Protiv novog vremena napunit dvoranu.
    Kad igramo u zg??
    3.2k
    Konačni pad Uspinjače, Dinamo je u polufinalu!

U rijetko viđenoj drami Futsal Dinamo je uspio pobijediti Uspinjaču-Gimku u trećoj utakmici četvrtfinala doigravanja za prvaka 1. HMNL i tako došao do preokreta i ukupnog slavlja 2:1 u seriji. Iako su gubili do dvije minute prije kraja, naši dečki su se borili kao lavovi i pobijedili vrlo žilavog suparnika.

Počelo je sjajno za Modre, već u petoj minuti Vito Gagulić je bio strijelac za vodstvo Dinama, no slavlje dobro ispunjene Dvorane II Doma sportova nije dugo trajalo. Samo dvije minute kasnije Mislav Banek izjednačuje za Uspinjaču.

Gostujuća momčad dolazi do preokreta u 13. minuti kada je precizan bio bivši igrač Dinama Silvio Toth, ali do kraja poluvremena Modri su ipak uspjeli poravnati rezultat preko Kristiana Čekola koji je bio vrlo raspoložen večeras.

Kao i prvo poluvrijeme i drugo je krenulo sjajno za našu momčad. Odmah na početku nastavka Vedran Matošević je matirao Marka Vukovića na gostujućim vratima i Dinamo je opet vodio. No, momčad Koraba Morine još jednom je preokrenula.

Nikola Gudasić i Renato Koturović bili su strijelci za vodstvo Uspinjače 4:3 i činilo se kako nam polufinale izmiče iz ruku. Ipak, nošeni podrškom naših bučnih navijača, Dinamo je još jednom „okrenuo“ utakmicu. Bilo je još samo dvije minute do kraja susreta i kraja naših nadanja, no tada je Vukovića „probio“ Dado Kanjuh za izjednačenje i delirij na tribinama.

No, to je bio samo uvod u ekstazu koja je uslijedila. U zadnjoj minuti Dado ponovno zabija i donosi Dinamu pobjedu 5:4 i prolaz u toliko željeno polufinale protiv Novog vremena.

Dinamo – to smo mi!
  • deda
    27.5k
    Prva tekma protiv Makarana će biti u petak 3.5., uzvrat najvjerojatnije sljedeći petak 10.05.
  • Guinness
    1.9k
    uzvrat najvjerojatnije sljedeći petak 10.05deda

Vjerojatno u Kutiji, napokon.

Bolest tko je propustio sinoć, a i u subotu isto.
  • deda
    27.5k
    Nakon sinoćnje posjete ne vjerujem da bi se igralo u kutiji. Pa jučer je bilo sigurno 1700-1800 ljudi.

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.