• Krizy
    36.2k
    Mvuka je prodan u Lorient za 5.5 milijuna eura :lol:
    TM cijena nije cijena igrača...
    Vetlesen neće ići ispod 5, 100%.
  • Nino Bule
    11.5k
    Vec smo bili u kombinacijama za doehkija i jos nekog pa su izabrali jace lige, cim npr mvuka ima interes lorienta cesto im je draze igrat u takvoj ligi nego doci u dinamo makar mi igramo lp, dok npr frigan ili vipotnik koji su svjesni kakva je dinamo institucija i koliko je dobra sredina za razvoj ne bi ni sekunde razmisljali o lorientu pored nas, naravno to ne znaci da trebamo placat 5 mil eura takve igrace.
  • Mališan
    1.7k
    Hahah nisam znao za Mvuku da se prodal, odkad smo igrali s njima nisam pratio Bodo. Znam da ga je tad na ljeto TM cijenil smiješno malo, ispod milje eura (nekih 700-800 k ak se dobro sjecam).
  • marcio amoroso
    32.4k
    Šimić je ovu nedjelju na poslovnom putovanju Europom. Tko zna šta dogovara :love:
  • Orc123
    5.1k
    Ne bi dao 5 mil eura za njega ni da zaradimo 100 milja ovaj transfer rok...alo 5 milja eura za igraca koji nije vidio europske tekme osim na tv .....
  • Orc123
    5.1k
    E za Vetlesena bi dao i 4 mil.eura.....to je top topova igrac
  • Jurki
    8.7k
    Ne kuzim stvarno cemu taj hype oko tog Frigana? Odlicno su izgledali i Sivonjic, Deni Juric, Kulen. I kaj smo dobili? Bas nist.
    Dal za 5 milja eura moze Frigan biti pojacanje za ligu prvaka?
    Po pitanju hypea oko nekog igraca postali smo gori od Engleza. Cim neki Englez nekaj odigra odmah vredi 100 milijuna.
  • diebalo77
    173
    Nevistić je pokazao svoju umjetnost dok je bio u lokomotivi ako livi ode pod hitno novi golman nam treba
  • LovroZG
    1.3k
    Platili smo već jednom za Roga 5 milja. Za Lokomotivine igrače smo plaćali 2-3 milje i postotak, a to je bilo prije ovog rasta cijena u HNL-u. Nikad nije pitanje dal neki talentirani igrač može bit pojačanje već dal može postat pojačanje i višestruko povratit uloženo. Frigan, ko jedan moderan igrač meni zgleda ko neko ko to može. Šta će reć Šimić i Biščan bumo vidli.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne bi dao 5 mil eura za njega ni da zaradimo 100 milja ovaj transfer rok...alo 5 milja eura za igraca koji nije vidio europske tekme osim na tvOrc123

    Marko Rog?
  • Captain America
    13.9k
    Marko Rog?vjeko1701

    Nije li sa Splitom igrao protiv Čornomoreca?
  • Orc123
    5.1k

    Marko rog je izdominirao ligu sa Splitom...
  • LovroZG
    1.3k
    Pa tak je i Frigan igro kvale protiv Djurgardensa.
  • Jurki
    8.7k
    Nama trebaju pojacanja za kvalifikacije za sezonu 2023/2024 a ne prinove.
    Dal je Frigan pojacanje ili prinova?
    Mi ako se zajebemo za par sto tisuca eura za nekog igraca nije problem.. ak se zajebemo za igraca za kojega smo platili 5 mil... bu katastrofa.
    Za 5 milki mi moramo dopeljati igraca koji bu pojacanje iste sekunde.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Kad smo već spomenuli Djurgardens, oni su onu životinju Isaka Hiena prodali u Veronu za 3 milijuna eura, takav bi u hnlu koštao bar 7, a Rijeka je u okršaju s njima sanjala prolaz tek nekih 20ak minuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.