• Orc123
    5.5k

    Razlika je u tome sto je Omeragic kad je bio zdrav uvijek igrao, a Benkovic je u 3 sezone cca odigrao 20 utaimica....u Udineseu nije ni debitirao a bio je zdrav, znaci negdje je problem...ocito psiha nakon tolikih ozljeda. Njemu treba neki osrednji klub u 1. Ligi u kojem ce spojiti 2 sezone zdrav pa da opet dođe na vecu razinu.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Pljujemo po novinarima sto u cetvrtom mjesecu vec pisu o Dinamovim transferima i dovode igrace za koje pojma nemaju dal postoji ikakav kontakt sa Dinamom,a poneki to rade i ovdje na forumu iz dana u dan.
  • Krizy
    37.9k
    Dragi moj, naravno da je razlika ali napišeš da Benković ove sezone grije klupu a o Omeragiću si natukao 20 postova, kao da je obrambeni Haaland.
    Jedan dan pišeš da treba dovesti samo par igrača a spomenuo si bar 30 u zadnja 3 mjeseca.
    Kontradiktornost.
  • Orc123
    5.5k

    Za koga sam ja napisao da treba dovesti? Navedi mi te igrace...napisao sam jedino za Peteusenka kao rotaciju za Misica i Vipotnika...za sve ostale sam napisao da ih treba pratiti i vidjeti kako ce se razvijati....a da ce nam trebati igraca, trebat ce. I nisam rekao da grije klupu nego da sjedi na klupi...ljepse zvuci! A to da igraca koji u 3 godine nije igrao nigdje uspoređujem sa igracem koji uvijek igra kad je zdrav necu. Bio je dobar pik Omeragic ali nije dosao i nece i amen.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Promasio si temu malo..
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Mislim da mislimo na isto. Hahahahah
  • Nolifer
    6.9k


    Ajd da i to dozivim..Hahahhah
  • Eduardo
    17.8k
    Što mislite hoće li Bjelica pokušati potražiti pojačanja za Trabzonspor u našim redovima? Već neki turski portal piše kako je Ivanušec prvo ime na njegovoj listi želja. Gledajući povijest njihovih transfera sumnjam da mogu ili žele platiti toliki iznos. 6.9M€ je rekordna odšteta koju su platili, a ona datira još iz sezone 14/15. Ove sezone spiskali su cca 19M€ na pojačanja od čega je najviše otišlo na Trezegueta iz Aston Ville - 4M€. Sezonu ranije potrošili su manje od 15. Cornelius iz Parme koštao ih je 5.12, Višća 4.3M€ dok je ostatak otišao na zanemarive cifre. Samo sedam puta su platili 5 ili više milijuna eura za igrača tako da mi Ivanušec ili netko od naših glavnih igrača zvuči kao Sci-Fi za njih.
  • BornaPŽ1986
    1k


    Mislim da ste sami sebi dali odgovor, ako ćemo o Ivanušecu. Sad o nekom drugom, možda, u tom cjenovnom rangu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Njihov maksimum bi trenutačno bio pokušat povuć neke naše juniore koji su u kadru ili nekoga kao Bočkaja. Od naših top igrača, pa i onih srednjih nikoga ne mogu jer ih malo želi ići u Tursku, a ne očito ne plaćaju dovoljno da to bude ključan faktor
  • Eduardo
    17.8k
    @SAS1987 @Viola može koja riječ o 'slučaju' Jaka Čuber Potočnik? Mali je 2005. godište i u siječnju prošle godine napustio je Olimpiju uz jednostrani raskid ugovora i otišao u Köln. Olimpija se obratila FIFA-i i uspjeli dokazati da je igrač neopravdano raskinuo ugovor te od Kolna traže 2,5 milijuna eura odštete. Osnova za tu tvrdnju navodno je ponuda Dinama u toj visini, no mali je htio u Deutschland. Ima li istine u tome? 2.5M€ od Dinama za tada 17-godišnjeg klinca?

    Inače, Köln je zbog toga dobio zabranu registracije novih igrača u naredna dva prijelazna roka, a mali je suspendiran na četiri mjeseca dok je FIFA Olimpiji dodijelila mizeriju od samo nešto više od 50.000 eura odštete.
  • Viola
    338
    Nema teorije da je Dinamo ponudio 2,5 milijuna...Ali istina je da je nezakonito raskinuo ugovor, i da zaslužuje Koln kaznu...To da je Dinamo nudio 2,5 milijuna je laž, s ciljem da Olimpija dobije visoku odštetu od Kolna. Gadan potez Potočnika, a bome i od Olimpije
  • Krizy
    37.9k
    50.000 eura odštete.Eduardo

    E neka, prigodna kazna za uvlačenje Dinama s cifrom od 2.5 milijuna.
  • SAS1987
    13.7k
    Jaka Čuber PotočnikEduardo

    Ne pratim Olimpiju pa nemam pojma tko je on :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.