• BluePhone67
    3.2k
    Ocito da neke stvari se navijaci moraju prvo izmedju svojih redova razgovarat i dogovorit (nazalost), inace placanje nepotrebnih stvari je neminovno.
  • Hipo
    406
    Kakvo je stanje s kartama za cibonu sutra?

    Cinjenica je da smo preslabi za novo vrijeme.
    Bez pojacanja klub ce ostat tu gdje je.
  • deda
    27.5k
    Ova sezona je na žalost korak unazad. Očekujem odgovore zašto.
  • Przunjer
    34
    Koliko prodanih članarina, ulaznica, suvenira - toliko love za "jebeno dobra pojačanja".
    Klub je bio gledaniji u drugoj ligi nego danas kada se bori za prvaka. Tek u playoffu je dobio podršku kakvu zaslužuje.

    Za korak dalje su potrebna pojačanja. Za pojačanja je potrebna lova. Za lovu je potrebno više od 1.500 članova i prosjeka od 400-500 ljudi po tekmi. Ako i toliko...

    Pa onda bude i poneki sponzor više, pa raste i prodaja i broj trenera, zaposlenika, pa se poboljšaju i uvjeti igračima, pa se može i razmišljati i o nekom rezultatskom iskoraku.

    Do tada je do nas!
  • Papastrumf
    9.4k

    Totalno promasen post.
    Deckima sinoc mozes zamjerit puno toga, ali nezalaganje sinoc sigurno ne. Kod 3:6 minutu prije kraja su letili kao da im fali gol, a ne 3.
    Nadalje, kako mislis iznenadjujuci rezultat? Polufinale prvensta i ispadanje iz kupa prije zavrsnog turnira mozda i je iznenadjenje, ali neugodno i to treba reci.
    Makarska, Koju smo prosle godine dobili 3 puta u pet utakmica nas je ove godine razmontirala u sve 4.
    Oni su igracki isti (ok Brazilac je usao u formu), mi smo ostali bez Grubese, ali jaci za Grcica.
    Sezona je podbacaj i to ne treba skrivati.
  • BluePhone67
    3.2k
    Za lovu je potrebno više od 1.500 članova i prosjeka od 400-500 ljudi po tekmi. Ako i toliko...Przunjer

    Prosle godine je bilo 2573 clana, a mislim da je i prosjek gledanosti prosle godine u vec navedenom broju ako se uzima cijela godina.
  • 000
    941
    Ova sezona je na žalost korak unazad. Očekujem odgovore zašto.deda

    Mislim da post kolege @Przunjer ispod tvog nudi 99% odgovora.
  • Hipo
    406
    Na klubu je da privuce ljude, druga je stvar sta to radi lose, ocito.

    Ne mozes ti prodavat nekvalitetne artikle pa se cudit kako ne ide prodaja...

    "Kako to...?"

    Sve sto je przunjer nabrojao je na klubu, nikome drugom.
    Imam prijedloge za boljitak na svim poljima.
  • BluePhone67
    3.2k
    Imam prijedloge za boljitak na svim poljimaHipo

    Slobodno navedi ili ovdje ili na njihov email ili cekaj skupstinu..
  • marcio amoroso
    31.9k
    Da bi se skupilo vise članova mora se biti profesionalan prema članovima ili onima koji to žele postati. Da bi se prodalo više suvenira također. Ja sam napisao poruku bbb fan shopu vezano za članarinu za mene i sina i vezano za dres od FD. Odgovor je došao nakon 4 dana i odgovorilo se na 30 posto pitanja. Da je odgovor bio profesionalniji i da je bilo volje da se proizvod proda ja bi taj dan potrošio bar 500 kuna. Ovako ništa. Svi bi htjeli pare a raditi malo ili ništa.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Mišljenja sam da svatko ili gro ljudi koji lajkaju FD i DTSM ima dobro mišljenje o tome i da je potencijalni član ili potrošač. Može se napisati tim ljudima poruka i ponuditi im proizvode, umjesto toga dođe polovičan odgovor na jedno od 3 pitanja. Tako se ne može naprijed definitivno.
  • Papastrumf
    9.4k
    Skupstina ce uskoro. Treba doci i postaviti pitanja, sve sto nas tisti.
    Treba koristiti benefite modela 1č 1g :wink:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ma mene ne tišti ništa. Volio bi da klub napreduje i mislim da ima potencijal za napredovati, to je sve.
  • xavier
    11.1k


    Pa to smo sinoć dogovorili :wink:
  • Papastrumf
    9.4k
    Volio bih da se kolega @CISCO ukljuci u razgovor. Mislim da bi imao dosta toga za reci :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.