• Nino Bule
    11.3k
    da za ta tri mjeseca može puknuti cijev u stanu, može biti zemljotres, požar ili rat sa Kinom.The Undertaker

    Neces vjerovat ali zemljotresi i pozari su rijeđi nego pad forme igraca ili ozljede, isto nema nikakve garancije da ce se prodat za 3 mjeseca. Nitko ovdje ne govori da treba pristat na ponudu, nemamo pojma o kojoj je tocno cifri rijec, a i nova informacija je da imamo 15% a ne 20% od razlike transfera. Prica se ko da su ponudili 4 mil eura za otkup a ne 8 ili 9 mil eura. Zahvalit se i odbit, a iskreno da nemamo sutala koji je sad na vrhuncu cijene za prodat, vec za 11,12 mil bi pristao na ponudu rbl-a.
  • The Undertaker
    3.9k
    Nikad od vas trgovca kolega. Trgovački je jednostavno. Ako imamo para odbiti ponudu bez obzira na cifru i poslati kontraponudu. Ako nemamo para i ne znamo kako do njih doći na drugi način probati ušićariti još koji euro i prihvatiti je.
    Slijedom iste logike, ako ne odbijemo ponudu znat ćemo da para nema.
  • Nino Bule
    11.3k


    Nije to tako jednostavno da ako imamo para treba slat protuponudu jer postoji nesto sto se zove oportunitetni trosak i sta s tim parama drugo mozemo napravit da ima direktan utjecaj na sportske rezultate, uopce da ne govorimo o realnosti da druga strana takvo to prihvati jer to nigdje nitko ne radi. Jednostavno receno gluposti se pisu
  • The Undertaker
    3.9k
    Ma naravno da je oni neće prihvatiti već im daješ do znanja da nisi ovca za šišanje.
  • NitkoBitan
    11.7k
    i poslati kontraponuduThe Undertaker

    Da smo imali ikakvu namjeru ponuditi RBu ista vezano uz Gvardiolov ugovor to bi vec napravili. Sad bi bilo neozbiljno to napraviti i ispalo bi da se mi njima inatimo. Nije dobro narusavat odnose sa RBom s obzirom na potencijalne buduce transfere.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ne bi li i oni zbog tog odnosa trebali razmislit? Mislim, odnos nije jednosmjeran i kupaca ima za nase igrace..
  • NitkoBitan
    11.7k
    Oni su poslali nama ponudu da otkupe taj postotak, sve fer i korektno. Na nama je da prihvatimo ili odbimo, a ne bahatimo se protuponudama kako tu neki forumasi zazivaju.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ok, mislim da nam se misljenja razilaze po pitanju fer i korektnog.
  • Droljo
    4.7k
    Evo Vipotnik upravo zabio lijep gol za zlovence. 1:2 kod kazahstana. Gubili su. Ima u njemu nešto sigurno.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Tu se priča o prodaji gvardijola za 100+ kao sigurnoj stvari. Onog SMS-a novine prodaju za od 150 miliona do sadašnjih još uvij3k ludih 60-70 miliona. Možda na kraju gvardijol bude prodan za 60 pa mi onda dobij3mo 8 a recimo, ovi nam nude 10.

    U nogometu ništa nije sigurno. Ovo da rbl to nudi zato što nam treba lova i to znaju je glupost nad glupoondastima. Moguće da je ta ponuda na stolu otkad su krenule price od tim ciframa. Ja ne mislim da to trebamo prihvatiti, nisam čak siguran da je to i istina.

    Kako rekoh, ako mi želimo potrošiti lovu na ljetnjq pojačanja koja bi nam donesla prezimljavanj2 iz lp, a bez tw love od gvardijola to ne možemo, nema se tu što razmišljati. Nadam se da u klubu ne razmišljaju kao mi ovdje da je bitno samo ono sada. Ako nemaju viziju od barem 3 godine, onda smo u k....
  • San Lorenzo
    11k
    Gvardiolov postotak ne bih prodavao jer takvih igrača na tržištu nema, na SP je otišao sa golemim hypeom, ne da je sve opravdao, nego su mu dionice dodatno skočile...mislim da on ispod 100 milijuna ne ide, jedino ako RB ne odigra neku foru kao mi sa Špikićem i Čabrajom da Gorica ne isplati hajduku postotak.
  • Logistika
    1.1k
    Mislim da za Joska ponuda nece biti ispod 80 miliona...ovi koji se spominju za bedevije daju milione,a i natjecat ce se jedni sa drugima,biti će to visoko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.