• Eduardo
    17.2k
    Gojak aktivan u zadnjoj trećini.Majki-Papi2111

Kad nije, ali ga kao i obično muči realizacija.

Solidna utakmica s nekoliko dobrih situacija. Šteta što ništa od tih udaraca nije ušlo.

Majstor Ivanušec :)

Standarno loše suđenje, osim lakta Stojanovića svi ostali kartoni neopravdano i za Dinamo i Slaven..

2.8k
    ma kakav Olmo, lik je prevara naši dečki su bolji ;)
  • Majki2111
    2.6k
    Van teme. Leipzig-Monchengladbach za 10 minuta. Olmo na klupi.
    2.9k
    Gostujuca tribina premala za boyse
    I na domacoj je jedna grupa
  • dzg7
    229
    Jel zna netko sta je bjelica rekao majeru, komentator arene je rekao nesto tipa "bjelica je sada poslao zestoku poruku majeru" ali nisam cuo sta
  • Dudu
    2.6k
    Svidjela su mi se razdoblja kad su ubrazali loptu, nekad od 50te do 65te minute, ostalo onako može i bolje. Po mom mišljenju Gojak i Moro malo previše carine loptu, na tom segmentu bi trebali obojica poraditi..

Ivanušec i Majer pokazali da imaju potencijala zamijenit Olma.
  • deda
    27.5k
    Odigrali smo jednu vrlo zrelu utakmicu, pokazali dominaciju i profesionalizam visoke klase. Boysi izvanredni i čini mi se najbrojniji posljednjih 10 godina u Koprivi. Sinergija navijaca i igrača raste. Prekrasno za vidjeti. Ne znam kad su igrači zadnji put bacali dresove navijačima. :victory:
  • reziser
    6.2k
    Lijepa popodnevna tekma u Koprivnici.
    Dinamo pokazao kako je i dalje moćan. Do zadnje minute su držali visoki presing bez obzira na vodstvo od 2:0.
    Golman Slavena je odlično branio i 1 poluvremenu, već smo prije trebali dati gol.
    Nadam se da će ove igre ponavljati i dalje...već u srijedu!

Brojka BBB iznad mojih očekivanja! Kao što deda kaže oko 500-injak boysa koji su navijali od prve do zadnje minute (i nakon tekme).

Pohvala igračima koji su svi došli nakon tekme ispod tribine i bacili dresove navijačima!

Sve u svemu jedno jako lijepo popodne u KC! i trenutno na +15 kakva je i temperatura danas bila :cool: