• Mr Anderson
    5.8k
    Kad smo kod toga, ja bi im pod račun dao Marina, Deni Jurića i Štefulja umjesto Tolića. Ali, jebi ga, sumnjam da bi pristali.
  • Orc123
    5.7k
    Za tolica ne mozemo dobiti vise os 2 milje eura a kod nas ce sjediti na klupi onda bolje da igra a mi da zaradimo na njemu. Radje bi vratio Jankovica pa da bude zamjena Baturini jer je ipak jos razvojan igrac, a Tola je veliki Dinamovac ali nije vise mlad pa da ces zaraditi kasnije na njemu neke vece novce.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Ja bih im dao Rukavinu kad vec planira odlazak u slo, pa onda i koju tetu iz racunovodstva, neke od skupstinara, voditelja marketinga i tako dalje. Naravno ovi u Mariboru bi sve to prihvatili, ljudi takodjer, place bi im se smanjile ali sta ima veze, Dinamo odlucuje o svemu to je valjda svima jasno :razz:
  • maddaddam
    2.9k
    Zato Simic mora uspostavit skautsku sluzbu koja ce tog Slovenca uloviti na radar prije 2 godine i prije godi u dana ga uzet za parsto tisuca eura... taj posao je dosad radio Vlak i on je prepoznao svakog ko je igrao protiv dinama u pretkolima lp ili je hnl igrac...Jaro

    Vipotnik je neka mariborova verzija Kramarića u mlađim kategorijama. Sumnjam da postoji ozbiljan skaut koji ga nije imao podcrtanog u bilježnici.
    Nakon toga se malo pogubio, a sada se valjda vraća na velika vrata.
  • Nolifer
    7k
    Nije ovo NBA, ne možeš "dati" igrača koji ne želi tamo.xavier

    Mislio sam da je, sorry, nisam znao... Thx..

    No što ako mu se neće produljiti ugovor, a u godinama je?
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Kakve to veze ima, na kraju igrac mora pristati i potpisati za drugi klub. Mislis da bi Drmic pristao ici u Maribor za minimalno 3 puta manju placu, a moze dobiti slicno sto ima u Dinamu negdje drugo?

    Klub koji se zeli rijesiti igraca, kao mi ljetos Cabraje i Belog, nije bas u zavidnoj situaciji. Igrac gleda svoje interese ponajprije i naravno da nece pristati na bilo sta. Pitanje je zeli li i Tolic ostati tamo a ne Drmic.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zasto toliko kritika prema Simicu i klubu? "Da su htjeli vec bi ga doveli" itd. Zamislite to ovako; vi stvarno mislite da mediji poput imbexa, SN i sl. znaju jel se Vipotnikov agent i sam Vipotnik dogovorio nesto? Ne, to znaju njih dvojica i eventualno klubovi. Mislite da bi Dinamo i Maribor usred sezone objavili da je posao gotov? Vipotnik je mozda vec pred potpisom, mozda i nije, mozda imaju dogovor a mozda i nemaju. I sam igrac je rekao da ne zna nista o ponudama ali da je nacuo nesto (ocekivan odgovor, naravno da nece reci gdje ce iako je mozda vec sve dogovoreno). Ajmo sacekati kraj sezone pa ce se sve znati. Ovo rekla kazala medija samo nadoljeva ulje na vatru i nervozu kao i ostalih 40 clanaka kako nam prijeti poraz od Sibenika itd. Nije to samo tako dogovoriti i objaviti transfer u 4. mjesecu.
  • xavier
    11.3k
    No što ako mu se neće produljiti ugovorxFire

    Onda više nije igrač Dinama...
  • Nino Bule
    11.9k
    Pa nece mu se sigurno produljit ugovor po prikazanom kad ne opravdava placu koju je dobio, jedino ako bas odjednom proigra i krene trpat svaku utakmicu
  • Nolifer
    7k


    Isto mislim da, da se slažemo u tome, radije bih da pričamo o tome kak dobro igra kak je super, nego da vodimo ovakve rasprave.

    Zašto sam zapeo za Drmića, zato jer ako ode on, nema potrebe prodavat Petka, Petku produljit ugovor uz bolju plaću i nek mu bude izazov uz novog trenera trpat golove.

    Pod drugo možda dovesti i Frigana, onda bi imali ubojiti trojac, Petko, Frigan, Vipotnik... Malo sam otišel u fantasy sad da... Ali sam optimista...
  • LovroZG
    1.3k
    Vipotnik i Frigan bi s popustom došli 7-8 milja tak da je SF da obojicu uzmemo jer zajedno ne mogu igrat bez promjene formacije. Na krilima ipak trebamo "prava" krila, a takva se isto mora skupo platit.
  • Nino Bule
    11.9k
    Zašto sam zapeo za Drmića, zato jer ako ode on, nema potrebe prodavat Petka,xFire

    Ne postoji nikakva potreba za prodajom petka niti ovisi o drmicevom ostanku ili odlasku, krivo si shvatio sta se prica,petko mozda ide ne jer iz kluba zele da ide nego jer on navodno zeli novi izazov. U svakom slucaju njegov ostanak u klubu je skroz na njemu jer mu klub zeli produziti ugovor ali on razmislja i o drugim ponudama
  • Nolifer
    7k


    Sve sam dobro shvatio, bez brige... Nejdem dalje, svoje sam napisao na tu temu....
  • Infinity
    15.4k
    Bilo bi suludo dati novac i za Frigana i za Vipotnika. S Petkovicem bi tako imali tri jako dobra napadaca. Netko bi morao biti nezadovoljan, a to je onda bacen novac. Za godinu dana bi pisalo da se jednog od njih treba rijesiti, bas kao i Drmicu sad.

    Dovesti ih obojicu, a ostaviti Petkovica bi moglo konkurirati za jednu od vecih gluposti.

    Netko bi pomislio da nam je obrana beton, a vezni red na razini Barcelone iz najboljih dana, a da napadaca ocajno trebamo.

    Nemam nista protiv da dovedemo jednog spica, ali mi imamo Petkovica koji jest igrac za prvih 11 Dinama, a na nekim pozicijama imamo igrace koji nisu za prvih 11 Dinama. Naravno da bi dobro doslo poostriti konkurenciju u spicu, ali mislim da to nije prioritet, pogotovo ne do te mjere da dovedemo dvojicu za skoro deset milijuna eura. Taj novac se moze bolje iskoristiti.
  • San Lorenzo
    12.2k
    Dok se Ante 'bod po bod' ne makne s klupe, nema mi smisla maštati ni razglabati o pojačanjima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions