• Plavko39
    34
    1. Oršić
    2. Livaković
    3. Olmo
    4. Petković
    5. Moro
  • Eduardo
    17.1k
    • 1.Oršić
    • 2.Livaković
    • 3.Petković
    • 4.Olmo
    • 5.Perić
  • Tuba1986
    64
    1.Oršić
    2.Livaković
    3. Petković
    4. Olmo
    5.Ademi
  • Mali dioničar
    13.9k
    1. Oršić
    2. Livaković
    3. Olmo
    4. Petković
    5. Perić
  • Infinity
    15.1k
    Da zakljucimo ovaj izbor

    #  Igrac                    bod            %
    1. Mislav Orsic             155          91,17
    2. Dominik Livakovic        113          66,47
    3. Dani Olmo                 92          54,11
    4. Bruno Petkovic            91          53,52
    5. Dino Peric                30          17,64
    6. Arijan Ademi              15           8,82
    7. Damian Kadzior             2           1,17
    8. Nikola Moro                1           0,58
    

    Kao sto se moze vidjeti iz prilozenog, Orsic je pomeo konkurenciju osvojivsi 155 od mogucih 170 bodova ili nevjerojatnih 91,17%.

    34 forumasa su birala, a njih cak 26 (76,47%) misli da je Orsic najbolji igrac jesenjeg dijela i dali su mu pet bodova. Jos sedam forumasa mu je dalo bodove, Orsic nije dobio bodove od samo jednog forumasa koji je dao samo pet bodova Pericu bez podjele ostalih bodova.

    Bodove od 33 forumasa dobili su i Olmo i Livakovic. 32 forumasa dala su bodove Petkovicu. 19 forumasa misli da je Peric medju pet najboljih igraca Dinama ove jeseni, a 12 njih misli da je Ademi. Dva forumasa dala su bodove Kadzioru dok jedan forumas misli da je Moro medju pet najboljih ove jeseni.

    Prema misljenjima forumasa Orsic, Livakovic, Olmo, Petkovic i Peric su petorica najboljih igraca Dinama ove jeseni, a od 34 forumasa njih 19 (55,88%) je svoje bodove raspodijelilo upravo na ove igrace. Od tih 19 njih trojica su prvu petorku poredali upravo onako kako je na kraju i odluceno ukupnim zbirom bodova.




    Mene je osobno iznenadilo da su forumasi izabrali Perica medju pet. Misljenja sam da je to igrac koji je najvise napredovao u odnosu na proslu sezonu, smatram ga jednim od nasih kljucnih igraca, al nisam ocekivao da ce toliko ljudi njemu namijeniti bodove.

    Ne smatram sistem bodovanja losim, al malo je nezahvalan. Mislim da su jos neki igraci zasluzili pokupiti neki bod, mada se opet na vrhu nista ne bi promijenilo. Ja sam Orsi, Olmu i Livakovicu podijelio bodove bez imalo razmisljanja i onda sam malo zastao. Dao sam dva boda Ademiju kao kapetanu koji nas je toliko puta vukao pod inekcijama i dao sam bod Kadzioru, jer mislim da taj momak zasluzuje malo vise postovanja s obzirom da je izuzetno motiviran u utakmicama u kojima neke zvjezdice vec na zagrijavanju gledaju koliko je ostalo do kraja.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.