• Bosskovitz
    7.5k


    Ako ćemo realno, osim plave, jedine Dinamove boje su bijela i crvena, a bas nikada nismo imali crveni dres. To bi se dalo lako ispraviti, mislim da bi nam super u gostima stajala crven-bijeli-plavi kombinacija crvenog dresa, bijelog šorca i plavih štucni.
  • Neki tip
    19.3k
    Kao nekome tko u ormaru ima ukupno 3 dresa (dinamov (onaj svijetloplavi, 3. dres iz sezone 21/22), hrvatski (Rusija) i dres kluba maminog rodnog sela iz Hercegovine), dakle nekome kome dresovi baš i nisu čest odjevni predmet, moram reći da je strašno zabavno čitati upise valjda većinom strejt muškaraca kako pišu o nijansama boja, dezena, detalja, crta, linija.. :snicker:

    Radim u većinski ženskoj firmi i ovo me malo podsjeća na pauze kad uletim u kuhinju usred razgovora "s točkicama, u Zari, predivna jeee". :heart:
  • xavier
    11.1k


    Zanimljiva ideja, no mislim da je ipak malo preradikalna :blush:
  • Nolifer
    6.7k


    Pa i ne robujemo ništa, sam velim šta bi po meni bilo bolje, a sa ostalim ajd slažem se više manje.




    Pa bilo je prije isto crnih kombinacija, točnije u sezoni 18-19, pa od tud mi neka poveznica, a i zlatna boja bi označavala zlatnu generaciju ako naprave dobar rezultat
  • Noel
    4k
    Prvi Plavi
    Drugi Sivi
    Treći Crno Žuti.
  • Infinity
    15.2k
    Kao nekome tko u ormaru ima ukupno 3 dresa (dinamov (onaj svijetloplavi, 3. dres iz sezone 21/22), hrvatski (Rusija) i dres kluba maminog rodnog sela iz Hercegovine), dakle nekome kome dresovi baš i nisu čest odjevni predmet, moram reći da je strašno zabavno čitati upise valjda većinom strejt muškaraca kako pišu o nijansama boja, dezena, detalja, crta, linija.. :snicker:

    Radim u većinski ženskoj firmi i ovo me malo podsjeća na pauze kad uletim u kuhinju usred razgovora "s točkicama, u Zari, predivna jeee". :heart:
    Neki tip

    Ja cu se braniti cinjenicom da u ormaru imam preko 20 komada raznih boja :lol:

    Ako ćemo realno, osim plave, jedine Dinamove boje su bijela i crvena, a bas nikada nismo imali crveni dres. To bi se dalo lako ispraviti, mislim da bi nam super u gostima stajala crven-bijeli-plavi kombinacija crvenog dresa, bijelog šorca i plavih štucni.Bosskovitz

    Mogli bi igrati tako protiv Istre :rofl: Zahtjeva se da se svaki dio opreme bojom razlikuje od opreme protivnika. Zato s Hajdukom igramo u bijelim hlacicama, jer oni nose plave.

    Klubovi vecinom imaju jednobojni komplet i mi bi trebali protivnika koji nema crveni dres, bijele hlacice i plave stucne. Eventualno Istra, mozda jos netko u gostujucoj garnituri.
  • xavier
    11.1k
    Pa bilo je prije isto crnih kombinacija, točnije u sezoni 18-19, pa od tud mi neka poveznicaxFire

    Pa bilo je i zlatnih, srebrnih, narančastih...onda su po tvojoj logici to sve "dinamove boje"?

    zlatna boja bi označavala zlatnu generaciju ako naprave dobar rezultatxFire

    :eyes:
  • xavier
    11.1k
    Kao nekome tko u ormaru ima ukupno 3 dresa (dinamov (onaj svijetloplavi, 3. dres iz sezone 21/22), hrvatski (Rusija) i dres kluba maminog rodnog sela iz Hercegovine),Neki tip

    Ovo ne zvuči pošteno prema tati i sinu (mislim tvom tati i tvom sinu). Sin ti igra nogomet i nemaš dres njegovog kluba? A siguran sam da je i tata imao nekih poveznica s nekim lokalnim klubom kao mlađi :sweat:
  • Neki tip
    19.3k


    Nisu čak ni u ponudi bili dresovi kluba mog sina pa da bi mi bio opcija.

    Tatin "lokalni" klub je Dinamo, jer je odrastao u Dubravi, kao i ja.

    Obojica smo odrastali isključivo uz Dinamo. Kad sam trenirao atletiku, tadašnji AK zvao se - Dinamo.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Moja obrana je da se bavim marketingom i dizajnom u kojima sam zavrsio upravo crtajući dresove od malena hahaha
  • Neki tip
    19.3k


    Želiš reći da si kao mali crtao robicu, ali zvat ćemo je "dresovi"? :brow: :wink:
  • Bosskovitz
    7.5k


    A da, tako ispada xD
  • Nolifer
    6.7k


    Kolega nije jedini kaj se tiče crtanja dresova ista stvar :smile: :wink:



    Meni je to bio recimo hobi kad mi je bilo dosadno. Bilo je zanimljivih dizajna dresova....
  • mali M
    3.5k
    I ja sam dizajnirao godinama dresove za svoju malonogometnu momčad... Davali smo šivati u foteks i kasnije po zg tiskarama za tekstil.
    Ontopic. - meni je svijetlo plavi top dres bio... Čak mislim da je netko rekao, crni sa svjetlo plavim detaljima bi isto bio top... Vidjet ćemo.. nakon desetljeća nošenja mikića, šokote, kranjčara i gondžića možda je vrijeme za novi...
  • Olmic
    2.7k
    Se zna kad je danas predstavljanje/media day?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.