• Droljo
    5.5k
    Da mi je neko rekao, prije godinu dana, da bumo plakali za kuletom rekao bih mu da je lud.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Večernji piše da odlazak Livakovića u Galatu nije vjerojatan i da nije bilo nikakvih kontakata.
  • Efes Pilsen
    7k
    to je bilo logicno. Po meni od svega sto se spominjalo jedino Villarreal bi bio korak naprijed i to bi ga moglo poljuljat, sve ostalo je u par deka..
  • Klenx
    4.3k
    Večernji piše da odlazak Livakovića u Galatu nije vjerojatan i da nije bilo nikakvih kontakata.namodi grebza


    A jutros pisali da je gotovo sigurno i da se rješavaju detalji prema turskim medijima hahaha
  • Sunja86
    1k
    Bišćan je izgleda novi trener Dinama kod njega je Kačavenda ne izostavan član prvih 11 u mladoj reprezentaciji mislim da je vrlo lako moguće da će na ljeto Kačavenda postati novi igrač Dinama što podržavam dobro bi nam došao i može pokriti više pozicija
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    kaze transfermarkt da je Biscan u Hucikinoj agenciji, znaci mogucnost povratka Orsica je jos veca :blush:
  • Orc123
    5.5k
    Na nova tv tomas govorio o stanju u Dinamu i ocito je da ce postati SD...za Vipotnika je naglasio da ne top napadac i da ljudi pricaju bezveze da je slovenska liga slaba...Da se s Mariborom pregovara i da je to realna opcija.
  • Nino Bule
    11.7k

    Nadam se da i sad sa micanjem tvrdoglavog cacica koji je kao sd mogao sve blokirati (jer mu ne treba takav i takav igrac, i fix ideje sa minimalnom rotacijom i izmjenama) biti lakse simicu/tomasu kadrovirat ekipu za sljedecu sezonu. Volio bi da zgotove vipotnika i kacavendu prije pocetka roka i da budu predstavljeni na prvi dan, za ostala pojacanja cu im dat vremena
  • Efes Pilsen
    7k
    Tonel se javio u komentarima, valjda ce poslat kakvu preporuku iz Portugala. Kao komentator gleda svasta. :grin:
  • Droljo
    5.5k
    Iz portugala recimo mišića i ristu... :roll:
  • San Lorenzo
    12.1k
    Da, Tomas iznenađujuće otvoreno pričao o Vipotniku, da je kvalitetan igrač, da ga Dinamo želi, ali da ne želi platiti 4-5 milijuna koji se spominju.
  • crohnl
    29

    moze kako ne moze
    doveli ste Budimira iz Rudeša 2018. u travnju
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Budimir je raskinuo ugovor i kao slobodan igrac dosao u Dinamo :wink:
  • crohnl
    29
    Da znam. Pa kao sto je on raskinuo ugovor s Rudešom tako sada Dinamo i Lokomotiva mogu raskinuti ugovor o posudbi.
  • Jaro
    5.9k
    mogu, ali ga dinamo ne moze registrirati van prijelaznog roka...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.