• Ero
    942
    Nadam se da Marković neće doć, previše nam je i Komnen..
  • reziser
    6.5k
    Kaj ce nam tam neki Lazar?! slazem se da se i Komnen dobro pokazao, he he

    dosta je ivanusec, uz postojece igrace....bilo bu to OK
    jos ako Olmo ostane...eeee
    ali tesko
  • Mr Anderson
    5.7k
    Koliko sam ja razumio Šikića oni ne žele od Dinama na posudbu igrače koji su višak u Dinamu pa Dinamo nema kud s njima. Forsirat će radije svoje mlade igrače. Sigurno da od Dinamovih igrača cilja na Marina.
  • Carrasco
    4.1k
    Olmo ima ugovor jos dvije godine, Dinamu je isplativije to sto ce on za te dvije godine odigrat nego transfer od 25 milijuna eura. Nije katastrofa i da ode bez odstete za dvije godine... 23 milijuna eura ce Dinamo dobit i bez boda u skupini tako da nema panike, nadam se da je u upravi isto razmisljanje
  • Hipo
    406
    U pravu si da je bolje za dinamo da ode za 2god cak i bez kune odstete.
    Ali to se nece dogodit, na silu ce ga prodat.
    Jer dio transfera ide u privatne dzepove, a ne u blagajnu kluba.
  • Carrasco
    4.1k
    Coric je imao isti ugovor i prodan je za 6 milijuna... da je novac zavrsio na nekom sumnjivom racunu vec bi se znalo.. oni su krali do prve optuznice vise ne mogu
  • Mr Anderson
    5.7k

    Kako misliš Olma držati 2 godine u klubu ako on želi ići? Na silu? Onda baš nećeš imati toliko koristi od njega.
  • Hipo
    406
    Mislio sam prvenstveno na njegovog menadžera.
    Olmo će sigurno biti transferiran, jer poanta nogometa danas je postotak koji ide ljudima vezanima za transfer.

    Mislim da je pitanje dana kad olmo odlazi.
    Dinamo nažalost nije klub koji će se pretrgat da ga zaustavi bar još 4 mj (ili 10 mj ako prezimimo)

    Idealno bi bilo da ga prodaju na zimu ili iduce proljeće.
    Ali to su pusti snovi.
  • xavier
    11.2k
    Kako misliš Olma držati 2 godine u klubu ako on želi ići? Na silu? Onda baš nećeš imati toliko koristi od njega.Mr Anderson

    Baš to. Svi bi mi željeli da Olmo ostane, ali ako netko misli da je produktivno zadržavati igrača koji je odlučio da je vrijeme za odlazak, onda stvarno ne znam što bih rekao.
  • Carrasco
    4.1k
    Sumnjam da će mu želja za odlaskom biti toliko velika ako uđemo u LP.
  • Hipo
    406
    Premala je to cifra koja ide klubu da ode sad pred skupinu lige prvaka.
    Pričamo ipak o odličnom mladom igraču.

    Bolje da igra jos 4mj ligu prvaka.
  • Neki tip
    19.6k
    Ne bih rekao da se, bar ovo ljeto, bar u vezi Olma, bar ovaj put, a možda prekasno, klub ne trudi zadržati ovog igrača.. Ako igrač i, pogotovo, njegov menadžer, zeli da on ide, malo je klubova i na puno visoj razini od Dinamove, koji tu mogu puno uciniti.

    Ne pada mi na pamet biti "klupski odvjetnik" u ovom slucaju, samo kazem da nije bas sve uvijek do Dinama, tj. njegove uprave, nego i do onoga sto je nogomet dosta davno postao.
  • Neki tip
    19.6k
    A da bi bilo super da ostane bar još do zime,naravno da bi. I mislim da nitko ne bi time izgubio.. tak da se još uvijek tome i nadam. Ulasku u LP i posljedicno Olmovom ostanku par mjeseci..
  • Mr Anderson
    5.7k
    Pa ja isto mislim da se Olma pokušava zadržati, pogotovo Bjelica, barem do zime. I to je maksimum, dulje od toga je nemoguća misija. Što se tiče zova LP, to može imati i u Ajaxu. I to u konkurentnijoj ekipi.
  • Mr Anderson
    5.7k

    Olmo je stvarno OK dečko i ne igra podmuklu igru ko neki prije domaći igrači kad su htjeki pošto poto van. Ali on im svoj put, sluša svog oca i u planu mu je otići. A koliko poznam Baru mislim da i on kopa rukama i nogama da se mali što prije proda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.