• Mr Blue
    3.4k
    Nevjerojatna je količina nesreće u prvoj tekmi protiv Uspinjače. Svaka čast njihovom golmanu, ali naši su trebali zabiti dosta onih prilika koje su imali. Ali nekad te jednostavno neće, šteta što se to dogodilo u prvoj utakmici doigravanja... kod kuće...
    Vjerujem u pobjedu protiv Uspinjače u subotu. Mora se odčepiti. Da smo u prvoj tekmi ranije zabili uvalili bi im pet komada do kraja, uvjeren sam, pa se nadam da ćemo u subotu zabiti rani gol, natjerati ih na otvoreniju igru, uvaliti im zatim još 2-3 komada i privesti utakmicu kraju (provjeren recept iz prošle sezone). I čini mi se da cijelu ovu sezonu nismo uspjeli uspostaviti tu dominaciju, pa ni protiv slabijih ekipa. Zato ne želim da ova sezona završi u subotu jer doista mislim da naši dečki imaju još što za pokazati... a i imamo neke dugove koje moramo naplatiti Makaranima... :)
  • deda
    28k
    Lijep pozdrav kolega Mr. Blue, drago nam je da ste se priključili jedinom Dinamovom forumu na netu.
  • Mr Blue
    3.4k
    Hvala lijepa! Nadam se što većem broju kvalitetnih upisa (s moje i vaše strane) i aktivnoj raspravi! :)
  • Građanski1911
    327
    Ovo je utakmica koja može sve promijeniti
    Hoće li cijela sezona stati u večerašnjih 40 (možda i više) minuta utakmice u Kutiji šibica? U slučaju pobjede, neovisno o tome hoćemo li do nje stići u regularnom dijelu, nakon produžetaka ili penala, u utorak (30. travnja) u 20 sati igramo majstoricu pred svojim navijačima u Dvojci. U slučaju poraza, zaključavamo sezonu 2018./19.

Došli smo do točke kada nema dalje. Postoje samo pobjeda ili poraz. Pritisak je veliki. Igračima neće biti lagano. Uspinjača nas je pobijedila tri puta ove sezone. Očekuje ih najteža i najvažnija utakmica. Igrači su svjesni odgovornosti ovog dvoboja, uloga koji on nosi.

No, pravi šampioni žive za ovakve utakmice. Ovo su utakmice u kojima se potencijalni šampion može pretvoriti u istinskoga. Ovo su utakmice nakon kojih se može dogoditi “klik”, nakon kojih se sve otvori. Nakon kojih postaješ nezaustavljiv.

Ponekad je dovoljna samo jedna velika pobjeda koja će imati katalitični utjecaj. Ovo je takva utakmica. Ovo je utakmica koja može sve promijeniti.

Mi apsolutno i dalje vjerujemo da posjedujemo šampionsku generaciju. Igrače i borce koji mogu otići do kraja, koji neće posustati čak i ako tijek utakmice neće biti najpovoljniji, koji će vjerovati da su šampioni sve do posljednjeg zvižduka, koji će pokazati hrabrost i ustrajnost. Koji će danas trijumfirati.

Jer, danas je bitna samo jedna stvar. Pobjeda.

Dečki, dokažite da ste šampioni. Mi vjerujemo u vas!
  • 000
    941
    Dobro je, danas trpamo.
  • Bosna86
    11.6k
    Pobjeda 2 4 ..bravo za sve koji su otisli i na futsal i u osijek.. odlicne brojke na oba gostovanja
  • marcio amoroso
    32.4k
    Bravo dečki :love:
  • Guinness
    2k
    Kaos u Kutiji, šteta šta nismo tamo domaćini...
    Uspinjači, i njezinim ljudima, želim sudbinu nacionala, sve najgore momci.
  • BluePhone67
    3.3k
    Ogromna pobjeda u Kutiji – u utorak svi na majstoricu u Dvojku!
    Uspjeli smo! Pobijedili smo Uspinjaču Gimku u Kutiji na “gostujućem” terenu s 4:2 i izborili majstoricu koja će se u utorak (30. travnja) održati u Dvojci Doma sportova. Riječ “gostujućem” namjerno smo stavili pod navodnike jer, iako smo bili nominalni gosti, imali smo prednost domaćeg terena, a ovim putem zahvaljujemo našim navijačima na dolasku u ogromnom broju i fanatičnoj podršci.

Vidimo se ponovno u utorak!

Dinamo je u prvom dijelu bio bolji, ali je na odmor otišao s puno manjom prednosti nego što je trebao. Plavi su se postavili čvrsto, odgovorno i fokusirano te smo stigli u vodstvo u 5. minuti nakon što je Vito Gagulić uzeo loptu i hladnokrvno matirao Marka Vukovića.

U 9. minuti, Dinamo vodi 2:0. Ivan Šulentić uzeo je loptu, prošao je po desnoj strani i dodao Hrvoju Penavi koji gađa u rašlje za sigurnu prednost Modrih, danas u crnim dresovima. Kontrolirali smo utakmicu i djelovali smo sigurno, no u 14. Mislav Banek s lijeve strane matira Gorana Škorića i vraća Uspinjaču u igru.

Kako su domaćini brzo napravili pet prekršaja, Dinamo je do kraja prvog dijela imao čak tri penala, no realizirao je samo jedan. U 14. minuti zabio je Kristian Čekol, a svoje udarce promašili su Jakov Grcić i Vedran Matošević. Iako se činilo da će Dinamo na odmor otići s dva razlike pred kraj prvog dijela zabio je David Mataja na asistenciju Franje Matkovića te se u nastavak ušlo u neizvjesnom tonu.

U nastavku je tempo pao, Dinamo je sigurno kontrolirao utakmicu, Goran Škorić u nekoliko navrata odlično je reagirao, a sve je bilo riješeno u posljednjoj minuti kada je Čekol zabio u praznu mrežu za konačnih 4:2.

Ovo je bila najvažnija pobjeda našeg kluba ove sezone. Da smo izgubili, završili bismo s natjecanjem, ovako nas čeka majstorica u Dvojci doma sportova u kojoj lovimo polufinale protiv Novog Vremena Apfel.

U utorak ne smije biti opravdanja – svi u Dvojku!
  • Mr Blue
    3.4k
    Velika pobjeda, jako velika! I najbolja pozivnica za majstoricu u utorak u 20h!
    Majstorica u gradskom derbiju, idemo sad u grotlu Dvojke do tog polufinala, a onda naplatit onaj dug Makaranima, što smo rekli ranije... :grin:
  • Guinness
    2k
    Grotlo je Kutija. Dvojka, taman i da pune puna ko protiv siscije 2014., je 0 naspram Kutije.
  • xavier
    11.1k
    Slažem se. Čak ni puna Dvojka mi nije ni blizu Kutiji. Šteta što se tamo stalno ne igra.
  • Hipo
    406
    Svejedno ocekujem totalni kaos u utorak.
    Dan iza je neradni dan, izgovora stvarno nema.
  • Bosna86
    11.6k
    ReplyOptions0bk5b

Sjecam se proslave 30 g grupe, Vrgorac je primio gol, nisu ni izasli na teren, nevjerovatno nesto