• deda
    27.5k
    Što se ne javi? :wink:
  • reziser
    6.2k

    Nisam išao solo. Znaš da se javim kad je prilika... A bit će ih :wink:
  • Ero
    930
    zadnja utakmica kad su bacali dresove protiv Cibalije u Vinkulji kad je ekipa vratila dresove.. Onaj famozni penal Soudanija
  • Mališan
    1.7k


    Ak se ne varam na poljudu prosle sezone je isto bacilo par igraca
  • deda
    27.5k
    Luka Ivanušec me je sinoć naprosto oduševio. Gol je bio samo kruna na izvrsnu partiju koju je pružio u prvom poluvremenu. Čak mi se čini da je skinuo kilu-dvije. :grin:
  • SAS1987
    13.3k
    I mene. Ocito je Bjelica opet bio u pravu kada je insistirao na Luki :cool:
  • MM17
    221
    Nadam se samo da ozljeda nije teže prirode i da će se brzo vratiti. Iako mi se čini da se i Majer malo trgnuo, imao je par jako lijepih lopti.
  • deda
    27.5k
    Treba spomenuti činjenicu da je Stipić ozbiljno posložio Slaven. Jači su bar 20% nego jesenas. Dakle, dobili smo ozbiljnog suparnika.
  • reziser
    6.2k
    Mene je majer jako podsjetio na Alena Peternaca. Tko ga se sjeća :yikes:
  • Gelipter
    3.4k
    Prvo poluvrijeme ispitivanje snaga nakon zimske pauze i previše malih greškica, pogotovo u završnici akcija, ali Slaven uopće nije neozbiljan. Drugo poluvrijeme puno bolje. Ivanušec stalna prijetnja po podravce. Na kraju kao točka na d bacanje dresova prema nama (šteta jedino da su ti žuti dresovi u pitanju haha ). Sve skupa da bi reč rekel!
  • Majki2111
    2.6k
    Jel ekipa prihvatila dresove?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bilo bih ja vjerujem i više od 500-njak navijača sigurno ali su u Kopr.uveli onaj neki njihov zakon da na domaći sektor mogu samo oni koji imaju prebivalište u 4 okolne županije oko Koprivnice...(ako zna netko opširnije o tome neka napiše),znam da su prošle godine bili naši navijači kod ograde jer im nisu dali da kupe ulaznice(baš taj zakon)
  • Stihl
    3k

    Jučer smo kupili karte za domaću tribinu bez problema.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    aha,znam da proslo gost.nije moglo
    a i neki lik iz Splita je sa curom htio na domacu tribinu kad je hajfuk gostovao jer je kavez bio rasprodani bio bez obilježlja i oeot samo jer mu je mjesto prebivanja u Splitu ne moze a cura mu iz Varaždina je mogla..nikakva frka ili nesto da se sad stvsra u komentarima samo sam naveo sta je mozda mogao biti jedan od problema zasto da nije moglo više naših
    :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.