neko nesto vise o ovom igracu? Statistika u 2 ligi mu je odlican. U prvoj se nije bas pokazao. Ima i hrvatsko drzavljanstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.