• Droljo
    5.1k
    Samo da ne ostanemo na opcijama kao i zadnjih par rokova.. valjda su dario i ekipa ozbiljniji i vide da nam treba pojačanja. Ali baš pojačanja. Oršića bi prvog doveo!
  • deda
    28.1k
    Zaršavamo ovu raspravu jer Breko, Olivari i ekipa kažu da para nema. Znači nema ni pojačanja. Samo to je oksimoron, ako je i istina da nema para, pa glupo je to napisati, jer, o čemu ćete pisati sljedećih tjedana.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Meni se više čini da Ničota i Lesi više nemaju informacije pa sad samo lupaju pizdarije ko Droljivari
  • Keyser Soze
    8.2k
    Slažem se, jedino im to preostaje.
  • Eduardo
    17.6k
    Sportski direktor Maribora Marko Šuler dao je intervju za Nogomaniu;

    Kakva je sada situacija s Markom Tolićem, je li realno da i sljedeće sezone ostane u Mariboru?
    • Ideja koju ima Dinamo je realna. Pitanje je što igrač želi. Pronašli smo rješenje koje bi moglo biti zanimljivo svim uključenim stranama. Ali moram razgovarati s njegovim agentom. Unatoč toj kazni, Marko je jedan od najboljih igrača lige, odigrao je dobru sezonu i dobio što je tražio. Imamo trenera koji vjeruje Marku, a Marko vjeruje njemu.

    Znači Marko Tolić u paketu za transfer Žana Vipotnika u zagrebački Dinamo? Hoće li njegov transfer srušiti slovenski rekord u transferima?
    • Interes za Žana je ogroman, u završnim smo pregovorima s četiri kluba. Igrač će imati posljednju riječ. Trebalo bi sve biti gotovo za tjedan dana, ali moglo bi se završiti i danas ili sutra. Dinamo je ozbiljan, mi smo konkretni, ali nije on jedini. Nakon epidemije situacija na tržištu je malo drugačija nego što je bila. Ali ako pogledam cijeli paket, što uključuje bonuse i potencijalne igrače, to bi mogao biti rekord, rekord Maribora sigurno.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da se tu radi o nečem drugom. Koliko sam ja shvatio, ističe okvirni ugovor sa bankom oko revolving kredita i sad su pregovori oko novog koji uključuju i garancije koje nema tko dati (jer je pitanje što će dalje biti). Zato "nema para".
  • deda
    28.1k
    "Garancije nema tko dati? "

    A tko ih je davao do sada?
  • Dautbegović1
    92
    Pa zar nije policajac rekao da se za pojačanja "čuva" 12M ?
  • Mlađi referent
    10.7k
    Može me netko uputit o kakvoj nestašici para sad pričamo? Novi trust mozgova se održao kod Breke?
  • San Lorenzo
    11.7k
    Tek smo u svibnju, sezona traje još desetak dana, prijelazni rok počinje u sedmom mjesecu ili kad već, šta smo trebali dovesti već pet igrača da se nekim piskaralima pokaže da imamo novca, ne kužim?!
    Rijeka se bori za europu i čak i da Frigan jest dogovoren, to sigurno neće izaći van prije 28.5. u 20h.
  • The Undertaker
    4.1k
    Trenutno u klubu nema Skupštine, IO i NO. Statut je šupalj kao švicarski sir. Najčvršća točka je starac koji može odapeti svakog trena. Jasno je da će svaka banka dobro pregledati što i kako dalje.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Otkad to nema skupstine?
  • Crusades1986
    9.8k
    Njemu nema skupštine jer njegovi nisu odnijeli većinu
  • The Undertaker
    4.1k
    Nema je u smislu da ne može donositi operativne odluke.
  • deda
    28.1k
    Misliš da je banci bitna skupština, boli ih uvo za nju. Bitno je da li uprava postoji, bitno je da li ima tko potpisati dokumente.

    Koje su oni garancije mogli imati prije, a koje sad nemaju? To je teški bullshit. Garancije mogu biti samo ugovori igrača, ništa drugo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.