• MolonLabe
    393
    Molon labe (come and take them) iz Spartanske povijesti ili mitologije. To mi je bila prva tetovaza, to i "Aut cum scuto aut in scuto" sto su spartanske majke sinovima govorile prije odlaska u rat da se vrate kao pobjednici sa stitom u ruci ili mrtvi na stitu, predaje nema.

    Majka me definitivno nije tako odgajala ali taj moj glupi karakter glavom kroz zid i bez ustupaka je dio mene vec 30 godina i on me kostao sto puta u zivotu ali sto je tu je.

    Pisem ovo jer sam sjedio danas s frendom na pivi i sjetio me on kada sam kao klinac igrao u Spanskom nekih 7-8 godina, bio kapetan i dosla tekma s klincima Dinama. Ja tada imao nekih 11 godina mozda. Ja rekao ja necu igrati protiv Dinama nema sanse. Trener urla na mene svi me gledaju kao debila. Poslje stari doma, bolje da ne pricam..

    Godinu poslje, nosio broj 19 mog idola, on jednog dana presao u Hajduk ja zapalio dres (Španskog 19) ispred zgrade, sutra tekma ja nemam dres, opet kaos.
  • Fanboy
    2.2k


    Imam nećaka takvog, sa 5 godina je rekao da neće slatko i nema teorije da mu platiš ili bilo šta da će uzeti nešto slatko...Što naumi pa makar glavom kroz zid iako ga već sad košta ta tvrdoglavost.
    No, ako ideš za pravim stvarima on ste baš veliki karakteri i užitak je imati takve ljude ko prijatelje jer ti uvijek čuvaju leđa. Popijete živaca nekad , ali ste i veliki oslonac na koje se čovjek uvijek može osloniti.
  • MolonLabe
    393


    Dobri za sve osim za sebe.

    Ajoj onda mi je sve jasno, jadni njegovi starci :lol: meni je mama u vrtic dolazila jednom jer sam strajkao glađu jer su me tjerali na spavanje
  • Boysica
    458
    Najjednostavnije objasnjenje pripadnost klubu i navijackoj skupini .
  • mali M
    3.5k
    Ajde da nabacim. Kod zaposlenja sam radio u uredu sa likom koji se zvao kao i ja. Kad smo bili na edukaciji kažu nam da napišemo imena i nas dva isto. O kaže žena ajde i prvo slovo prezimena. A i to isto. I onda kako je lik tada imao valjda 130kg on je napisao "veliki m" a ja "mali m". I od tada se uglavnom tako regam već 20god.
  • Teofil Kateran
    873
    Mislim da se da zaključit na kog aludira nick, ali nastao je tako što nisam nikako bio u mogućnosti gledati jednu tekmu i jedino što sam uspio naći bio je neki stream sa srpskim komentatorom koji je cijelo vrijeme vikao teofil kateran za ktc-a i to mi je jednostavno ostalo u sjećanju.
  • Sava Krpa
    208
    Moj je naravno vezan za svima nam poznati film Metastaze i završnu scenu istog.
  • jedan u nizu
    6.1k
    covjece, ima tu jos bugojanaca izgleda :O

    moj nick jednostavno nedostatak maste
  • masacusec
    3.1k
    Moj je nadimak po uzoru na jednu saveznu američku državu, napisano onak kak se čita, bez dijakritičkih znakova...
    Da se i ja ispovijedim :razz:
  • Mihaljević
    8.2k
    Svaki američki film ikad.
  • Slavonac86
    336
    zar ne bi onda trebalo masaćusec? :lol:
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Moj nadimak stoji u sjećanje na najboljeg destruktivnog veznjaka u Dinamu od osamostaljenja
  • Rex Ramae
    2.5k
    Pa zašto ti onda nije nadimak Jasmin Agić?
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    dvoumio sam se između ovoga i najboljeg lijevog beka u povijesti, Jana Lecjaksa.
  • jedan u nizu
    6.1k
    zasto ne i izmedu najubojitijeg napadaca u povijesti dinama?
    naravno, onog sa najbrzim crvenim kartonom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.