• Ali
    1.9k


    20% od 80 je 16 milja. ako se ide u neku rekonstrukciju tj u pojačanja vrijedna 15 milja, onda bi ponudio rbl-u otkup klauzule za nekih 12 milja i mir.

    Nadam se da osoba koja ima kemijsku i pravo potpisa u klubu nema Vaš mindset. A pogotovo ak je RB prvi pristupio, jer to sugerira da imaju čvrstu ponudu na stolu. Naša strana to naravno nezna.
    Druga stvar, je što kupnja igrača ide vrlo, vrlo često u ratama. Pa Ti netreba cash ovo ljeto. A ak Jole ovo ljeto ili slijedeću zimu ode za 120mil , ovom računicom si izbio klubu 12mil € ili I lijevog beka i lijevo krilo i desno krilo, a ak dodaš onih 3 preostalih od Orše kupiš i Vipotnika i još ti ostane love za podneblja ugovore Petku, Baturini, Ljubičiću...
  • Ludovic IX
    5.1k
    @ali , prvo, ako se proda za 120, dinamo dobije 20% od 100 pa je to 20 pa si već promašio celi fudbal.

    Drugo, dal će se prodati sada ili sljedeće godine ili za dve godine, to ne znamo.

    Treće, dinamo bi npr tih 12 milja od leipzigs dobio odmah a ovih potencijalnih 20 možda u 6 rata.

    Ako ti lova treba danas, tih 12 vrijedi duplo više nego 20 u 3 godine koje bi dobio. Ako 12 uložio pa zaradis 50 , onda ti je to malo više neg 20..

    Ništa u nogometu nije egzaktno..
  • Nolifer
    6.5k


    More i Kek sa njim doći ako Čačić ode, nebi se bunio :strong: :ok:
  • Viola
    338
    Kekovo vrijeme je prošlo :grin: . Nije Dinamo za njega. Njemu paše reprezentacija laganini, na svake 3-4 mjeseca utakmice.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Bojim se da ako je index napisao da ga ziher ne bumo doveli :rofl:
  • Olmic
    2.7k
    Omeragic bi trebao doci, trener i sd su za, clan uprave protiv. Kak bi rekao Olivari info iz kluba
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Tko je zaduzen za transfere?
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Mislim clan uprave koji je zaduzen za transfere, ono kaj je KA bio
  • xyz
    840


    Lijepo je kad su trener i sportski direktor suglasni oko nekog igrača...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Čačić za, a očigledno Šimić protiv.
  • Captain America
    13.2k
    Vlatka dečki, ko bi bio.
  • Mali dioničar
    14k
    Iz intervjua Roka Šimića za SN...

    Kako ste se snašli u Zürichu?

    - Vrlo dobro. Lijepo sam primljen, prvi su dojmovi svakako izvrsni. Katić i Santini najviše mi pomažu u prilagodbi, uvijek je lakše kad imaš neke "svoje" ljude uz sebe u ovakvoj situaciji. Stalno se družimo, tu su još Borisavljević, Boban i Omeragić.

    Aktualne su glasine da bi Bećir Omeragić trebao preseliti u Dinamo. Jeste li razgovarali s njim o tome, je li vas pitao nešto o Dinamu?

    - Da, raspitivao se, pitao me što mislim o toj opciji. I rekao sam mu da je Dinamo najveći hrvatski klub, te da ne treba ni sekunde razmišljati otvori li mu se mogućnost dolaska u Zagreb.

    Kakav je Omeragić igrač? Bi li bio pojačanje za Plave?

    - Apsolutno! Bećir je odličan igrač, a i izvrsna je osoba, družimo se i mogu o njemu govoriti samo najljepšim riječima. Dovede li ga Dinamo, bit će to pravi potez maksimirskog kluba – smatra Šimić.


    Iz ovog bi se dalo zaključiti da Dario Šimić nije protiv Omeragića, prije bi bio neki drugi član Uprave u pitanju.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Nisu ljudske i igračke karakteristike jedini kriterij kad se odlučuje o ulaznim transferima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.